Forum - BOKSER.ORG
Krzysztof Włodarczyk - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Krzysztof Włodarczyk (/thread-105.html)



RE: Krzysio Włodarczyk - AdamekFightPL - 19-06-2013 01:43 PM

@Splinter
Kliczko był szybszy od Adamka w takim sensie, że wyprzedzał jego akcje.

Natomiast co do pojedynku Kliczko-Włodarczyk to jest duża szansa, że taki pojedynek by się odbył... o ile Włodarczyk pokona 2 razy pod rząd Czakijewa co wydaje się bardzo mało prawdopodobne. Standardowo Kliczko obija polaka chociaż Krzysio z Witem mógłby się dowlec do tej 12 rundy.


RE: Krzysio Włodarczyk - Sander - 19-06-2013 03:50 PM

Do walki mogłoby dojść pewnie najwcześniej za rok a kto wie czy Vit wogóle wróci na ring. A już jeśli to szans na walkę z mało znanym cruiserem z Polski nie widzę.


RE: Krzysio Włodarczyk - kubala1122331 - 19-06-2013 05:01 PM

Dlaczego mało znanym?? Nazwisko Włodarczyk coś jednak w światowym boksie zawodowym znaczy, na pewno nie mniej niż choćby nazwisko Mormeck. Mało znanym cruiserem z Polski jest np. Głowacki czy nawet Masternak, ale nie WłodarczykSmile


RE: Krzysio Włodarczyk - AdamekFightPL - 19-06-2013 05:51 PM

@kubala1122331
Włodarczyk mimo iż posiada prestiżowy pas WBC nie jest zbyt znany na światowych ringach... ale tutaj nie chodzi o popularność. Taka walka w Polsce przyniosła by Kliczkom duże dochody... na prawdę duże.


RE: Krzysio Włodarczyk - Sander - 19-06-2013 06:47 PM

Jakby patrzyli na dochody to by do Haye'a lub Fury'ego pojechali na Wyspy Tongue Pewnie trochę PPV by się sprzedało i Atlas Arena by pękała w szwach ale nie ma szans na tę walkę. Wszak Vit ma duże szanse na prezydenturę.. Po BS zapewne zakończy.


RE: Krzysio Włodarczyk - AdamekFightPL - 19-06-2013 07:22 PM

@Sander
Kliczko-Włodarczyk vs Atlas Arenie? bez jaj. Taka walka spokojnie sprzedałaby się na stadionie. Nie ma co pisać. Włodarczyk niestety przegra z Czakijewem...


RE: Krzysio Włodarczyk - Sander - 19-06-2013 07:38 PM

W wyprzedanie dużego obiektu po traumie z Adamkiem to chyba nie wierzę Tongue Spokojnie, Diablo wróci z pasem.


RE: Krzysio Włodarczyk - AdamekFightPL - 19-06-2013 07:56 PM

@Sander
Spokojnie.... ludzie przyszli by głównie dla Kliczki i tego całego show. Myślę, że spokojnie na stadionie można by to zrobić.


RE: Krzysio Włodarczyk - Sander - 19-06-2013 08:18 PM

Chyba tym w Niecieczy Smile
Dla mnie to Vit zawalczy z Bermane'm po ewentualnej wygranej Haye i the end. I nawet chciałbym żeby tak było. A Diablo to albo pokaże klasę albo dostanie dwa oklepy i straci pozycję w cruiser. Skok do heavyweight byłby wówczas prawdopodobny... I tam trzecia walka z USS lub bitwa o Polskę z Adamkiem na narodowym..


RE: Krzysio Włodarczyk - BMH - 19-06-2013 08:19 PM

Nie wiem, czy Wlodarczyk bedzie atrakcyjnym "towarem" dla Kliczko, jak Czakijew mu spusci lomot. W kazdym razie walka Diablo-Kliczko, to dla mnie na dzis dzien abstarkcja, i predzej juz spodziewam sie Szpilki z ktoryms z braci, niz Wlodraczyka.