Forum - BOKSER.ORG
Juan Manuel Marquez vs Timothy Bradley - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Juan Manuel Marquez vs Timothy Bradley (/thread-1088.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Juan Manuel Marquez vs Timothy Bradley - BESTIA - 25-07-2013 08:13 PM

Łapać może i lapali, lecz nigdy nie na taką skalę.Jeśli w boksie zaczeli by tak łapać to ludzie zaczeli by się bać o karierę.W boksie z dopingiem nikt tak naprawdę nie walczył, więc zawsze są szanse na zniwelowanie koksów.


RE: Juan Manuel Marquez vs Timothy Bradley - Sander - 25-07-2013 08:18 PM

Niestety biznes jest biznes.
Takiego Jonaka gdyby złapali to bez żalu i większych zastrzeżeń upierniczyliby na rok i tyle. A czy w podobnej sytuacji to samo zrobiliby z Floydem? Z królem PPV na którym zarabia masa ludzi? To samo z Wladem np. Myje ręka rękę...


RE: Juan Manuel Marquez vs Timothy Bradley - BESTIA - 10-08-2013 10:39 AM

[Obrazek: 936523_10153120088125543_342994400_n.jpg]

Marquez podczas przygotowań.


RE: Juan Manuel Marquez vs Timothy Bradley - Sander - 10-08-2013 10:46 AM

Pierdzioch z Wieliczki powinien się przypatrzeć jak wygląda sylwetka sportowca/boksera na wysokim poziomie Wink


RE: Juan Manuel Marquez vs Timothy Bradley - AdamekFightPL - 10-08-2013 10:49 AM

Jakiś taki gruby ten bebol. Niby sześciopak widać, ale strasznie szeroki ten brzuch. Może go wzdęło po szklance swojego moczu.


RE: Juan Manuel Marquez vs Timothy Bradley - Pakman - 10-08-2013 11:24 AM

Widać, że świetnie się przygotował Dinamita. Mam wielką nadzieję, że wygra i to przez KO z wacianym Bradleyem, który już z drwalem Prowodnikowem mógł sromotnie polec. Ciekawe co z rewanżem z Mannym, który był obiecany przez Tima Filipińczykowi ?


RE: Juan Manuel Marquez vs Timothy Bradley - kubala1122331 - 10-08-2013 01:06 PM

Nie no Dinamita elegancko wygląda, ale jak zauważył AFPL jakiś spory brzuszek maTongue Co do walki, to oczywiście liczę na Marqueza, mam nadzieję, że wreszcie zakończy panowanie temu... Bradleyowi i pokaże mu miejsce w szeregu.


RE: Juan Manuel Marquez vs Timothy Bradley - AdamekFightPL - 10-08-2013 03:51 PM

Nie ma co się oszukiwać, nawet na koksowany Marquez nie pokona Bradleya... Juan nigdy wybitny nie był, miał sposób na Pacquiao i tyle. Jeżeli nie uda się mu znokautować Bradleya to przegra na pkt i właśnie taki scenariusz wydaje mi się najbardziej prawdopodobny. Mam nadzieje, że dojdzie do rewanżu Manny'ego z Bradleyem. Z jednej strony chciałbym aby Pacquiao postawił kropkę nad ''i'' i znokautował Bradleya, z drugiej jednak strony Timothy to świeże nazwisko, ma serce do walki, trudny dla przeciwników styl (bardzo śliski) jego walka z Mayweatherem mogła by być bardzo ciekawa.


RE: Juan Manuel Marquez vs Timothy Bradley - Pakman - 10-08-2013 05:26 PM

@AFPL
Marquez osiągnął w boksie dużo więcej od Bradleya i to on jest faworytem (spójrz na kursy buków). Nie był wybitny ? Nie zgodzę się. W hierarchii najlepszych pięściarzy xxi wieku w niższych kategoriach wagowych osiągnięciami ustępuje jedynie ODLH, Pacquiao i Mayweatherowi. Był według mnie lepszy od Mosleya i Wrighta. Jeśli ktoś zdobywa tytuł mś w 4 kategoriach, to ciężko nie nazwać go wybitnym. Bradley nie ma nawet połowy tego, co osiągnął Marquez. Technika to duży atut Tymoteusza, ale nie potrafił go wykorzystać z takim fizolem jak Prowodnikow. Na prawdę nie jestem w stanie sobie wyobrazić Bradleya punktującego Dinamitę w stylu Mayweathera. Nie ta klasa.


RE: Juan Manuel Marquez vs Timothy Bradley - AdamekFightPL - 11-08-2013 10:03 AM

@Pakman
Jasne, że Marquez osiągnął nie porównywalnie więcej od Bradleya. Ale tak na prawdę nigdy nie był jakimś wielkim bokserem pod względem umiejętności. Słynął jednak z świetnych ringowych wojen jak np. te z Pacquiao. Marquez to świetny pięściarz, ale jego czas już minął. Teraz czas na młodych, takich jak Bradley. Ja stawiam w tej walce na młodość choć nie ukrywam, że chętnie zobaczyłbym przegrywającego Bradleya. Juan powinien zakończyć karierę w pięknym stylu nokautując Pacquiao. Podjął ryzyko, jeżeli przegra z Bradleyem to jego notowania spadną chociaż historia po nim pozostanie.