Forum - BOKSER.ORG
Krzysztof Włodarczyk - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Krzysztof Włodarczyk (/thread-105.html)



RE: Krzysio Włodarczyk - PeterManfredo - 24-09-2012 09:14 AM

Fajnie się Krzysztof pokazał. Przyjął parę mocnych sztuk,do tego świetne kontry,lewy prosty-BRAWO KRZYSZTOF


RE: Krzysio Włodarczyk - Jerome - 24-09-2012 06:18 PM

W którymś dziale mówiłem o tym, że Krzysztof to dla mnie najlepiej wyszkolony Polak i może nawet najlepiej wyszkolony Cruiser. Udowodnił mi to tą walką. Byle jab Palaciosa lądował na gardzie. W bodajże drugiej rundzie kontra bezpośrednim prawym też zrobiła wrażenie. Wszystko byłoby idealne bo technika jest, siła jest, szybkość jest ale częstotliwość straszna. Włodarczyka trzeba lekko prądem razić w przerwach aby go podku*wiać i czerpać z tego korzyść Tongue


RE: Krzysio Włodarczyk - Mastrangelo - 24-09-2012 07:49 PM

Mormeck (na szczęście) raczej odpada, podobno walczy w Paryżu z Afolabim.


RE: Krzysio Włodarczyk - Jerome - 24-09-2012 07:52 PM

Czyli Afolabi też odpada a więc wszyscy przeze mnie wcześniej opisanie odpadają. Szkoda :/


RE: Krzysio Włodarczyk - Szakal - 24-09-2012 07:58 PM

Plotkuje się, że następnym rywalem Włodarczyka ma być Grigorij Drozd. Promotor Drozda, Hriunow mówił, że postara się do tej walki doprowadzić po rewanżu "Diablo" z Palaciosem, a na ringpolska czytałem dzisiaj, że niebawem chce rozpocząć negocjacje.

W sumie Drozd na ten moment to chyba dobry rywal. A co Wy o tym sądzicie?


RE: Krzysio Włodarczyk - Mastrangelo - 24-09-2012 08:03 PM

Jakoś nigdy tego Drozda nie widziałem, ale wydaje mi się, że solidny pretendent. Może być.


RE: Krzysio Włodarczyk - Bandit - 24-09-2012 08:11 PM

Drozd jest dobry, ale chyba ma słabą szczenę 100% lepszy rywal niż palacios.

Ciekawe wydaje sie być że Włodarczyka pokonał Pavel Melkomyan, którego Drozd znokautował.

Nie ma to znaczenia, ale może Włodar chce pomścić się za porażkę Big Grin


RE: Krzysio Włodarczyk - Szakal - 24-09-2012 08:16 PM

Dla mnie i tak najważniejsze jest to, żeby Włodarczyk jeszcze przed końcem roku (albo na początku przyszłego) wyszedł do ringu. Nie wyobrażam sobie kolejnej rocznej przerwy. W grudniu niech będzie Drozd, a w już w 2013 promotorzy Krzyśka mogliby poszukać albo "zwykłej" większej walki (Afolabi, Tarver) albo unifikacji (jeśli oczywiście WBC nie będzie miała nic przeciwko) np. z Huckiem. I w sumie chyba tylko z Huckiem, bo Hernandez "zarezerwowany" jest dla Pawła Kołodzieja, a Jones ma walczyć z Lebiediewem.

Wydaje mi się, że walka Huck-Włodarczyk mogłaby się nieźle sprzedać, no ale decyzje należą oczywiście do promotorów Krzysztofa.


RE: Krzysio Włodarczyk - bartek - 24-09-2012 08:33 PM

http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Gigantyczna-ogladalnosc-walki-Wlodarczyka,wid,14953615,wiadomosc.html?ticaid=1f3a5&_ticrsn=3

Brawo! Walka wieczoru nie miała dobrych "supportów", więc pewnie oglądalność była śmiesznie mała i nikt nie napisał o widzach przed 23 Big Grin


RE: Krzysio Włodarczyk - Metzger - 24-09-2012 09:13 PM

Mam nadzieję, że organizatorzy gal wyciągną odpowiednie wnioski z nadspodziewanie dobrej oglądalności Diablo-Palacios i żenująco niskiej Adamek-Walker. No more PPV!