Forum - BOKSER.ORG
Zimnoch vs McCall - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Zimnoch vs McCall (/thread-1046.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Zimnoch vs McCall - AdamekFightPL - 19-05-2013 09:51 AM

Gdyby Zimnocha trenował Gmitruk.... Krzysiek to na prawdę talent. To był pierwszy trudny rywal dla Zimnocha. Te uśmieszki McCalla były zabójcze. Jak to powiedział Kostyra Oliver ma diaboliczny uśmiech. I Krzysiek i Artur mają wątpliwą obronę co sprawiłoby, że ich walka była by na prawdę ciekawa.


RE: Zimnoch vs McCall - kubala1122331 - 19-05-2013 10:21 AM

Szpilka i Zimnoch nie mają obrony, a to byłby plus dla Krzyśka. Pokazał wczoraj, że może przyjąć, a można to poddać pod wątpliwość w przypadku Artura. Ciężko powiedzieć kto ma silniejszy cios, ale po wczorajszych bombach od McCalla Polak się nawet nie zachwiał, a ma chyba mocniejsze uderzenie od Szpili.
Walka Szpilki z Zimnochem byłaby wojną, jestem tego pewienSmile


RE: Zimnoch vs McCall - AdamekFightPL - 19-05-2013 10:29 AM

@kubala1122331
McCall ma mocne uderzenie, ale nie bije z taką dynamiką jak Szpilka. Czy szczęka Krzyśka jest mocniejsza od Artura? nie powiedziałbym. Artur leżał po ciosie Mollo zadanym prosto w szczękę. Zimnoch leżał z jakimś no namem zapewne z ujemnym rekordem. Nie zapominajmy, że w walce z McClinem Artur przyjął bardzo mocny cios (który zresztą przepłacił złamaną szczęką) , który go nie powalił.

BTW. Zobaczcie na ringpolska wywiad z Przemkiem Garcarczykiem. Na początku pokazany jest McCall, czy on przypadkiem nie ma wybitych przednich zębów??? Big Grin


RE: Zimnoch vs McCall - Sander - 19-05-2013 12:19 PM

Ja wytrwałem i czekałem też na pojedynek Rekowski vs Elajżach Wink McCall i muszę powiedzieć, że syn byłego mistrza wyglądał po tej walce tak jakby niechcący wbił na zebranie Ku Klux Klanu...


RE: Zimnoch vs McCall - kubala1122331 - 19-05-2013 01:05 PM

Ojciec powinien doradzić synowi zakończenie synowi. W obecnej formie ojciec leje synaSmile


RE: Zimnoch vs McCall - AdamekFightPL - 19-05-2013 02:27 PM

Pozwólcie, że na chwilę odejdę od tematu Zimnoch-McCall. Co myślicie o Marcinie Rekowskim? Tyle mówi się o Szpilce, Zimnochu, Wawrzyku a przecież Marcin Rekowski to także utalentowany pięściarz z wielkim doświadczeniem z ringów amatorskich. Co prawda trochę późno przeszedł na zawodowstwo, ale ma jeszcze kilka lat aby coś osiągnąć. Chętnie zobaczyłbym go właśnie ze Szpilką lub Zimnochem. Może jeszcze nie w tym roku, ale w przyszłym, dlaczego nie? obawiam się jednak, że dopóki Rekowski nie pobije się z kimś na konferencji lub nie pójdzie siedzieć na co najmniej rok będzie dostawał za rywali zwykłych ogórków.


RE: Zimnoch vs McCall - kubala1122331 - 19-05-2013 04:01 PM

Największą wadą T-Rexa jest jego wiek i mała medialność. Promotorom bardziej opłaca stawiać się na młodych niż starego Rexa. Swoją szansę powinien dostać, jest szybki, dynamiczny, mocno i silnie bije, ma dobry lewy sierpowy - przynajmniej tak to wyglądało w walce ze słabiuśkim ElajżachemSmile Starcie ze Szpilką lub Zimnochem byłoby ciekawe i nie miałoby zdecydowanego faworyta.

Podobno walka Szpilka - Zimnoch jest już dogadana, 29 listopada na Torwarze. Babiloński powiedział, że brakuje jedynie podpisu Szpili, który ma to podobno niedługo zrobić. Zimnoch wybrał Szpilkę zamiast Holyfielda - do czego to doszłoSmile Szykuje się kolejne PPVSmile


RE: Zimnoch vs McCall - kubala1122331 - 19-05-2013 10:33 PM

Podobno stary McCall chce się zemścić na Rekowskim, że tak strasznie pobił mu syna i che go znokautować. Ciekawe co z tego wyjdzieSmile


RE: Zimnoch vs McCall - AdamekFightPL - 20-05-2013 06:27 AM

@kubala1122331
Spokojnie, Artur na pewno w najbliższych miesiącach tego kontraktu nie podpisze... zapewne dopiero po walc z Mollo. Ostatnio walka była ugadana a na drodze stał tylko Mollo i pamiętamy co był. Teraz na drodze Artura stoi nie tylko Mollo, ale też czerwcowy rywal w Bydgoszczy. A Zimnoch spokojnie w sierpniu tak jak Artur może sobie za boksować, nawet z tym dziadkiem Holyfieldem.


RE: Zimnoch vs McCall - kubala1122331 - 20-05-2013 08:04 AM

@AdamekFightPL
Jasne, jasne, ja tylko powtarzam słowa Babilona z wywiadu na PS NewsSmile Zapewniał tam, że na dniach Artur podpisze kontrakt, że już są dogadani w sprawach finansowych itd. Myślę, że nawet przy ew. porażce z Mollo, walka Szpilka - Zimnoch dobrze by się sprzedałaSmile