Forum - BOKSER.ORG
Krzysztof Włodarczyk - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Krzysztof Włodarczyk (/thread-105.html)



RE: Krzysio Włodarczyk - kubala1122331 - 09-08-2013 11:50 AM

Dla mnie to trochę abstrakcja to co piszecie o walce Włodarczyk - Stiverne. Wydaje mi się, że Diablo będzie musiał przejść podobną drogę co Adamek, walka na podpromowanie z jakimś Polakiem, później obicie jakiegoś buma, walka z czołówką, kolejne obijanie bumów, przesuwanie się do góry w rankingach i ewentualna walka o pas. Myślę, że nazwisko Włodarczyk, nie jest aż tak na topie, jak np. Marco Huck, by dostać wielkie walki na start. Adamek miał bardziej wyrobione nazwisko od Diabła i pamiętamy co musiał zrobić, by dostać tę walkę z Kliczkiem.


RE: Krzysio Włodarczyk - Sander - 09-08-2013 11:56 AM

To @AFPL się rozmarzył a nie 'my' Big Grin


RE: Krzysio Włodarczyk - BMH - 09-08-2013 12:04 PM

Widze, ze wielu mocno uwierzylo w Krzyska po walce z Czakijewem, a ja jestem niemal pewny, ze jak stanie na przeciw Wlodraczyka zawodnik dobrze poruszacy sie na nogach, i unikajacy poldystansu, to znow bedzie powtorka mizerii z Palaciosem I, gdzie Diablo nie pokazal komlpetnie nic, a sedziowie zrobili swoje.
Wlodarczyk, to w mojej ocenie w dalszym ciagu jeden z bardziej bezbarwnych i nudnych mistrzow, jakich mialem okazje ogladac w calym swoim zyciu. Wygrana nad Czakijewem(choc stawialem na Rosjanina), nie robi na mnie wielkiego wrazenia, choc odbieram ja jako cenne zwycistwo.Wink

Wlodarczyk-Stiverne??? Niezly joke.Wink


RE: Krzysio Włodarczyk - kubala1122331 - 09-08-2013 12:44 PM

BMH
Włodarczyk nie jest tak słaby jak z Palaciosem i nie jest tak dobry jak z Czakijewem. Umiejętności Diabła są gdzieś pomiędzy, ale nie zgodzę się, że to najnudniejszy mistrz. Wolę oglądać w ringu jego niż np. Witalija, który choć jest niezły technicznie, to jednak jest straszliwie nudny, jak dla mnieTongue A Polak w ostatnich dwóch walkach naprawdę mógł podnieść ciśnienie swoim kibicom swoimi występamiSmile
Walka z Sosną dla mnie jak najbardziej realna i chyba potrzebna Krzyśkowi, jeśli zdecyduje się powalczyć w heavyweight.


RE: Krzysio Włodarczyk - BMH - 09-08-2013 12:54 PM

Mialem na mysli, ze nudny dla mnie, sorry za nieporozumienieWink Ja jezeli mialbym wybierac miedzy ogladaniem boksu Vitka i Wlodara, to wybralbym Ukrainca.
Wlodarczyka, to chetnie zobaczylbym w walce unifikacyjnej zanim pojdzie do HW. Mimo niecheci do tych zawodnikow, to potyczka Huck-Wlodarczyka, bylaby bardzo ciekawym zestawianiem.


RE: Krzysio Włodarczyk - kubala1122331 - 09-08-2013 01:01 PM

Rozumiem, ja nie kwestionuję twoich preferencji, tylko wyraziłem swoją opinię i chyba zrobiłem to dość nieumiejętnieTongue Walka Huck - Włodarczyk, byłaby ciekawa, ale do niej nie dojdzie. Sauerland ma inny pomysł na Hucka, a walka z Diabłem wbrew pozorom byłaby niebezpieczna dla Bośniaka. I choć faworytem byłby niewątpliwie Huck, to Włodar naprawdę mógłby zrobić niespodziankęSmile


RE: Krzysio Włodarczyk - Sander - 09-08-2013 02:55 PM

Wogóle pomysł z szukaniem kasy w HW na dziś to nie jest pomysł trafny. Tam też źródełko mocno wysycha. Pulev nie może znaleźć rywala bo płaci za mało, Adamek za Guinna dostaje 30 tys a Wawrzyk za Powietkina 60 tys liczone w baksach. Dwa źródła nadal generują fajne pieniądze:
1. Bracia Kliczko
2. Bitwy o Wyspy

Pozostali dużej kasy nie widzą.
Więc jeśli do walki z Adamkiem daleko to Diablo lepiej zarobi na obronach pasa lub unifikacji ( Huck - hit ) niż budowaniu pozycji w HW.
Przecież za walkę z Czakijewem dostał około milion złotych. W ciężkiej takiej sumy prędko nie zobaczy pomijając aspekt sportowy bo to już zupełnie inna historia.


RE: Krzysio Włodarczyk - AdamekFightPL - 09-08-2013 08:11 PM

(09-08-2013 12:04 PM)BMH napisał(a):  Widze, ze wielu mocno uwierzylo w Krzyska po walce z Czakijewem, a ja jestem niemal pewny, ze jak stanie na przeciw Wlodraczyka zawodnik dobrze poruszacy sie na nogach, i unikajacy poldystansu, to znow bedzie powtorka mizerii z Palaciosem I, gdzie Diablo nie pokazal komlpetnie nic, a sedziowie zrobili swoje.

Rozwalasz mnie kolego... ale zapewne w ew. pojedynku Włodarczyk-Adamek stawiałbyś na Diablo?

@Sander
Włodarczyk w USA ma szansę zarabiać nawet 300-400 tyś $ za walkę... no chyba, że przejdzie do HW i będzie walczył dalej na galach Wojaka.


RE: Krzysio Włodarczyk - BMH - 09-08-2013 08:17 PM

(09-08-2013 08:11 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Rozwalasz mnie kolego... ale zapewne w ew. pojedynku Włodarczyk-Adamek stawiałbyś na Diablo?

Na Diablo? Pisalem w ktoryms temacie, ze stawialbym na Adamka.


RE: Krzysio Włodarczyk - Sander - 09-08-2013 08:28 PM

(09-08-2013 08:11 PM)AdamekFightPL napisał(a):  @Sander
Włodarczyk w USA ma szansę zarabiać nawet 300-400 tyś $ za walkę... no chyba, że przejdzie do HW i będzie walczył dalej na galach Wojaka.

Za jakie walki dostałby taką kasę w USA??
Jedynie Kliczko coś takiego może mu zapłacić.