Forum - BOKSER.ORG
Krzysztof Włodarczyk - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Krzysztof Włodarczyk (/thread-105.html)



RE: Krzysio Włodarczyk - Maverick - 22-02-2014 02:39 AM

Ostatnio cisza w temacie Krzyska po fiasku walki z Sosnowskim, więc pokusiłem się o własną analizę ewentualnych scenariuszy układając je w kolejności jakiej ja najchętniej bym je widział:

1) walka w Rosji z Drozdem - niestety w tej chwili niemożliwa wobec obrony EBU przez Rosjanina
2) walka w Australii z Bradem Pittem - nie ma zbytnio znanych nazwisk na rozkładzie, ale może kibice w Australii pamiętają Włodarczyka z walki z Greenem i udałoby się to jakoś sprzedać, bo niestety walka z Cameronem jest niemożliwa po jego porażce z Minto
3) rewanż z Czakijewem w Rosji - również niemozliwy teraz, bo Czakijew walczy na tej samej gali co Drozd
4) walka z Tony Bellew na Wyspach - też trzeba poczekać z taką walką, bo Bellew debiutuje w nowej wadze walką z Brudovem.
5) walka we Włoszech z Mirko Larghettim lub ewentualnie Branco (wiem, że większość by narzekała) - walka ciężka do organizacji bo we Włoszech boks jest w lekkim dołku i ciężej o dobre gale i ich bokserzy częściej walczą na wyjazdach. Osobiście uważam, że dobra opcja na dobrowolną obronę i stoczenie walki by nie złapać rdzy.
6) walka w USA z Olą Afolabi - pomszczenie Janika i walka jaka druga walka wieczoru na HBO być może by się udało w MSG na którejś z gal
7) walka w Kanadzie z Denton Daleyem - mało znany pięściarz, ale z rozwijającym się rynkiem bokserki, można by doprowadzić do walki jako poprzedzającej walkę Pascala lub Stevensona.
8) walka w Rosji z Dmitry Kudryashovem - walka z mniej znanym Rosjaninem możliwa do realizacji pytanie czy się sprzeda.
9) dobrowolna obrona w Polsce - raczej się nie zwróci jedyni rywale jacy przychodzi mi do głowy to Licina, Silgado i Youri Kayembe Kalenga
10) w ostateczności walka z bokserem na któr0goe liczę, że zostanie obowiązkowym pretendentem czyli walka z Juanem Carlosem Gomezem w Niemczech, duże ryzyko jeśli chodzi o sędziowanie, ale mniejsze niż na galach Sauerlanda. Spore wyzwanie sportowe i świetne nazwisko w rekordzie.


RE: Krzysio Włodarczyk - Krzych - 17-05-2014 08:09 AM

"Wasilewski o Diablo: BJ Flores, potem Tarver"

Kiepski Flores, który zasłynął chyba tylko pracując dla NBC gdzie pokazał, że jest najgorszym komentatorem i punktującym świata a potem wrak Tarver, który w ogóle nie powinien być wzięty pod uwagę. Kiepsko to wygląda, oj kiepsko...


RE: Krzysio Włodarczyk - Joker - 17-05-2014 08:21 AM

Tarver napewno jest u Haymona Flores chyba też.Za Alem stoi kasa i Showtime ja bym chciał to zobaczyć.Jeżeli Sauderland nie chce unifikacji to co robić?Czekać?


RE: Krzysio Włodarczyk - Metzger - 17-05-2014 09:59 AM

Niech już będzie ten nieszczęsny Flores, byleby Diablo nie robił rocznych przerw między walkami.


RE: Krzysio Włodarczyk - Sander - 17-05-2014 10:13 AM

Wasilewski ciekawe rzeczy mówi. Ponoć organizowanie walk Włodarczykowi w Polsce jest kompletnie nieopłacalne. Nawet walka z Fragomenim w Chicago miała być nieopłacalna. Pomysł współpracy z takim gigantem jak Al Haymon jest dosyć ciekawy. BJ Flores, Antonio Tarver - konto Krzyśka się wzmocni. Tarver jako pretendent może komuś nie pasować, ale patrząc na trylogię z Włochem czy walkę z Robinsonem, to ja nic do tego nie mam.


RE: Krzysio Włodarczyk - BMH - 17-05-2014 10:21 AM

Nie pogardze takimi zestawieniami. Lubie Floresa i od niedawna Tarvera(10lat przechodzila mi zlosc za pobice RoyaTongue), wiec tym chetniej rzuce okiem na potyczke z Kylem. Widze, ze juz Krzycho zrobil z Tarvera wrak... pogadamy Krzychu o tym po walce o ile do niej faktycznie dojdzie.Wink Zgodze sie Amerykanin rzadko walczy i nie zawsze wypada tak jak moglby. Jestem jednak niemal pewny, ze mocno zmotywowany "Magic Man" to wciaz kawal niebezpiecznego fightera. Teraz bedzie dobre.. Antonio, obije Wlodraczyka(pamietajcie kto Wam o tym napisal jako pierwszy)i beda jaja, ze nasz jedyny mistrz dostaje po glowie od 45letniego Tarvera.


RE: Krzysio Włodarczyk - Matys - 17-05-2014 10:23 AM

Tarver da lepszą walkę niż BJ Flores, Flores to ciepłe kluchy, powinien go Krzysiek ładnie znokautować Tongue W ogóle to dobrze, że nie doszło do tej walki Tarver-Diablo 2 lata temu, kiedy już było podobno blisko, bo wtedy stawiałbym na Tarvera.

W ogóle nawet dzisiaj zardzewiały, stary, zrzucający sporo wagi Magic Man może narobić Diablo sporo problemów. Trochę lipa byłaby gdyby przegrał z takim dziadkiem, a ja wciąż widzę taką możliwość, zwłaszcza że ten wiek u Tarvera jest nieco zwodniczy, bo on przecież bardzo późno zaczynał przygodę z boksem.

PS Co to w ogóle za ksywa "BJ"? Blow Job Flores.


RE: Krzysio Włodarczyk - KrychuTMT - 17-05-2014 10:45 AM

Tarver to jest gość, stoczył wojnę z Rocky'm i jeszcze żyje Big Grin.


RE: Krzysio Włodarczyk - Martin - 17-05-2014 10:50 AM

BJ Flores i Tarver to jakby nie patrzeć dobre nazwiska. Co z tym idzie kasa pewnie też będzie dobra więc nie ma się co dziwić, Wasilewskiego i przede wszystkim Włodarczyka interesują konkretne pieniądze, a walka i z jednym i drugim powinna się sprzedać.


RE: Krzysio Włodarczyk - Joker - 17-05-2014 11:12 AM

Właśnie to dobrze o Tarverze nie świadczy-bo mega wyrównaną walke dał mu trup,mocno past prime Balboa.Ja sam punktowałem dla Rocky'ego.