Forum - BOKSER.ORG
Wawrzyk vs Povetkin !? - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Wawrzyk vs Povetkin !? (/thread-1070.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Wawrzyk vs Povetkin !? - Sander - 17-05-2013 07:52 PM

Najmana nie pokonał ani Powietkin ani nawet Kliczko. Głównie przez to że z nimi nie walczył ale zawsze Big Grin


RE: Wawrzyk vs Povetkin !? - AdamekFightPL - 17-05-2013 07:57 PM

@Pakman
Nie no chwała Povetkinowi, że podjął rękawice i zawalczył z Povetkinem. Teraz jednak można się domyślić co zrobiłby z nim Haye gdyby doszło do takiej walki jak pierwotnie zakładano.... Wawrzykowi po prostu brak doświadczenia... jak można było przeskoczyć z bumów i średniego Bachtova na ''mistrza'' Povetkina ?


RE: Wawrzyk vs Povetkin !? - szalonyAli - 17-05-2013 08:04 PM

No cóż to było do przewidywania Smile.Andrzej a Powietkin to kilka klas .Aczkolwiek może wyjdzę na lekkiego głosiciela teorii spiskowych .Ale dla świętego spokoju domagał bym się na miejscu Łapina sprawdzenia rękawic Powietkina .Pewnie nic nie było , tym bardziej , że różnica klas ogromna ,Wawrzyk ma słabą szczekę i tak dalej.Jednak rękawice zagineły , a i stawka dla Powietkina i Rosjan była ogromna , tym bardziej , że promotorzy Powietkina wyłożyli ogromne pieniądze , aby do walki z Kliczką doszło .A wiadomo dla jakiej stajni Powietkin boksuje i jakie tam cuda dzieją.I niby Wawrzyk i tak miał niecały procent szans , ale wiadomo strzeżonego Pan Bóg strzeże .Więc po prostu radził bym się domagać sprawdzenia rękawic ,chociaż pewnie to jest w tej chwili mało możliwe. Niektórzy powiedzą Powietkin nie potrzebował takich chwytów ,aby wygrać , no nie potrzebował(ale no cóż stajnia cudów ) .Nie ,że oczerniam niepotrzebnie Saszę( bo przewaga ogromna , Sasza fantastycznie mierzył , robił z Wawrzykiem co chciał) , ale wolę , aby wszelkie niedopowiedzenia były rozstrzygnięte :-)i tyle .


RE: Wawrzyk vs Povetkin !? - redd - 17-05-2013 09:02 PM

Nawet mi się nie chce rozpisywać. Różnica klas, jak profesor matematyki odpytujący przedszkolaka. Kac walka.


RE: Wawrzyk vs Povetkin !? - kubala1122331 - 17-05-2013 09:40 PM

Jak napisał Pakman, nie ma się co znęcać nad Cycem, jest zdecydowanie słabszy i pozostanie mu obijanie "Hawkinsów" na WBN. Wyżej nie podskoczy, ale podjął rękawice, spróbował i ocenił, że co najmniej 5 poziomów dzieli go od najlepszych.
O samej walce nie ma co się rozpisywać. Trzy nokdauny w osiem minut mówią same za siebie...


RE: Wawrzyk vs Povetkin !? - krab13 - 17-05-2013 11:44 PM

da się z jakiś nieoficjalnych żródeł dowiedzieć ile sprzedano ppv?


RE: Wawrzyk vs Povetkin !? - kubala1122331 - 18-05-2013 12:47 AM

Wątpię, chociaż jak się dobrze sprzeda to mogą oficjalnie ogłosić. Też jestem ciekaw jak to się sprzedało.
Najlepsze było to, że po 21.00 oglądając TV pojawił mi się komunikat o ostatnim momencie zakupu PPVSmile


RE: Wawrzyk vs Povetkin !? - Sander - 18-05-2013 03:28 AM

Mi się pojawiał pasek z ofertą kupna już po walce Polaka. Chcieli jeszcze kogoś nabić w butelkę.
Podejrzewam, że sprzedali około 5 sztuk (Ibisz, Wiśniewski, Zapendowska, Koterski i Romek z rodziny zastępczej) Big Grin A tak poważnie to podejrzewam, że to najgorzej sprzedana walka w historií PPV w Polsce. I o oficjalny wynik będzie ciężko.


RE: Wawrzyk vs Povetkin !? - Adammobp - 18-05-2013 06:59 AM

http://w633.wrzuta.pl/film/8zGudNBuUUC


RE: Wawrzyk vs Povetkin !? - AdamekFightPL - 18-05-2013 09:36 AM

Mnie też ten pasek o zakupie PPV na walkę po godzinie 21 rozwalił...