Forum - BOKSER.ORG
Krzysztof Włodarczyk - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Krzysztof Włodarczyk (/thread-105.html)



RE: Krzysio Włodarczyk - Pakman - 20-06-2013 01:19 PM

02:00 Może nie jest to jednoznacznie powiedziane, ale odniosłem wrażenie, że Damian nie jest zadowolony ze współpracy.


RE: Krzysio Włodarczyk - Sander - 20-06-2013 03:42 PM

@BMH i Kantemir
Popieram wasze zdanie, że jednak Wasyl to dla pięściarzy KP prawdziwy skarb.
Wywindował w rankingach gości którzy nigdy nie wznoszą się ponad przeciętność jak Jonak, Wawrzyk czy Kołodziej. Mają fajne pieniądze, fanów, telewizja ich pokazuje czego im brak? Mają więcej niż powinni przy tych umiejętnościach.


RE: Krzysio Włodarczyk - Pakman - 20-06-2013 04:16 PM

@Sander

Jonak i Kołodziej mają też chyba jakieś ambicje sportowe. Nie mówię tu oczywiście o Alvarezie czy Mayweatherze, ale chociażby Bajsangurow dla Damiana byłby wyzwaniem, a tych w grupie UKP brak.


RE: Krzysio Włodarczyk - Logizz - 20-06-2013 04:58 PM

(20-06-2013 03:42 PM)Sander napisał(a):  @BMH i Kantemir
Popieram wasze zdanie, że jednak Wasyl to dla pięściarzy KP prawdziwy skarb.
Wywindował w rankingach gości którzy nigdy nie wznoszą się ponad przeciętność jak Jonak, Wawrzyk czy Kołodziej. Mają fajne pieniądze, fanów, telewizja ich pokazuje czego im brak? Mają więcej niż powinni przy tych umiejętnościach.

Trudno się z tym nie zgodzić. Wasilewski sporo dał naszym chłopakom. Przynajmniej jest co oglądać, szkoda tylko ze żaden z nich nie ma takiego błysku, talentu na miarę prawdziwego mistrza, wszystko praca, ciężkie treningi oraz zabiegi promotora. Brakuje mi w dzisiejszych czasach talentów w boksie jak w latach 90'.


RE: Krzysio Włodarczyk - Metzger - 22-06-2013 12:21 PM

Kto następny dla Włodarczyka? Czy będzie rewanż? Myślę, że team Czakijewa nie zaryzykuje drugiej porażki z rzędu. Pewnie będą woleli odbudować się z kimś słabszym. Łapin też mówił, że nie chce rewanżu w przypadku wygranej.

Huck, Lebiediew, Hernandez, Jones. Uważam, że ta czwórka jest za twarda i zbyt niebezpieczna dla Diabła.

Więc kto? Afolabi, Aleksiejew, Ross, Drozd? A może Brad Pitt? http://boxrec.com/list_bouts.php?human_id=510865&cat=boxer

A może lokalna potyczka z Kołodziejem w ramach "sparingu" po ciężkich bojach?


RE: Krzysio Włodarczyk - kubala1122331 - 22-06-2013 01:06 PM

Po wczorajszej walce nigdy już nie napiszę, że ktoś jest dla niego za silny. Piszesz, że Huck i inni są zbyt niebezpieczni dla Diablo. Racja, ale Diablo też jest zbyt niebezpieczny dla takiego boksera.
Ja myślę, że dojdzie jednak do rewanżu.


RE: Krzysio Włodarczyk - Metzger - 22-06-2013 01:13 PM

(22-06-2013 01:06 PM)kubala1122331 napisał(a):  Piszesz, że Huck i inni są zbyt niebezpieczni dla Diablo. Racja, ale Diablo też jest zbyt niebezpieczny dla takiego boksera.
Zgadza się. Żadna ze stron nie będzie chciała ryzykować. Poza tym Wasilewski dał do zrozumienia, że raczej nie są zainteresowani unifikacjami.


RE: Krzysio Włodarczyk - AdamekFightPL - 22-06-2013 03:04 PM

Włodarczyk awansował na 4 miejsce w rankingu boxrec... dziwne... zwłaszcza, że wcześniej 4 miejsce zajmował Danny Green, którego przecież Diablo pokonał przez ciężkie KO a dopiero teraz Diablo jest od niego wyżej w notowaniach Big Grin


RE: Krzysio Włodarczyk - Maynard - 22-06-2013 09:01 PM

Kto następny? Nikt z wymienionych. Fragomeni będzie następny, w końcu to oficjalny pretendent. Prawdziwa legenda światowych ringówWink No, ale promotorzy Diablo mogą nie mieć wyjścia, jeśli nie chcą utraty pasa.

Poza tym Huck, o którym piszą niektórzy "eksperci", akurat ma zaklepaną walkę we wrześniu z Arslanem. A Jones broni średnio raz na 2 lata.


RE: Krzysio Włodarczyk - AdamekFightPL - 22-06-2013 10:42 PM

@Maynard
Właściwie to Fragomenii był również wymieniany jako potencjalny rywal Diablo, ale w temacie Włodarczyk-Czakijew Big Grin