Forum - BOKSER.ORG
David Haye vs Manuel Charr - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: David Haye vs Manuel Charr (/thread-1079.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: David Haye vs Manuel Charr - Sander - 14-05-2013 03:17 PM

Kurde to i dla Haye'a słaba wiadomość bo zanim się wykuruje i po kontuzji pewnie walka na przetarcie to do tej pory kolejka do braci będzie długa.


RE: David Haye vs Manuel Charr - Metzger - 14-05-2013 03:37 PM

Zaraz, zaraz. A może to taka sama "kontuzja" jaka dwukrotnie przydarzyła się Władkowi przed niedoszłą walką z Chisorą? Może Haye zaczął dogadywać się z Witkiem? Zwłaszcza, że Ukrainiec nie zadeklarował, że zawalczy ze Stivernem.


RE: David Haye vs Manuel Charr - kubala1122331 - 14-05-2013 03:58 PM

Raczej nie, może się mylę, ale Stiverne jest chyba oficjalnym pretendentem z ramienia organizacji, więc chyba Ukrainiec będzie zmuszony z nim zawalczyć, dopiero później ew. z Hayem.


RE: David Haye vs Manuel Charr - Sander - 14-05-2013 04:34 PM

Do tego Kliczko już przebąkiwał coś że jest pretendent to będzie i walka...


RE: David Haye vs Manuel Charr - AdamekFightPL - 14-05-2013 04:51 PM

Spokojnie, spokojnie... to Kliczko wybiera sobie rywali a nie federacja. Jeżeli będzie chciał zawalczyć z Haye'm to to zrobi.

Co do kontuzji Haye'a to rzeczywiście przykra sprawa... zwłaszcza, że Davidowi takie rzeczy przytrafiały się bardzo, bardzo rzadko właściwie nie pamiętam chociażby jednego takiego incydentu. Tak samo zresztą jak Adamek, który chyba nigdy nie odwołał walki z powodu kontuzji. Adamek ma termin walki na HBO dopiero na jesień a myślę, że Haye będzie chciał tak czy siak zawalczyć z Manuelem, ale w późniejszym terminie. Charr też będzie chciał zawalczyć z Haye'm. Wydaje mi się, że gaża, którą dostałby za walkę z Hayem na Wembley była by większa niż za walkę z Adamkiem na HBO, chociaż może się mylę. Mimo to jeżeli jakimś cudem doszło by do takiego starcia Adamek-Charr to byłbym mega zadowolony. Bardzo dobry rywal przed jesienną batalią na HBO.


RE: David Haye vs Manuel Charr - Sander - 14-05-2013 05:05 PM

Ale ja starcie Adamek vs Charr widziałbym właśnie na jesieni na HBO. Bo kogo on tam planuje pobić na jesień? A teraz to ogórka dostanie o ile wkońcu dojdzie do jakiejś walki bo miał u Kołodzieja walczyć i też cisza o tym...
I myślę, że o walkę Kliczko vs Haye będzie ciężko w tym roku. Prędzej Vit po takiej przerwie zawalczy z B-Warem niż Haye'm.


RE: David Haye vs Manuel Charr - AdamekFightPL - 14-05-2013 05:53 PM

@Sander
Na jesieni to Adamek będzie walczył na HBO, ale z Banksem Tongue


RE: David Haye vs Manuel Charr - Sander - 14-05-2013 06:39 PM

Chyba Mitchellem Smile


RE: David Haye vs Manuel Charr - AdamekFightPL - 14-05-2013 06:40 PM

@Sander
Mitchell to będzie się kurował po kolejnym laniu od Banksa Tongue


RE: David Haye vs Manuel Charr - kubala1122331 - 14-05-2013 06:40 PM

Z BanksemSmile