Forum - BOKSER.ORG
Krzysztof Włodarczyk - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Krzysztof Włodarczyk (/thread-105.html)



RE: Krzysztof Włodarczyk - fext - 03-12-2016 12:14 AM

(02-12-2016 08:03 PM)Metzger napisał(a):  Status świeżo upieczonego kawalera raczej go nie zachęci do ciężkich treningów.
Są też jasne strony... Gdyby na przykład Krzysio nie był orientacji hetero, to strach byłoby wychodzić na ulicę. A tak, przynajmniej my jesteśmy bezpieczni Smile A jego rozwód i tak był tylko kwestią czasu, bo żadna kobieta nie zniesie, kiedy o miłosnych podbojach jej męża co i rusz rozpisują się szmatławce. I tak wytrzymała zadziwiająco długo.


RE: Krzysztof Włodarczyk - Metzger - 03-12-2016 12:39 AM

(02-12-2016 09:48 PM)Gogolius napisał(a):  Łapcie wywiad z innego źródła Smile
http://weszlo.com/2016/12/02/najpierw-sie-rozwiode-potem-odzyskam-pas-mistrza-swiata/
"odzyskać pas mistrza świata, obronić go kilka razy i podziękować" - podziwiam jego optymizm Smile

(03-12-2016 12:14 AM)fext napisał(a):  Są też jasne strony... Gdyby na przykład Krzysio nie był orientacji hetero, to strach byłoby wychodzić na ulicę.
Przynajmniej nie narobiłby bachorów, na które teraz musi bulić alimenty Smile


RE: Krzysztof Włodarczyk - RSC-2 - 11-12-2016 02:39 PM

W ostatniej walce we Wrocławiu Włodarczyk z reklamami na plecach.

Nie przystoi to byłemu mistrzowi świata i bardzo źle świadczy o promotorze Wasilewskim.

Włodarczyk musi być bardzo biedny i zdesperowany ,że musi dodatkowo w swojej walce reklamować jakiś mały interes.

Gdy widzę zawodników "popisanych flamastrem" jak słup ogłoszeniowy na mieście to mam odczucie ,że nie wiedzie im się najlepiej i w swoim "zawodzie" nie są w stanie zarobić na godne życie.

Ale za to Wasilewski nie miał zawieszonej reklamy na swoim garniturze.


RE: Krzysztof Włodarczyk - Wit - 11-12-2016 03:47 PM

Dałbym Ci plusa za ostatnie zdanie, ale wiem, że tego nie lubisz. Wink


RE: Krzysztof Włodarczyk - Joker - 11-12-2016 04:48 PM

Jak się rozpierfala hajs na głupoty,taki jaki wiele ludzi nie zarobi przez całe życie,to wcale mi to nie szkoda.Dla mnie może mieć nawet penisa narysowanego na czole,miał dom i rodzinę to czego się Bykowi chciało?


RE: Krzysztof Włodarczyk - KrychuTMT - 11-12-2016 05:27 PM

Zapewne to wina promotora, że zawodnik jest kurwiarzem i idiotą.


RE: Krzysztof Włodarczyk - Wietnam - 11-12-2016 05:38 PM

Co wy macie do Diablo? Co on niby takiego zrobił, gdyby nie on to w ostatnich latach byśmy oglądali
walki polskich mistrzòw jak Nigeryjczycy śnieg w stolicy.

A tu jeden hejter mu penisa na czole rysuje, drugi nazywa kurwiarzem ,przypadek hejterstwa z waszej strony, Diablo
zawsze props za tyle lat z pasem WBC i masy emocji, życzę mu jeszcze kolejnej
szansy walki o pas.

szkoda w ogóle gadać. ...................


RE: Krzysztof Włodarczyk - Joker - 11-12-2016 05:56 PM

A co ma poziom sportowy do zachowania poza ringiem (liczę na tresciwa odpowiedz).Inna sprawa że za Hejtera Wlodarczyka się nie uznaje,bo chyba nazwanie rzeczy po imieniu jest dla Ciebie Hejterstwem,to fajnie masz :v

no jeśli nazwanie*


RE: Krzysztof Włodarczyk - Wietnam - 11-12-2016 06:00 PM

sorry ale tak to zabrzmiało. .Można nazywać rzeczy po imieniu, ale żeby od razu nazwać gościa
kurwiarzem , każdy popełnia w życiu błędy, i musi radzić sobie z różnymi problemami.
Diablo zbłądźił, ale jego promotorzy i niby przyjaciele to tez nie świetę krowy.

Np taki Floyd .M czy Broner robili i mòwili o wiele gorsze rzeczy w życiu od Diablo.
Z bićiem kobiet i podduszaniu kelnerek włącznie.


RE: Krzysztof Włodarczyk - KrychuTMT - 11-12-2016 06:02 PM

Diablo ma u mnie szacunek za sportowe osiągnięcia, jest i był dobrym bokserem . Jednak jako człowiek jest dla mnie zwykłym zerem, zwykłym kurwiarzem oraz kretynem który przejebał cały hajs. Jak można winić Wasyla za sytuacje finansową Diablo skoro on sam rozjebał hajs, na dodatek jego walki są nudne jak flaki z olejem, a sam Diablo jako osoba jest żenujący.

(11-12-2016 06:00 PM)Wietnam napisał(a):  sorry ale tak to zabrzmiało. .Można nazywać rzeczy po imieniu, ale żeby od razu nazwać gościa
kurwiarzem , każdy popełnia w życiu błędy, i musi radzić sobie z różnymi problemami.
Diablo zbłądźił, ale jego promotorzy i niby przyjaciele to tez nie świetę krowy.

Np taki Floyd .M czy Broner robili i mòwili o wiele gorsze rzeczy w życiu od Diablo.
Z bićiem kobiet i podduszaniu kelnerek włącznie.

Tylko Floyd czy Broner raczej nie są z tego dumni, a Diablo w każdym wywiadzie wspomina o swoich podbojach lol. Ten idiota nawet nie pomyślał jak czuła się jego żona czy dziecko czytając o skokach w bok męża/ojca.