Forum - BOKSER.ORG
Krzysztof Włodarczyk - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Krzysztof Włodarczyk (/thread-105.html)



RE: Krzysio Włodarczyk - CCConeser - 21-02-2013 10:03 PM

Szakal

Nie żartuj, nie wybiorą przecież Czakijewa, z którym ma małe szanse.


RE: Krzysio Włodarczyk - AdamekFightPL - 23-02-2013 11:51 AM

Włodarczyk nie jest tak szybki jak Głażewski więc nie wiadomo czy potrafiłby go trafić. Gdyby Roy zrobił formę jak z Lebedievem to Włodarczyk miałby problemy ze złapaniem go. Przypomnę, że Roy Jones w tej walce miał nawet raz podłączonego Denisa... Nie jest więc przesądzone, ze Włodarczyk zrobiłby krzywdę Jonesowi. Z jednej strony chciałbym aby Roy zdobył jeszcze te mistrzostwo w kategorii cruiser a z drugiej szkoda mi tego naszego jedynego mistrza...


RE: Krzysio Włodarczyk - Jerome - 23-02-2013 01:07 PM

@AdamekFightPL
Hah! Mam to samo Wink
Uważam, że śpiący Krzysiu na początku potencjalnej walki z Royem może się na coś nadziać. Nieco zdziczeje i albo zacznie wreszcie walczyć jak facet albo polegnie pogrążony w strachu. Nie wiadomo jak Roy stoi z formą. Może już odpuścił?


RE: Krzysio Włodarczyk - Szakal - 23-02-2013 03:01 PM

@CCConeser
O Czakijewie nie wspomniałem, bo moim zdaniem byłaby to naprawdę trudna walka dla Krzysztofa, a teraz jego promotorzy raczej nie będą chcieli ryzykować.

Pisałem tylko o walce z Jonesem, bo moim zdaniem Roy ma niezbyt duże szanse na (ewentualne) zwycięstwo. Jeśli popełni jakiś błąd i "Diablo" go trafi, to będzie naprawdę nieciekawie, tym bardziej że, jak już wspominałem, Jonesa na dechach miał nawet waciany Głażewski.


RE: Krzysio Włodarczyk - Zioło-Pale-Niebywale - 23-02-2013 09:58 PM

Dzisiejszy Roy to prawdopodobnie skończyłby jak Pac w ostatniej walce,panowie bez jaj,przeciętny Głaz go kładzie na tyłku,Roy z walki na walkę jest coraz słabszy,nie ma co kryć kiedyś był fenomenem,istnym artystą wirtuozem,ale dziś to zwykły przeciętniak.On nadal polegać chce na szybkości i refleksie a ich już nadzwyczajniej w świecie nie posiada.


RE: Krzysio Włodarczyk - Jerome - 24-02-2013 02:55 AM

Krzysiu jest bardzo przyjazny dla kibiców. Świetny gość, zagada, uśmiechnie się, zrobi fotkę, podpisze się, na spokoju, bez gwiazdorstwa.
Życzę mu jak najlepiej a przede wszystkim aby go ludzie docenili. Czekam na dużą, zwycięską walkę.


RE: Krzysio Włodarczyk - Szakal - 24-02-2013 08:03 AM

Żeby ludzie Włodarczyka docenili, to on po prostu musiałby w końcu stoczyć walkę z kimś ze ścisłej czołówki cruiser i ją wygrać.
A patrząc na to, jak prowadzona jest jego kariera, to raczej jest to mało prawdopodobne.


RE: Krzysio Włodarczyk - Adammobp - 01-03-2013 04:18 PM

Krzysiek był teraz w Asie Wywiadu. Pewnie odcinek pojawi się niedługo na YouTube, więc obejrzymy sobie.

A prowadzący poruszył nawet temat ewentualnej walki z Witalijem Kliczko.


RE: Krzysio Włodarczyk - Szakal - 01-03-2013 04:20 PM

I ponoć Krzysiek jest nią zainteresowany, ale głównie ze względu na pieniądze. Szczerze mówiąc, to nawet sobie nie umiem ich obu w ringu wyobrazić.

Na ringpolska był news na ten temat i podobno "Diablo" na walkę z Masternakiem zgodzi się tylko wtedy, jeśli obaj będą poddawani testom olimpijskim. Ciekawe co zrobi, jeśli Mateusz powie, że nie ma nic przeciwko temu?


RE: Krzysio Włodarczyk - Adammobp - 01-03-2013 04:32 PM

No właśnie, co on chce od Mateusza, czyżby jakieś miał informacje, że on bierze doping? Czy może Włodarczyk uważa, że Gmitruk szprycuje swoich zawodników?

Ja tam jestem sobie w stanie wyobrazić Włodarczyka w ringu z Kliczko, ale WBC mu nie da takiej walki. Kliczko sobie stoczy jeszcze z jedną obronę, z Hayem albo z kimś innym i zakończy karierę. Albo i nie stoczy, tylko ogłosi koniec.