Forum - BOKSER.ORG
Krzysztof Włodarczyk - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Krzysztof Włodarczyk (/thread-105.html)



RE: Krzysio Włodarczyk - Metzger - 06-11-2012 03:48 PM

(06-11-2012 03:40 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Ehhh Krzysiek znowu zaczął coś brać...
Raczej menagerowie postanowili zrobić trochę sztucznego szumu wokół Włodarczyka. Bo szczerze mówiąc nie jest on medialny ani tak znany za granicą jak przystałoby na posiadacza pasa WBC. A niska rozpoznawalność przekłada się na niższe zarobki.


RE: Krzysio Włodarczyk - Jerome - 06-11-2012 05:35 PM

No co Wy?! Naprawdę Diablo wparował na tę konferencję z tymi tekstami? Chcę to zobaczyć.


RE: Krzysio Włodarczyk - Mastrangelo - 06-11-2012 05:43 PM

Nie no to był żart chłopaki ;d.
Po prostu podobno była jakaś kłótnia na konferencji, ale opis w super expresie jest bardzo ogólnikowy, więc zastanawiałem się jak to musiało wyglądać. Myślałem, że skojarzycie klasyczne momenty z życia Włodarczyka, kiedyś z tego była niezła polewka ;d:
- I am the champion!
http://sport.tvp.pl/inne/sporty-walki/boks/wideo/diablo-im-the-champion-palacios-to-twoj-koniec/4244860
(Później krzyczał to w szatni przed walką, haha).
- "Sędzia chciał dobrze, Jackiewicz miał wygrać, nie ważne jak" (W studiu po rewanżu Jackiewicza z Zaveckiem, o Jankowiaku który wypunktował w tej walce remis).
- Tekst o "mleku z dodatkami", kiedy Masternak wyzwał go do walki.


RE: Krzysio Włodarczyk - Jerome - 06-11-2012 05:50 PM

@Mastrangelo
No właśnie te fakty kojarzyłem ale padło info, że mamy powtórkę na konferencji Hucka i nie mogłem uwierzyć ;]


RE: Krzysio Włodarczyk - PeterManfredo - 06-11-2012 07:55 PM

Cytat:
" Obaj panowie (Włodarczyk i Huck - przyp. redakcji) nie za bardzo się lubią. Na konferencji doszło do ostrej wymiany zdań, ponieważ dziennikarze pytali Krzyśka, co myśli o walce Hucka z Arslanem. Krzysiek odpowiedział, że on nie chce bawić się w sędziego, ale jego zdaniem zdecydowanie wygrał Arslan. Na te słowa Huck coś odburknął w stylu: „sam nie chciałeś wcześniej do mnie przyjechać i walczyć”, Krzysiek tylko się zaśmiał bo my od dawna chcemy tej walki - mówi Wasilewski.

Wzajemna niechęć obu pięściarzy sięga czasów, kiedy obaj nie byli jeszcze gwiazdami kategorii junior ciężkiej. - Huck jest człowiekiem opryskliwym i szczerze mówiąc trudno go polubić. Pamiętam, jak kiedyś obóz Hucka bardzo prosił Krzyśka, aby im pomógł w przygotowaniach. Krzysiek był wtedy roztrenowany, ale zdecydowaliśmy się pomóc. Podczas sparingów Huck zachowywał się bardzo nieładnie, uderzał Krzyśka w tył głowy, kiedy nie mógł sobie z nim poradzić, a to normalnie na springach się nie zdarza. Pięściarze zazwyczaj się szanują. Huck podcinał Krzyśka, a w pewnym momencie tak na niego skoczył, że aż lina się zerwała i obaj wypadli z ringu. Kompletne wariactwo. W związku z tym panowie nie specjalnie za sobą przepadają - przyznaje Wasilewski. "


RE: Krzysio Włodarczyk - Pakman - 06-11-2012 08:20 PM

Mam nadzieję, że Krzychu nie odstawił takiego cyrku jak Diamentowy Chłopak.


RE: Krzysio Włodarczyk - Adammobp - 07-11-2012 09:55 PM

Mogli się tam pobić, to by był sposób na wypromowanie walki, która przyniosłaby spore dochody.


RE: Krzysio Włodarczyk - Adammobp - 12-12-2012 12:02 PM

Na stronie WBC jest ankieta, głosuje się na mistrza wszechczasów WBC. Krzysiek jest jednym z 102 nominowanych.

Wiecie jak obecnie przedstawia się sprawa?

1. MIKE IRON MAN TYSON - 17270 głosów
2. KRZYSTOF EL DIABLO WLODARCZYK - 4551
3. VITALY KLITSCHKO - 3319
4. EVANDER HOLYFIELD - 1006

Ja patriotycznie (a może dla jaj) zagłosowałem na Krzyśka. Link do ankiety
http://wbcboxing.com/encuestaCampeones/


RE: Krzysio Włodarczyk - AdamekFightPL - 12-12-2012 01:13 PM

@Adammobp
To są jakieś jaja, prawda? nie wierze, że Krzysiek zdobył aż tak wielką przewagę nad takimi bokserami jak Martinez,Jones,Klitschko czy Holyfield. Wynik raczej już znamy... Iron Mike.


RE: Krzysio Włodarczyk - Maynard - 12-12-2012 02:12 PM

Salvador Sanchez, dla porównania, ma całe 83 głosySmile

Panowie, chyba nie doceniamy naszego Mistrza.