Forum - BOKSER.ORG
Pacquiao vs Marquez IV - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Pacquiao vs Marquez IV (/thread-608.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Pacquiao vs Marquez IV - AdamekFightPL - 10-12-2012 04:19 PM

@Pakman
Tutaj nie chodzi tylko o sam nokaut, ale o rangę pojedynku. Nie ma co porównywać walki Pacquiao-Marquez IV z Kessler-Green... gdzieś tam w boksie zawodowym jakiś no name pewnie jeszcze efektowniej znokautował jakieś no name... nie oznacza to, że taka walka miała by kandydować do nokautu roku w boksie. Liczy się ranga pojedynku ! Smile


RE: Pacquiao vs Marquez IV - Pakman - 10-12-2012 04:44 PM

Ale ranga walki Kesslera z Greenem też była wysoka. Nie aż tak jak Pacquiao vs Marquez IV, ale na tyle wysoka aby nokaut, który miał w niej miejsce cenić wyżej niż uderzenie Marqueza. Oto porównanie









RE: Pacquiao vs Marquez IV - AdamekFightPL - 10-12-2012 06:32 PM

@Pakman
Jestem w szoku, że tak myślisz. Przecież ranga walki Pacquiao-Marquez była nie porównywalna do tej Kessler-Green... walka na szczycie P4P, HBO PPV, Las Vegas, MGM Grand, 4 walka odwiecznych rywali... oba nokauty były wspaniałe i brutalne, ale pod względem rangi i zawodników Pacquiao-Marquez miażdży Kessler-Green.


RE: Pacquiao vs Marquez IV - Pakman - 10-12-2012 06:54 PM

Była nieporównywalna, ale to nie zmienia faktu, że walka Kessler - Green nie przeszła bez echa w świecie boksu. Nie była to jakaś gala w Pcimiu Dolnym, tylko duże wydarzenie transmitowane do kilkudziesięciu krajów, dlatego uważam, że te nokauty można porównywać.


RE: Pacquiao vs Marquez IV - Adammobp - 11-12-2012 08:25 AM

Wypowiedziała się matka Pakmana (Pacquiao, nie tego Pakmana z forum). Manny został sekciarzem Big Grin

Cytat:Był katolikiem, ale w ubiegłym roku związał się z grupą religijną studiującą Biblię. - Od kiedy ci protestanci weszli w jego życie, przestał się koncentrować na boksie. Oni ciągle się modlą, Manny nie ma nawet czasu na sen

A to jest jeszcze lepsze:
Cytat:Powiedział mi, że nie ma pieniędzy dla mnie na bilet lotniczy do Rzymu. Jeśli dłużej będzie przystawał z tymi pastorami, to rzeczywiście zbiednieje



RE: Pacquiao vs Marquez IV - AdamekFightPL - 11-12-2012 11:09 AM

@Adammobp
Opis wskazuje na to, że Manny został świadkiem Jehowym.... żal mi go.


RE: Pacquiao vs Marquez IV - Adammobp - 11-12-2012 08:52 PM

Najbardziej mnie śmieszy, że facet, który podciera dupę dolarami, nie nie miałby paru tysięcy dolarów na bilety dla własnej matki Big Grin

(11-12-2012 11:09 AM)AdamekFightPL napisał(a):  @Adammobp
Opis wskazuje na to, że Manny został świadkiem Jehowym.... żal mi go.
Czy Jehowym, chyba nie. A może... I przyjdzie taki dzień, że Manny będzie stukał do drzwi polskich mieszkań Big Grin


RE: Pacquiao vs Marquez IV - Pakman - 11-12-2012 09:02 PM

@Adammobp

Jeśli RJJ urządza trasę koncertową po Rosji, to wszystko jest możliwe.


RE: Pacquiao vs Marquez IV - AdamekFightPL - 28-12-2012 04:54 PM

Ma ktoś może linka do ostatniej rundy z walki Pacquiao-Marquez z amerykańskim komentarze i w jak najlepszej jakości?


RE: Pacquiao vs Marquez IV - RoyJonesJr - 28-12-2012 08:20 PM

Adamek
HL tworzysz ?Big Grin