Forum - BOKSER.ORG
Terence Crawford vs Jose Benavidez Jr - Omaha 13.10.2018 - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Terence Crawford vs Jose Benavidez Jr - Omaha 13.10.2018 (/thread-10005.html)

Strony: 1 2


RE: Terence Crawford vs Jose Benavidez Jr - Omaha 13.10.2018 - Gogolius - 14-10-2018 11:38 AM

Co do Simiona to ja bym tak od razu nie zrzucał na przygotowanie.Myszkin tuż przed walką mówił, że jego styl powinien pasować Shakurowi, który lubi szukać luk w defensywie i tam ładować kombinacje, a co jak co ale Simon był dziurawy przez całą walkę.
Tak czy inaczej Shakur zrobił na mnie wrażenie, nic tylko czekać na następną potyczkę.


RE: Terence Crawford vs Jose Benavidez Jr - Omaha 13.10.2018 - DevonPL - 14-10-2018 01:34 PM

(14-10-2018 09:33 AM)RSC-2 napisał(a):  Mnie z tej walki utkwił w pamięci jedynie stronniczy komentarz Pindery i Myszkina

Myszkin chyba zakończył przedwcześnie karierę ze względu na pogarszający się wzrok.

Widział to czego w ringu nie było ,a nie widział tego co miało miejsce.
-------------------------------------------------------------------------------------------------

Pechowa porazka Benavideza przed czasem.
Crawford to nic szczegolnego

Crawforf to nic szczególnego. Nie mogę zaraz pękne. Jeden z najlepszych zawodników bez podziału na kategorie wagowe nie pokazuje nic szczególnego. Dla Crawforda półśrednia to jakby waga trochę za wysoka. Benavidez nie jet leszczem. W lidzie typera obstawiałem wygraną punktową Crawforda, więc czasówka jest dla mnie małą niespodzianką. Myślałem, że Benavidez przetrwa pełen dystans i prawie by tego dokonał. Crawford powinnien teraz stoczyć obowiązkową obronę, czy coś w tym stylu i potem unifikacja.


RE: Terence Crawford vs Jose Benavidez Jr - Omaha 13.10.2018 - RSC-2 - 14-10-2018 06:38 PM

@DevonPL

Nie ma wątpliwości że Crawford to bokser wybitny
Lecz ja odniosłem się to tej konkretnej walki.
W walce z Benavidezem Crawford niczym nie błysnął.
Nawet nie zranił przeciwnika nie licząc nokautu
Był przeciętny jak na swoje umiejętności i możliwości.

Walka była na niezłym poziomie.
Ale widziałem już Crawforda w o wiele lepszej formie i w zdecydowanie lepszych walkach.

Trudno dyskutować czy przeciwnik mu nie pozwalał, czy zmiana wagi czy zwyczajnie słabsza dyspozycja miała na to wpływ.

Ja osobiście nie jestem pod wrażeniem jego ostatniej walki i nie mam powodów do wypisywania zachwytów och i ach.


RE: Terence Crawford vs Jose Benavidez Jr - Omaha 13.10.2018 - Gogolius - 17-10-2018 02:45 PM

Walka przekroczyła pułap 2,2 milionów widzów. Świetny wynik, zważywszy że to najlepszy rezultat ESPN od czasu walki Pacquaio - Horn.
Crawford zdaje się powoli wychodzić z tego grajdołka "Omaha". Może Wilderowi taka przeprowadzka na ESPN też by dobrze zrobiła?