Forum - BOKSER.ORG
Terence Crawford vs Raymundo Beltran - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Terence Crawford vs Raymundo Beltran (/thread-2076.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Terence Crawford vs Raymundo Beltran - Gogolius - 30-11-2014 07:13 AM

Absolutna deklasacja w wykonaniu Crawforda. No, może nie taka absolutna bo u mnie 119:108. Beltran bez szans, choć pokazał serducho i miał kilka fajnych zrywów. Ale co to było wobec Crawforda... Terence pokazał kapitalny boks, bardzo szybkie ręce wyprzedzały rywala, zanim ten podszedł i złożył się co ciosu, to Crawford wyprowadzał 2-3 swoje. Praca nóg, czucie dystansu, precyzja zadawanych ciosów - bajka, brakowało tylko nokdaunu.

Beltran robił co mógł, ale to była różnica klas, Crawford udowodnił, że jest zdecydowanie najlepszy w lekkiej i przenosiny do junior półśredniej są jak najbardziej uzasadnione. Ciosu mu będzie brakowało, ale cała reszta jest na swoim miejscu, brawo, brawo, brawo.


RE: Terence Crawford vs Raymundo Beltran - kubala1122331 - 30-11-2014 08:05 AM

No kierwa, jak mogli dac remis w walce Gradovich - Velez. No jak? Idę płakać Sad


RE: Terence Crawford vs Raymundo Beltran - kubala1122331 - 30-11-2014 10:15 AM

A tak w ogóle @Gogolius, "to na co się tak podniecasz..?" Big Grin


RE: Terence Crawford vs Raymundo Beltran - CCConeser2 - 30-11-2014 10:24 AM

Zasnąłem po Chisorze Big Grin? Do obejrzenia ta walka Veleza z Gradowiczem?? A tak poza, to kończy się już droga Viviana Harrisa, który przegrał przez nokaut w 7. rundzie.


RE: Terence Crawford vs Raymundo Beltran - Martin - 30-11-2014 11:23 AM

Po "pokazie" boksu jaki dali Fury i Chisora odechciało mi się wszystkiego prócz snu...
Czytam, że Crawford zdeklasował Beltrana, w wolnej chwili (tylko kiedy?) będę musiał sobie to obejrzeć. Dobrze, że Terence idzie wyżej bo tu już wyzwań dla niego nie ma. Świetny zawodnik, czekam na jego kolejne pojedynki.


RE: Terence Crawford vs Raymundo Beltran - Krzych - 30-11-2014 12:06 PM

Też poszedłem spać. Nadrobi sięSmile Gala z UK to już było za dużo, nie miałem już siły żeby jeszcze czekać 2-3h.


RE: Terence Crawford vs Raymundo Beltran - Sander - 30-11-2014 12:33 PM

Pokaz boksu w wykonaniu Crawforda. Naprawdę tak skutecznie boksującego gościa na wstecznym, to już dawno nie widziałem. