Forum - BOKSER.ORG
David Haye vs Manuel Charr - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: David Haye vs Manuel Charr (/thread-1079.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: David Haye vs Manuel Charr - Sander - 02-05-2013 01:13 PM

Może po prostu jakiś Ukrainiec lub Rosjanin kolega @kantemir?
Choć czasami pisze w pełni po polsku...


RE: David Haye vs Manuel Charr - AdamekFightPL - 02-05-2013 01:50 PM

@Sander
On nie piszę całkowicie po Polsku. Zauważ stronę wcześniej, że skopiował tekst @Pacmana. A czy to Ukrainiec lub Rosjanin nie jestem pewny... używa w 100% translatora i to chyba nawet nie tego z google bo jego zdania kupy się nie trzymają.


RE: David Haye vs Manuel Charr - kantemir - 02-05-2013 02:07 PM

Nie,Ja pisza bez translatora..Prosto pisza z bledami bo malo czasu a i tak zrozumialo....Ja wolno czytam po-polsku choc zywych polakow nie baczyl,niestety....Jestem historykom wojskowosci 16-17 wiekow. dlatego musi sporo czytac po-polsku roznych zrodel z tego czasu..dlatego rozumije polski jezyk..a boks i troszke trenerstwo to chyba hobby..
A co do samego boju Dewid-Charr -tam kilko wariantow..Wariant pierwszy-Charr bedzie okrutnie pobity przez Heya..
Wariant drugi-Charr bedzie pobity,ale nie duze okrutnie..

Wariant 3-bedzie nokautowany..
Dla samego Charra najliepszy wariant,zrozumialo-drugi..(ze bedzie pobity,ale nie duze okrutnie..)..Oto moja opinia..choc boks taka sprawa..rozne moze byc..


RE: David Haye vs Manuel Charr - AdamekFightPL - 02-05-2013 02:36 PM

@kantemir
Skąd pochodzisz w takim razie?


RE: David Haye vs Manuel Charr - kantemir - 02-05-2013 02:52 PM

(02-05-2013 02:36 PM)AdamekFightPL napisał(a):  @kantemir
Skąd pochodzisz w takim razie?

Teraz mieszkam w polnocno-wschodnia Ukraina ,okolo Rosji..Shy


RE: David Haye vs Manuel Charr - AdamekFightPL - 02-05-2013 04:23 PM

@kantemir
Dlaczego wybrałeś akurat polskie forum o boksie?


RE: David Haye vs Manuel Charr - BESTIA - 02-05-2013 08:18 PM

Tak dlaczego wybrałeś polskie forum, i tak słabo rozwinięte.


RE: David Haye vs Manuel Charr - MrT - 02-05-2013 11:24 PM

(10-04-2013 10:47 PM)Jerome napisał(a):  tysiok ma fajny gif jak Solis trafia Vitalija. Muszę sobie załatwić taki gif z tą kombinacją ;]
Przyjrzyj sie lepiej dokładnie temu gifowi. To nie powinno być trudne Wink


RE: David Haye vs Manuel Charr - Nixon - 03-05-2013 03:25 PM

Łatwa przeprawa dla Hayemakera

Walka będzie prosta Haye będzie cofał się do tyłu i kombinacją lewy prawy rozbijał garde Syryjczyka,ewentualnie gdy Charr wyskoczy z wiatrakami to Haye go skontruje jak Klitschko i Manuel będzie na dechach,a potem gdy będzie naruszony Haye zepchnie go do defensywy i zasypie gradem cepów i sędzia przerwie.Więc do 5 rundy powinno być po wszytkim.


RE: David Haye vs Manuel Charr - kantemir - 04-05-2013 09:49 AM

(02-05-2013 08:18 PM)BESTIA napisał(a):  Tak dlaczego wybrałeś polskie forum, i tak słabo rozwinięte.

Sam tego nie wiem..egzotyka(?).... Smile Patrzal jakis boj amatorski na Youtube ,a pod nim bylo posylanie na ten site..Bokser.org..zaszedl,bardzo mi spodobal sie..wielu roznych ciekawostek..a poniewaz polski to jedyny jezyk,jaki Ja dobrze rozumija (oprocz russkiego i ukrainskiego)...tak wyszlo..