Forum - BOKSER.ORG
Kliczko vs Pianeta - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Kliczko vs Pianeta (/thread-1010.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Kliczko vs Pianeta - Hugo - 04-05-2013 11:21 PM

Pianecie należy się uznanie za to, że podjął otwartą walkę. Gdyby nastawił się na przetrwanie, to wytrzymałby pewnie do 10 -11 rundy. Forma Władimira w ostatnich kilku walkach (Mormeck, Wach, Pianeta) życiowa, chociaż może to tak wygląda na tle słabych rywali.


RE: Kliczko vs Pianeta - Tar-Ellendil - 04-05-2013 11:43 PM

Czemu mi się wydaje, że to był 52 nokaut Władimira a wszędzie piszą że 51??


RE: Kliczko vs Pianeta - Crumb - 05-05-2013 12:08 AM

właśnie dlatego, że Ci się wydaje ;d
Szacunek Pianecie? no proszę Was... za co?
szacunek to dla Sandersa jak walczył z braćmi a nie dla Pianety


RE: Kliczko vs Pianeta - kantemir - 05-05-2013 08:09 AM

(05-05-2013 12:08 AM)Crumb napisał(a):  właśnie dlatego, że Ci się wydaje ;d
Szacunek Pianecie? no proszę Was... za co?
szacunek to dla Sandersa jak walczył z braćmi a nie dla Pianety

sanders...nu to tak-fajny bokser..ale trzeba wziac do uwagi takze,ze Kliczko do USA i Stewarda i ten samy Kliczko po Stewardu -to nieco inni bokserzy..Inny poziom..Czy zmogl by Sanders pobic tego nowego ,,stewardowskiego,, ,,amerykanskiego,, Kliczko -to pytanie..moim zdaniem,nie zmogl by..


RE: Kliczko vs Pianeta - Metzger - 05-05-2013 09:25 AM

(04-05-2013 11:43 PM)Tar-Ellendil napisał(a):  Czemu mi się wydaje, że to był 52 nokaut Władimira a wszędzie piszą że 51??
Niedawno którąś z jego wcześniejszych walk uznano za no-contest czy jakoś tak.


RE: Kliczko vs Pianeta - BMH - 05-05-2013 09:45 AM

Jak ja bym chcial miec tyle sily, by sie zmusic do ogladania Kliczkow, i ich "groznych" pretendentow.Tongue Kolejne wielkie zwyciestwo Wladimira, dobrze, ze nie widzialem, bo poziom z tego co czytam kosmiczny.


RE: Kliczko vs Pianeta - Sander - 05-05-2013 10:45 AM

Wladimir jeszcze długo nie odda pozycji lidera HW. Silny jak gladiator, dobrze się prowadzi i w wieku 37 lat jest w prime. David Haye to jedyny kandydat na nawiązaníe równej walki...


RE: Kliczko vs Pianeta - Pakman - 05-05-2013 10:57 AM

Władimir po walce z Hay'em spokojnie mógł zakończyć karierę. Teraz chyba tylko pieniądze trzymają go przy tym biznesie. Przecież ta wczorajsza walka była tak beznadziejna, że nie wiem ile alkoholu trzeba byłoby wypić aby oglądać 12 rund takiego tłuczenia kelnera. Na szczęście na półmetku było już po wszystkim. Powietkin i Wilder to ostatni, z którymi walka miałaby jakikolwiek sens sportowy.


RE: Kliczko vs Pianeta - AdamekFightPL - 05-05-2013 11:23 AM

@Pakman
A Pulev, Fury?


RE: Kliczko vs Pianeta - Pakman - 05-05-2013 12:03 PM

Pulew nie ma wystarczająco mocnego ciosu na Wladimira. Warunki fizyczne też niezbyt imponujące. Niemniej jest to bardzo dobry bokser. Fury prawdopodobnie padłby po ciosie prostym na gardę. Jeżeli waciani Cunningham i Pajkić usadzili Tajsonka to Władek zrobi to tym bardziej.