Forum - BOKSER.ORG
Krzysztof Włodarczyk - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Krzysztof Włodarczyk (/thread-105.html)



RE: Krzysio Włodarczyk - Pakman - 12-12-2012 03:32 PM

Ja oddałem głos na Krzyśka. Jeśli się zepniemy to może przebijemy Tysona. Zaraz niektórzy się odezwą, że gremialnie Polacy rzucili się do komputerów. No i co w tym złego. Powinniśmy się wspierać, a dla samego Krzysztofa może być to szansa na zauważenie przez szersze grono fanów na świecie.


RE: Krzysio Włodarczyk - Adammobp - 12-12-2012 03:54 PM

Amerykanie mogą se mieć dobrych bokserów we wszystkich wagach, a i tak przeciętny obywatel USA będzie kojarzył tych, którzy już nie walczą, czyli Foremana, Tysona itd. albo tych, którzy już kończą, np. Hopkins, Roy Jones.

A my mamy jednego mistrza świata Krzysia, którego każdy Polak zna Big Grin


RE: Krzysio Włodarczyk - Szakal - 13-12-2012 08:09 PM

Też zagłosowałem na Kłodar... To znaczy na "El Diablo". Będzie niezły cyrk, jak Krzysiek w końcu przeskoczy "Żelaznego", czego przy tempie zdobywania przez Polaka głosów wykluczyć nie można. W ogóle to ta ankieta jest dla mnie szokująca: tylko 58 głosów na Wilfredo Gomeza, 20 na Boba Fostera i 155 na Larry'ego Holmesa... Poważnie?

(12-12-2012 04:25 PM)Mastrangelo napisał(a):  Wasyl z Krzyśkiem siedzą od dwóch dni, zmieniają IP i klikają. Może WBC wydrukuje jakiś dyplom i będzie co postawić obok pasa WBC?
Hahaha ;D


RE: Krzysio Włodarczyk - Pakman - 13-12-2012 08:57 PM

Boba Fostera niewielu kojarzy, ponieważ był mistrzem w mało prestiżowej w tamtych czasach kategorii półciężkiej, a każdy wypad do HW kończył się ostrym laniem. Gomez z kolei jest bożyszczem, ale tylko w Portotyko, a tam mało kto ma dostęp do internetu. Jedyne zaskoczenie to słaby wynik Holmesa.


RE: Krzysio Włodarczyk - Szakal - 15-12-2012 10:59 PM

@Pakman
Czy ja wiem, czy słaby wynik Holmesa to jedyne zaskoczenie? Mnie wyniki nadal nie przestają mnie szokować: dla przykładu Arguello i Monzon mają po zaledwie 91 głosów, a Pernell Whitaker całe... 60. Dla mnie to jest naprawdę zaskakujące.


Poza tym ciągle mi kogoś w tej ankiecie brakowało. I już wiem kogo.
Dlaczego nie ma w niej Ricardo Lopeza?


RE: Krzysio Włodarczyk - Adammobp - 16-12-2012 09:25 AM

Fragomeni pretendentem do pasa! Będzie trylogia! Miejmy nadzieję, że do czasu walki Fragomeni odmłodzi się o jakieś 10 lat.


RE: Krzysio Włodarczyk - Adammobp - 19-12-2012 07:26 AM

Diablo już prowadzi w ankiecie.

1. KRZYSTOF EL DIABLO WLODARCZYK 18308
2. MIKE IRON MAN TYSON 17712
3. VITALY KLITSCHKO 13929

Miejmy nadzieję, że ci aktywni jeszcze i wybitnie pięściarze z pozycji 1 i 3 stoczą kiedyś ze sobą walkę.


RE: Krzysio Włodarczyk - AdamekFightPL - 19-12-2012 07:35 AM

@Adammobp
Wydaje mi się, że ten cały ranking to kit. Wasilewski pewnie ma jakieś kontakty z WBC i ugadał się z tą organizacją aby wypromowały trochę Włodarczyka.


RE: Krzysio Włodarczyk - Pakman - 19-12-2012 01:53 PM

@AdamekFightPL

Nie doceniasz możliwości polskich internautów Smile


RE: Krzysio Włodarczyk - Adammobp - 19-12-2012 08:35 PM

(19-12-2012 07:35 AM)AdamekFightPL napisał(a):  @Adammobp
Wydaje mi się, że ten cały ranking to kit. Wasilewski pewnie ma jakieś kontakty z WBC i ugadał się z tą organizacją aby wypromowały trochę Włodarczyka.
Jaki znowu ranking? To nie ranking, ale ankieta (głosowanie). W tego typu ankietach zawsze Polacy hucznie biorą udział, podrzuci parę poczytnych serwisów linka w newsie i zaczyna się szturm. Raczej Wasilewski z tym nie ma nic wspólnego.