Forum - BOKSER.ORG
David Haye vs Manuel Charr - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: David Haye vs Manuel Charr (/thread-1079.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: David Haye vs Manuel Charr - Matys - 11-04-2013 09:47 PM

Ta, jasne Smile Po prostu jeszcze nie ma kontraktu i się chłopak boi, żeby nie przesadzić. Aż spojrzałem na tego twittera i jeden z dialogów bystrzachy Manuela mnie rozwalił:

Manuel Charr
I want chicken @mrdavidhaye ! Lets fight !

Steve Kenyon ‏
@Manuel_Charr @mrdavidhaye I'm confused. Do you want to eat chicken, do you want to fight, fight a chicken, or is Haye a chicken?
Rozwiń

Manuel Charr ‏
@SteKenyon @mrdavidhaye Haye is a chicken . I want to fight him .

Będzie śmiechowo Big Grin


RE: David Haye vs Manuel Charr - Niko1 - 12-04-2013 10:20 AM

manuel już wymyśla wierszyki, ale ten mu zdecydowanie nie wyszedł xD


RE: David Haye vs Manuel Charr - Sander - 12-04-2013 07:10 PM

Zobaczymy jak Haye się pokaże. Mam nadzieję, że Charr będzie walczył na dystans i unikał jak ognia wymian i półdystansu. Niech klinczuje, fauluje, kłuje lewym i czai się na prawy sierp w odpowiednim momencie... Tyle mu życzę w teorii ale niestety w rzeczywistości będzie musiał się zmierzyć z wspaniałym technicznie Haye'm który jest bokserem kompletnym. Praca nóg, siła fizyczna, szybkość, spryt - jeśli Charr przetrwa powyżej 6 rund będę mile zaskoczony.


RE: David Haye vs Manuel Charr - Jerome - 12-04-2013 07:48 PM

A ja nie. Jeśli to potrwa dłużej niż 4 rundy to będę zawiedziony. Nie ujmując nic Charrowi. Coś tam potrafi ale taki Haye to musi go zjeść raz, dwa.


RE: David Haye vs Manuel Charr - Sander - 12-04-2013 08:04 PM

Charr nie jest emerytowanym bumem a i pewnie Haye nie będzie nastawiony do tej walki jakoś mega ofensywnie od początku więc tak szybkiego końca się nie spodziewam. Ale z pewnością w rundach 5-6-7 kunszt Haye'a da o sobie znać.


RE: David Haye vs Manuel Charr - Jerome - 12-04-2013 09:08 PM

Sander, może i masz rację natomiast ja jestem trochę bardziej oldschoolowy i klasę rywala wyceniam na rundy. Żeby nie było, Klitschce też dawałem max 4 rundy. Udało mu się ;] Tak powinno być.


RE: David Haye vs Manuel Charr - Sander - 28-04-2013 10:19 PM

Haye vs Charr oficjalnie potwíerdzone. Po tym jak Wawrzyk podjął się walki z Powietkinem wrócili do Charra i dobrze. Będzie ciekawie.


RE: David Haye vs Manuel Charr - Splint3rPL - 28-04-2013 10:28 PM

Haye Charra ośmieszy. Syryjczyk ma serducho do walki, ale technicznie przy Haye'u prezentuje się jak Najman przy Overeemie. Obstawiam KO/TKO do 5 rundy.


RE: David Haye vs Manuel Charr - Adammobp - 29-04-2013 06:12 AM

No, akurat Najman z Overeemem to trenował jak równy z równym.


RE: David Haye vs Manuel Charr - Hugo - 29-04-2013 09:25 AM

Charr to dla Haye'a wymarzony rywal (100% slugger vs 100% boxer). Silny, ale wolny i słaby technicznie. Sądzę, że przebieg walki będzie podobny do pojedynku Władimir Kliczko vs Wach, z tym że Charr nie przetrzyma pełnego dystansu. Innymi słowy tzw. walka do jednej mordy.