Forum - BOKSER.ORG
Krzysztof Włodarczyk - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Krzysztof Włodarczyk (/thread-105.html)



RE: Krzysztof Włodarczyk - KrychuTMT - 24-03-2015 04:45 PM

Ciekawią mnie typy przed ewentualną walką Diablo- Szpilka. W tym przypadku pewnie będzie jak przy PBN III lub Pac-FMJ gdzie ludzie zamiast obiektywnie ocenić szansę bokserów będą kierować się antypatiami, pozdro pactardy. :v


RE: Krzysztof Włodarczyk - kubala1122331 - 24-03-2015 05:19 PM

No ja bym postawił na Szpilę. Czemu? Bo jeśli będzie tak mobilny jak w walce z Adamkiem, to obleci go spokojnie na punkty Wink


RE: Krzysztof Włodarczyk - Krzych - 26-03-2015 04:40 PM

Też bym postawił na Szpilkę. Dwunastki z najlepszą wersją Diablo by nie przetrwał, ale biorąc pod uwagę obecną formę obu i to że Szpilka się cały czas rozwija, a Włodarczyk się jak widać zwija, to postawiłbym na Szpilkę na punkty. Włodarczyk wyszedłby pewnie jeszcze bardziej pasywny niż Adamek.


RE: Krzysztof Włodarczyk - Wilczekstepowy - 01-07-2015 03:25 PM

Ponownie pojawia się temat walki z Masternakem. Pewnie jest to wątpliwe aby do niej doszło już teraz ale też i jest to zarazem bardziej prawdopodobne właśnie teraz niż wcześniej ponieważ Diablo stracił swoją wysoką pozycję, z której mógł się do Mastera zwracać niczym do małego chłopca. Wink

Ja byłbym za tą walką. Obejrzałbym ją z zaciekawieniem. Dla mnie faworytem Włodarczyk.


RE: Krzysztof Włodarczyk - Metzger - 01-07-2015 08:58 PM

Mater-Diablo, do tego Wach-Rekowski, Piątkowska-Brodnicka i PBN4 jest uratowane.


RE: Krzysztof Włodarczyk - Sander - 20-07-2015 08:53 PM

Nie będzie walki Masternak vs Diablo
http://www.boxing.pl/forum/newsy/35073-mateusz-masternak-dla-boxing-pl-nie-bae-dzie-mojej-walki-z-wa-odarczykiem-26-wrzea-nia.html


RE: Krzysztof Włodarczyk - Wilczekstepowy - 20-07-2015 09:14 PM

Naprawdę wielka szkoda. Ta gala powoli umiera.


RE: Krzysztof Włodarczyk - Martin - 20-07-2015 09:16 PM

Po naprawdę fajnej gali PBN III, teraz szykuje się totalna klapa......pomijając śmieszną propozycję "walki wieczoru" ciekawe wydaje się być tylko jak dotąd starcie Piątkowskiej z Brodnicką a i to wcale nie jest pewne...


RE: Krzysztof Włodarczyk - Krzych - 20-07-2015 10:01 PM

A i tak pewnie wyjadą z PPV...


RE: Krzysztof Włodarczyk - Wilczekstepowy - 21-08-2015 08:34 PM

Diablo rzuca wyzwanie Huckowi. Wink Jednak moim zdaniem to jest bardzo wątpliwe aby Huck przyjął wyzwanie od kolejnego Polaka.