Forum - BOKSER.ORG
David Haye vs Manuel Charr - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: David Haye vs Manuel Charr (/thread-1079.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: David Haye vs Manuel Charr - Hugo - 04-05-2013 10:12 AM

@ kantemir

Przy okazji, czy wiesz jakiej narodowości są boksujący w barwach Ukrainy bokserzy: Serwer Jemurłajew, Timur Achundow i Mamed Jadgarow?


RE: David Haye vs Manuel Charr - kantemir - 04-05-2013 10:54 AM

Serwer Jemurlajew i Mamed Jadgarow -krymski Tatarze..Serwer-typowe tatarskie imie..urodzil sie w Uzbekistanie..tam ich sporo po 1944r. Co do Timura Achundowa,tego nie wiem..ale podobne do czegos z Kawkazu..


RE: David Haye vs Manuel Charr - Jerome - 07-05-2013 08:16 PM

Cześć chłopaki! Dawno mnie nie było. Cóż, życie się zmienia no i priorytety też. Powoli zawijam się z forum. Nie mam już na nie czasu, wybaczcie. Coś wielkiego mnie ominęło? Jak wrażenia i wnioski po walkach Moneya, Klitschko? Co sądzicie o Charrze? Ktoś się może wybiera do Manchesteru?

Tak przy okazji...
(02-05-2013 11:24 PM)MrT napisał(a):  
(10-04-2013 10:47 PM)Jerome napisał(a):  tysiok ma fajny gif jak Solis trafia Vitalija. Muszę sobie załatwić taki gif z tą kombinacją ;]
Przyjrzyj sie lepiej dokładnie temu gifowi. To nie powinno być trudne Wink
O co chodzi? Możesz wyjaśnić?


RE: David Haye vs Manuel Charr - Sander - 07-05-2013 08:34 PM

Jak u każdego @Jerome Smile
Wiosna do tego więc czasu wíele nie ma Tongue Liczę jednak, że czasami coś dorzucisz od síebie.


RE: David Haye vs Manuel Charr - Jerome - 07-05-2013 08:44 PM

Jestem rzadko, mało czytam, nic nie piszę... Tak bywa.
Im bliżej walki Haye'a tym aktywność wzrasta.

Bawi mnie sposób w jaki Haye się odnosi do Charra. Jakby grał na Playstation Tongue "Och, wygląda groźnie" , "będzie super walka" , "emocje rosną" Wink


RE: David Haye vs Manuel Charr - MrT - 07-05-2013 08:49 PM

(07-05-2013 08:16 PM)Jerome napisał(a):  O co chodzi? Możesz wyjaśnić?
No, a co tam robi Vitaly?Angel


RE: David Haye vs Manuel Charr - Sander - 07-05-2013 08:55 PM

Haye pewny siebie wie co potrafi. Walka z Charrem ale czekam na większe wyzwanía.


RE: David Haye vs Manuel Charr - Sander - 14-05-2013 02:41 PM

Walka odwołana Haye kontuzjowany.
Wawrzyk dobrze zrobił wybierając Powietkina.
Btw. Adamek powinien brać Charra skoro ma termin na HBO.


RE: David Haye vs Manuel Charr - kubala1122331 - 14-05-2013 02:48 PM

Sander pełna zgoda! Jeśli HBO chce Adamka, a podobno chce, a Charr ma termin w HBO, obaj mogli by sporo zyskać zwycięstwem w tej walce. Byłyby spore emocjeSmile

A co do walki to jednak szkoda, że jej nie będzie, może trochę spokorniałby Syryjczyk dostając dwa razy niezłe baty w przeciągu niedługiego okresu czasuSmile No i te emocje, te same co przed walką Haye - Chisora, może trochę pozasportowe, ale za to wielkieSmile


RE: David Haye vs Manuel Charr - Splint3rPL - 14-05-2013 03:09 PM

Eeh, no i pozamiatane. Szykowała się niezła walka, która niosła ze sobą sporo emocji (jak zauważył kubala raczej pozasportowych, ale jednak). A starcie Adamek - Charr jak najbardziej miałoby sens. Nawet w obecnej formie Tomek mógłby wypunktować Manuela, który jest (pozwólcie, że zacytuję klasyka) wolny jak keczap.