Forum - BOKSER.ORG
Krzysztof Włodarczyk - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Krzysztof Włodarczyk (/thread-105.html)



RE: Krzysio Włodarczyk - BMH - 20-06-2013 11:09 AM

(20-06-2013 10:35 AM)Pakman napisał(a):  Gdyby Krzysztof dostał się np. do Sauerlanda to byłby w zupełnie innym miejscu.
W mojej ocenie Wasilewski, to jest dar z niebios dla takiego Diablo, Szpilki, Wawrzyka, i calej reszty.


RE: Krzysio Włodarczyk - Szakal - 20-06-2013 11:09 AM

@Mastrangelo
Prawie spadłem z krzesła, haha ;D Jeśli można spytać: czemu Ty taki cięty na tego Krzyśka jesteś? ;]


RE: Krzysio Włodarczyk - kubala1122331 - 20-06-2013 11:48 AM

Dla boksu pewnie lepiej by było, żeby wygrał Ingusz, ale dla mnie dla Polaka zwycięzcą musi być Krzysiek, bo obawiam się, że na następnego mistrza możemy trochę zaczekać, a przykro byłoby oglądać sport, w którym Polacy są nikim, nic nie znaczą.
BMH, dodałbyś tą walkę do naszego WB, wysoki kurs na Krzyśka, sporo wirtualnych dolców bym wygrałTongue

Pakman
Mi jako człowiekowi szukającemu wszędzie jakichś teorii spiskowych twoja teoria jest bardzo prawdopodobna, a jeśli naprawdę będzie remis, nawet uczciwy, to powiem, że był ustawionyTongue

Cytat:Krzysztofa ratuje jedynie nokaut, ale, czy Czakijew kiedykolwiek "pływał"?

Nie, nie pływał, ale nie walczył jeszcze z pięściarzem pokroju Krzyśka, a jego szczęka nie jest sprawdzona. Ale masz rację na pkt, Diablo nie wygra, może co najwyżej zremisować...

Cytat:Skad pomysl, ze federacja pozwoli na takie cyrki jak trzy walki?
Jeśli kasa będzie się zgadzać to federacja się zgodzi, zgodziła się już na dwa cyrki z Palaciosem, dwie nudne walki z Fragomenim, to tym bardziej zgodzi się na 3 walki z Czakijewem.

Cytat:mojej ocenie, to Wasilewski to jest dar z niebios dla takiego Diablo, Szpilki, Wawrzyka, i calej reszty.
Zgoda co do Wawrzyka czy Szpilki i całej reszty, bo bez niego świat/Polska by o nich nie usłyszała. Ale co do Diablo to mam wątpliwości. Z jednej strony u Wasyla dostaje słabych rywali, nie licząc Czakijewa, i jak zauważył AFPL i Sander w innym temacie, tak naprawdę nic nie znaczy w świecie boksu zawodowego. Z kolei u Sauerlanda walczyłby z silniejszymi rywalami i są dwie opcje, jeśliby przegrał nie jest MŚ, jest może nawet solidnym jouneymanem (troszkę może przesadzam), ale jeśli ma umiejętności, to wygrywa z LEPSZYMI rywalami i jest powszechnie szanowany, do tego zarobki solidne. Zależy z której perspektywy patrzymy, a najważniejsze byłoby to, czy Krzysiek ma ambicję i umiejętności by bić się i wygrywać z najsilniejszymi w tej kategorii. Jutro poznamy prawdę, dziś możemy tylko dywagować.


RE: Krzysio Włodarczyk - Pakman - 20-06-2013 12:20 PM

@BMH

A co on im takiego zapewnił ? Tłuczenie bumów raz na miesiąc ? Wasilewski na spółkę z Łapinem ich zniszczyli i im szybciej odejdą od boksu tym lepiej.


RE: Krzysio Włodarczyk - BMH - 20-06-2013 12:39 PM

(20-06-2013 12:20 PM)Pakman napisał(a):  A co on im takiego zapewnił ? Tłuczenie bumów raz na miesiąc ?

Pakman
Bylo zapytac Wlodarczyka co on o tym mysli jak z nim rozmawiales, mialbys czarno na bialym.
Andrzej dba o swoich zawodnikow jak molo ktory znany(nie prywatnie rzecz jasna) mi promotor, i potwierdza to zarowno Wlodarczyk, jak i inni, ktorych "Wasyl" promuje. Zreszta to, ze Wasilewski doskonale sprawdza sie jako promotor, i dba o swoich zawodnikow(powiedzialbym, ze dba wrecz po ojcowsku), wiem od innych bokserow, ktorzy miali okazje cwiczyc, sparowac z jego podopiecznymi. W kregach bokserskich, A.W ma bardzo dobra opinie, i chlopaki go naprawde chwala.
W sumie kiedys mialem podobne myslnie do Ciebie, ale w oczy otworzyli mi znajomi, ktorzy znaja sprawe lepiej, duzo lepiej. Ja w temacie promotorki, to jestem laik, wiem to, co przeczytam, ale tak jak mowie, ktos otworzyl mi oczy, i pozostaje mi wierzyc na slowo.

