Forum - BOKSER.ORG
ADMINISTRACJA FORUM - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: FORUM.BOKSER.ORG (/forum-4.html)
+--- Dział: Ważne informacje (/forum-26.html)
+--- Wątek: ADMINISTRACJA FORUM (/thread-1028.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: ADMINISTRACJA FORUM - Sander - 16-07-2014 04:48 PM

Bardzo bym chciał, ale pisząc poprzedniego posta miałem na myśli kogoś innego. Doszedł też Slayer85 i już zdążył się przywitać, mam nadzieję, że zostanie na długo. Idzie to wszystko mam nadzieję ku lepszemu.


RE: ADMINISTRACJA FORUM - RedHawk - 16-07-2014 07:53 PM

@Sander
Mam z nim kontakt na facebooku, może chcesz? chociaż nie jestem pewny czy ujawnianie danych osobistych na forum jest legalne.


RE: ADMINISTRACJA FORUM - Maynard - 16-07-2014 08:00 PM

Masz prywatne wiadomości.


RE: ADMINISTRACJA FORUM - Sander - 16-07-2014 08:02 PM

Ale o BMH mówisz? Mam z nim regularny kontakt.


RE: ADMINISTRACJA FORUM - KrychuTMT - 16-07-2014 08:21 PM

Co wspólnego z tym tematem ma BMH? Załóżcie sobie oddzielny temat albo piszcie w offtopie, bo syf robicie.


RE: ADMINISTRACJA FORUM - Maynard - 01-04-2015 07:12 PM

W związku z pojawiającymi się pytaniami odnośnie nowego moderatora na forum, ucinam spekulacje. Zdecydowałem powołać osobę, która sama się do mnie zgłosiła i wyraziła chęć pełnienia na forum takiej funkcji.

Jest to znany chyba wszystkim doskonale Gogolius, który podobnie jak wcześniej redd i Sander zajmie się również działem Punktacja Walk. Poza tym oczywiście pomoże Bestii i mi ogarniać forum (spam, offtop itp.).

Mam nadzieję, że nie będzie musiał zbyt często przerywać zbyt nerwowych wymian zdań zamykaniem tematów, czy dawaniem ostrzeżeń.


RE: ADMINISTRACJA FORUM - Gogolius - 01-04-2015 08:53 PM

Smile

Jako, że idzie przerwa świąteczna to LPW postaram się uaktualnić właśnie w kwietniu.
Na dniach zobaczę co z tym można zrobić i oczywiście wysłucham propozycji Wink


RE: ADMINISTRACJA FORUM - Wilczekstepowy - 01-04-2015 09:04 PM

Gogolius gratulacje! W różowym Ci do twarzy. Big Grin


RE: ADMINISTRACJA FORUM - Gogolius - 19-09-2018 07:24 PM

Dziś chiński atak spamu wstrząsnął forum, ale doszliśmy do siebie.
Tematy skasowane, bany rozdane, info do Maynarda wysłane. Moze uda się wprowadzić utrudnienia do rejestracji.

W ferworze kasowania ponad tysiąca nowych tematów zaginął offtop za co przepraszam.


RE: ADMINISTRACJA FORUM - Hugo - 20-09-2018 12:31 PM

Zmasowany atak koreańskich (nie chińskich) spamerów. Pewnie to zemsta Kim Dzong Una za polski sojusz z USA. Trzymajcie się chłopaki i niszczcie to gówno bez litości. Wspieram Was duchem.

O K...a! Atak jak na Pearl Harbour! Jak to Kim Dzong Un, to nie ma co z nim dyskutować, ale jak Koreańczycy z Południa, to może spróbować dogadać się z nim po dobroci. Proponuję następujący tekst jako wyraz naszej dobrej woli: "Biały polski brat pozdrawiać żółty koreański brat. Wy nam dać pęczek koreańska dziewczyna, my wam dać skrzynka polskie piwo. Przysłać próbna partia kontener do Gdańsk lub Szczecin." Przetłumaczyć w Googlu, kopiuj, wklej, wysłać i może na jakiś czas się odczepią.