Forum - BOKSER.ORG
Saul Alvarez-Austin Trout PROMO - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Ciekawe filmiki (/forum-30.html)
+--- Wątek: Saul Alvarez-Austin Trout PROMO (/thread-1005.html)



Saul Alvarez-Austin Trout PROMO - tomass50 - 09-03-2013 09:10 PM

Moja zapowiedź walki.Komentarze mile widzianeSmile






RE: Saul Alvarez-Austin Trout PROMO - AdamekFightPL - 09-03-2013 09:55 PM

Dobra robota Tomek.


RE: Saul Alvarez-Austin Trout PROMO - RoyJonesJr - 10-03-2013 10:19 AM

Adamek
Zorganizuj się może z którymś z chłopaków by stworzyć coś konkretnego Wink coś w stylu Gorilla Productions.


RE: Saul Alvarez-Austin Trout PROMO - AdamekFightPL - 10-03-2013 11:37 AM

@RoyJonesJr
Nie rozumiem. Z kim mam się zorganizować i w jakim celu? styl Gorilli jak na razie jest nie do przebicia.


RE: Saul Alvarez-Austin Trout PROMO - Jerome - 10-03-2013 06:13 PM

Myślę, że chodzi o to aby któryś w Was albo najlepiej dwójka zrobiła jakieś duży HL lub promo. Ja jestem za HL dzisiejszej wagi ciężkiej. Wbrew pozorom nie jest tak źle. Kadry z walk nawet Sprotta z Gerberem albo Szpilki z Mollo czy Wildera z Price'em. KO Thompsona na Davidzie Price, bomba Wacha z Klitschko (oczywiście jego soczyste jaby też), kombinacja z walki Adamka z Walkerem, kilka kombinacji z Prizefightera itd itd Haye v Chisora, V.Klitschko v Chisora itd itd. Naprawdę jest z czego wybierać Wink


RE: Saul Alvarez-Austin Trout PROMO - AdamekFightPL - 11-03-2013 02:38 PM

@Jerome
Aha, tak myślałem. Nie pojadę kilkuset kilometrów do Wrocławia aby spotkać się z Tomkiem i zrobić jakiś HL. Nic dobrego by z tego nie wynikło.


RE: Saul Alvarez-Austin Trout PROMO - RoyJonesJr - 11-03-2013 03:47 PM

Stary od czego masz internet ? :| znam osobiście ludzi co tworzą przeróżne rzeczy z ludzmi których nigdy nie widzieli na oczy.
Czy my sie zbieramy w jakimś kościele żeby podsykutować o boksie czy robimy to na forum ?
Nie mówie że masz byc jak Gorilla ale wbij do głowy że Twoje HL też są niezłe i mają swoja jakość bo nie tylko ja je chwale.
Nad Gorillą tez pracuje kilka osób i efekt jest świetny. Myśle że jak swój dryk połączysz z kimś jeszcze to efekt będzie lepszy tym bardziej.


RE: Saul Alvarez-Austin Trout PROMO - AdamekFightPL - 11-03-2013 05:29 PM

@RoyJonesJr
No dobrze, ale co to da, że będziemy w jakiś sposób (nawet nie wiem jaki) pracować ze sobą? przecież nie zrobi filmiku za mnie przez GG... a tak btw. to Gorilla Productions to jedna osoba.


RE: Saul Alvarez-Austin Trout PROMO - Jerome - 11-03-2013 06:39 PM

@AdamekFightPL
W ogóle tego nie chciałem zasugerować. Mówiłem o tym, zebyś ty zrobił jeden i tomass50 jeden. Żadnych wspólnych projektów Wam nie proponuję.