(20-06-2013 12:20 PM)Pakman napisał(a):  Wasilewski na spółkę z Łapinem ich zniszczyli i im szybciej odejdą od boksu tym lepiej.

Huh Ide o zaklad, ze calkiem odwrotene zdanie na ten temat maja zawodnicy.Wink Odnoszac sie jednak bezposrednio do tego zdania, to sadze, ze gdyby nie Andrzej, to do dzis nikt nie znalby Jackiewicza, Jonaka, Kolodziaja, Wawrzyka, Szpilki, a byc moze nawet Wlodarczyka.


RE: Krzysio Włodarczyk - Pakman - 20-06-2013 12:44 PM

@BMH

Jonak w ostatnich wywiadach mówił, że ma dość takiego prowadzenia kariery.


RE: Krzysio Włodarczyk - BMH - 20-06-2013 12:54 PM

Nie znam sprawy, przytocz cytat, a najlepiej caly artykul.
Jeszcze co Jonaka, to w czym on ma problem? Chlopak jest zarobiony, wysoko w rankingach, jak mial mozliwosc walki z gosciem na poziomie, gdzie w przypadku wygranej mial duzo do zyskania, to zlapapl kontzuje. I on ma dosc takiego prwoadzenia? Obija pol zycia gosci ktorzy nie maja startu, zarabia konkrene pieniadze, jest bardzo wysoko w rankingach, i jeszcze narzeka? Prosze wiec o wywiad w ktorym Damian mowi, ze ma dosc, bo jestem szczerze zaskoczony.

PS. Od jakiegos czasu Damian juz nie ma kontraku z Wasilewskiem(chyba, ze znow podpisal-ja w kazdym razie nic o tym nie wiem).Wink


RE: Krzysio Włodarczyk - Pakman - 20-06-2013 12:58 PM

http://www.youtube.com/watch?v=rXY4CmuJEkY


RE: Krzysio Włodarczyk - BMH - 20-06-2013 12:58 PM

http://www.polsatsport.pl/sporty-walki/boks/borek-jonak-przecietniacy-czy-ringowe-wojny.html#.UcLsGNg6uho

Tutaj wyraznie Jonak daje do zrozumnia, ze docenia to, ze A.W wywindnowal go w rankingach.
(20-06-2013 12:58 PM)Pakman napisał(a):  http://www.youtube.com/watch?v=rXY4CmuJEkY

Ktora konkretnie minuta, bo nie chce mi sie calego katowac?Smile


RE: Krzysio Włodarczyk - kantemir - 20-06-2013 01:18 PM

(20-06-2013 12:20 PM)Pakman napisał(a):  @BMH

A co on im takiego zapewnił ? Tłuczenie bumów raz na miesiąc ? Wasilewski na spółkę z Łapinem ich zniszczyli i im szybciej odejdą od boksu tym lepiej.

Ale to ,, Tłuczenie bumów raz na miesiąc ,, daje tym chlopcom tak naprawde solidne koszty..jesli to jest prawda,ze Szpilka otrzyma pod 300 000 USD za walka z Zimnochiem,to kosmiczne koszty ..Jesli wziac pd uwaga,ze i pierwszy,i drugi maloznane za kordonami Polski. w rosji,czy ukrainie o takich kosztach nawet marzyc nie mozna..jesli ty nie zmogl potrafic za kordon i tam cos zarobic,to po skonczeniu kariery coHuh co dalejHuh pracowac ochronnikiem za 250-350 usd w miesiac? Naucziciliem fizo w szkole za taki samo koszty? nawet na kwatera nie zarobisz ..i na ch.j trzeba ten boks? Glowa odbita,rece polamane...

A w Polsce nawet jesli nie wyszlo stac takim,jak Kliczko, to bedziesz choc sytym i mieszkanie kupisz ..Nawet jesli polowe z gonoraru Szpilka oddasc sztabu i Wasylewi czy komu tam,to i tak bedzie pod 150 tys.baksow.. Mozna kupic wlasna niewielka restoracja,czy kafe, czy prosto kwatera w stolice i zdawac w arenda -bedzie jak minimum 1,5 tys.czy wiecej dolarow w miesiac i tak do konca zycia..nawet bez emerytury mozna zyc..
innymi slowami, zeby zapewnić sobie syte zycie do końca życia,nie koniecznie byc gwiazda swiatowa i nie koniecznie uciekac z Polski ..

A co za tym idzie? Za tym idzie ,ze setki i tysiace polskich dzieci i wyrostkow pojda do szkol bokserskich ,bo tym mozna zarobic dobrze koszty..I boks bedzie progresowac..I w tym wielka zasługą tego machinatora Wasyla..