Forum - BOKSER.ORG
Wilder vs Harrison - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Wilder vs Harrison (/thread-1067.html)

Strony: 1 2


RE: Wilder vs Harrison - Sander - 10-04-2013 08:25 PM

Maks 5-6 rund. Niepewny i nieobliczalny Harrison vs koleś który kończy wszystkich w 4 rundy. W pełen dystans nie uwierzę.


RE: Wilder vs Harrison - Jerome - 10-04-2013 10:21 PM

Gdyby A-Force miał lepszą szczękę a przygotował się na 100% to pełen dystans jak najbardziej możliwy. Uniesiony wygraną w konkursie Audley pewnie zbyt pewnie się poczuje a jak BB trafi to może się zniechęcić jak z Haye'em czy Price'em.


RE: Wilder vs Harrison - Szakal - 27-04-2013 09:20 PM

Ktoś oglądał tę walkę? Nawet nie ma co komentować...

Ciekawe tylko, kto nastepny dla Wildera? Bumów mu nie braknie, a w poważnego rywala nie wierzę.


RE: Wilder vs Harrison - Sander - 27-04-2013 09:37 PM

Okrutnie bije ten Wilder... Harrison to zabawny gość a co do BB to nie można zarzucać mu, że niesprawdzony, że krótkie walki ma. Na tym polega jego styl . Dopada ofiarę i bez zbędnych ceregieli przegryza aortę.
Sylwetka niemal jak u kenijskiego maratończyka, potężny cios - ma ten chłopak coś w sobie. Czołówka będzie go unikać coś mi się wydaje. Gościa z takim uderzeniem i takimi warunkami trzeba traktować poważnie.


RE: Wilder vs Harrison - Szakal - 27-04-2013 09:44 PM

@Sander
Nie można mu zarzucać, że jest niesprawdzony? Przecież jego rywale to jakaś parodia. Patrząc na innych prospektów, to dla przykładu rywale Fury'ego czy Szpilki są dwie, albo i trzy klasy wyżej niż przeciwnicy "Bum Bombera"

Wilder na pewno ma bardzo mocny cios i w zasadzie tylko to można o nim powiedzieć. Ten gość jest kompletnie nieprzetestowany.


RE: Wilder vs Harrison - Sander - 27-04-2013 09:49 PM

Faktycznie to niesprawdzony jest tam zbędne.
Oczywiście rywale słabi, chciałem nawiązać do krótkich walk w których nie możemy mu się przyjrzeć dłużej.
Mam nadzieję , że po otwarciu się na europę i zawodnika który swego czasu coś znaczył i przynajmniej przed walką z Wilderem miał udany okres (PF) będą szukać mu systematycznie większych wyzwań. Rekord nabity już jest na tyle, że bardziej na siłę nabijać już nie trzeba.


RE: Wilder vs Harrison - BMH - 28-04-2013 01:56 PM

Jak zobaczylem tego prawego sierpa/sierpy Wildera, to bylem w niemalym szoku.Big Grin Co do walki, to jak sie mozna bylo spodziewac, Harrison zalapl sie na czasowke... i dobrze.


RE: Wilder vs Harrison - Crumb - 28-04-2013 09:05 PM

Bardzom bardzo chciałbym zobaczyć walkę Wilder vs Szpilka.
Myślę, że Szpilka miałby duże szanseWink


RE: Wilder vs Harrison - Nixon - 03-05-2013 03:20 PM

Nawet łatwiejsze niż sądzicie

http://www.youtube.com/watch?v=FNO5bVPP-uw


Boże,ale ci prospekci mają szklane japy (Mitchell,Price,Fury,Wilder) nie dziwie się czemu Alabańczykowi dają takich bumów,bo boją się powtórki Mitchell-Banks i porażki pupilka przez KO.Jak oni będą mistrzami to pasy będą latały z rąk do rąk... masakra jakaś.