Forum - BOKSER.ORG
Krzysztof Włodarczyk - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Krzysztof Włodarczyk (/thread-105.html)



RE: Krzysio Włodarczyk - kubala1122331 - 24-07-2013 02:53 PM

Ale wystarczyło do wywindowania się w WBC na bardzo wysokie miejsce. Cóż, ten pojedynek trzeba uszanować, w końcu to obowiązkowy pretendent, ale czysto sportowo nie ma sensu. Włodarczyk jest na dziś zdecydowanie lepszym pięściarzem niż Włoch.


RE: Krzysio Włodarczyk - Adammobp - 24-07-2013 05:09 PM

Ale czy Fragomeni na pewno będzie chciał tej walki? Przecież w drugim pojedynku dostał taki wpierdziel, że miał już dosyć. Może on wcale nie pali się do walki z Krzysiem.


RE: Krzysio Włodarczyk - AdamekFightPL - 24-07-2013 08:22 PM

@Sander
Bez przesady Big Grin to jest jego naturalna waga. Btw. zauważyłem, że na awatarze masz pana z serialu ''Zagubieni'', już nie pamiętam jak się nazywał Big Grin


RE: Krzysio Włodarczyk - Sander - 24-07-2013 08:44 PM

Jack Shepard - Matthew Fox Tongue


RE: Krzysio Włodarczyk - Sander - 09-08-2013 11:09 AM

Polsat zainteresowany organizacją pojedynku Diablo vs Sosnowski.
Ciekawa opcja.


RE: Krzysio Włodarczyk - Metzger - 09-08-2013 11:14 AM

Czyli Sosna ma być tym, kim dla Adamka był Gołota? Nie jestem entuzjastą ciężkiego Diabła chyba, że chodzi o walkę z Adamkiem.


RE: Krzysio Włodarczyk - AdamekFightPL - 09-08-2013 11:23 AM

Ciekawe co z pomysłem aby Włodarczyk zaraz po zwakowaniu pasa WBC w CW od razu zawalczył o WBC w HW. Pewnie z Kliczką już by nie zawalczył, ale jeżeli Wit zwakowałby również swój pas WBC to Krzysiek mógłby o niego zawalczyć ze Stivernem.


RE: Krzysio Włodarczyk - Sander - 09-08-2013 11:32 AM

Tam jeszcze wygrany z walki Mayhem vs Arreola będzie się liczył.


RE: Krzysio Włodarczyk - AdamekFightPL - 09-08-2013 11:36 AM

@Sander
Czyli walka Mitchell-Arreola to drugi eliminator WBC? ja myślę, że ta walka nie będzie miała nic w kontekście walki o pas WBC. Bardziej to taki mini turniej amerykańskich zawodników HW (podobno ze zwycięzcą tego pojedynku ma zmierzyć się Wilder). A z tego co nie dawno czytałem jeżeli Krzysiek zwakowałby pas w swojej kategorii wagowej i przeszedł wyżej to miałby status oficjalnego pretendenta do pasa.


RE: Krzysio Włodarczyk - Sander - 09-08-2013 11:41 AM

Nie wierzę, że tak łatwo dostanie walkę ze Stivernem ( gdyby Vit powiedział stop ).
W USA walka Stiverne-Mitchell/Arreola/Wilder to o niebo lepsza pod każdym względem opcja niż pojedynek z anonimem z Polski nawet jeśli to mistrz w cruiser.
Sulaiman umie liczyć dolary.