Forum - BOKSER.ORG
Wawrzyk vs Povetkin !? - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Wawrzyk vs Povetkin !? (/thread-1070.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Wawrzyk vs Povetkin !? - Sander - 10-05-2013 01:33 AM

Jak widać nie przepuszczają żadnej okazji.
Btw - Jak Kubica wróci do F1 to pewnie też w PPV.


RE: Wawrzyk vs Povetkin !? - kubala1122331 - 10-05-2013 10:00 AM

Ciekawe jaka będzie sprzedaż tego PPV. Już widzę te reklamy - Pojedynek gigantów o mistrzostwo świata, Starcie Gigantów itpSmile Ja siedzę już trochę w boksie, a Wawrzyka kojarzę z max 5 walk, podobnie jak Povietkina. Nie wiem czy niedzielny kibic wykupi PPV na gości których nie kojarzy... Za darmo bym obejrzał, ale za pewnie z 40 zł, odpuszczę sobie. Tym bardziej że ten pojedynek bardzo szybko może się skończyć...


RE: Wawrzyk vs Povetkin !? - Adammobp - 10-05-2013 10:15 AM

Szkoda Wawrzyka. Facet stoczy walkę życia, a obejrzy to garstka kibiców...


RE: Wawrzyk vs Povetkin !? - kantemir - 10-05-2013 10:29 AM

(10-05-2013 10:00 AM)kubala1122331 napisał(a):  Ciekawe jaka będzie sprzedaż tego PPV. Już widzę te reklamy - Pojedynek gigantów o mistrzostwo świata, Starcie Gigantów itpSmile Ja siedzę już trochę w boksie, a Wawrzyka kojarzę z max 5 walk, podobnie jak Povietkina. Nie wiem czy niedzielny kibic wykupi PPV na gości których nie kojarzy... Za darmo bym obejrzał, ale za pewnie z 40 zł, odpuszczę sobie. Tym bardziej że ten pojedynek bardzo szybko może się skończyć...

czyste bestialstwo,moim zdaniem..Dodgy u nas w Ukrainie Kliczki za darmo tak samo jak Walujew czy Povetkin w Rosji


RE: Wawrzyk vs Povetkin !? - BESTIA - 10-05-2013 03:41 PM

kantemir
Tak to jest w naszym pięknym kraju.Big Grin


RE: Wawrzyk vs Povetkin !? - krab13 - 10-05-2013 06:22 PM

czuję miliardy sprzedanych pakietów ppv w naszym kraju, taki nieśmieszny żart Tongue


RE: Wawrzyk vs Povetkin !? - AdamekFightPL - 10-05-2013 06:47 PM

Podobno wysokość PPV to 40 zł Smile no to to już są na prawdę jajca.


RE: Wawrzyk vs Povetkin !? - BMH - 10-05-2013 07:03 PM

Gdybym mial tv, to nie mialbym oporow wykupic ppv, bo mimo, ze nie uwazam za stosowne placic za taka walke, to mimo wszystko nie zalowalbym 4dyszek. Niestety jestem skazany na kompa, i streamy.Tongue Licze na ciekawa walke.


RE: Wawrzyk vs Povetkin !? - Sander - 11-05-2013 11:15 AM

Dobitny fragment wywiadu z Teddy Atlasem ze strony głównej bokser.org :

17 maja w Moskwie Powietkin broni tytułu WBA wagi ciężkiej w walce z Andrzejem Wawrzykiem...
Polski pięściarz nie ma żadnego doświadczenia z walk przeciwko bokserom wysokiej klasy, co sprawia, że Powietkin wygra z wielką łatwością. Jego ludzie dobrze o tym wiedzą, dlatego pozwalają na tę potyczkę i to w tak ważnym momencie jego kariery. W perspektywie ma przecież pojedynek z Władymirem Kliczką, za który otrzyma sześć milionów dolarów! Nie podejmowaliby najmniejszego ryzyka, gdyby czuli, że istnieje jakiekolwiek ryzyko. Jeśli Wawrzyk stanowiłby jakiekolwiek zagrożenie, to nie pozwolono by mu wyjść do ringu z Powietkinem.


RE: Wawrzyk vs Povetkin !? - kubala1122331 - 11-05-2013 10:59 PM

Niestety taka jest prawda, dzisiaj w wolnej chwili i analizowałem długo walki Andrzeja z Bachtovem, Bertino i Hawkinsem i szukałem jakiegoś punktu zaczepienia dla Wawrzyka by wygrał z Saszą, ale niestety nie znalazłem.
A cena 40 zł za tę walkę to nieśmieszny żart, nie chodzi nawet o to czy jestem za czy przeciw PPV, no ale Andrzej Wawrzyk w PPV? Jak to brzmi? Może jeszcze Opalach - Ajetović za 5 dych puścićSmile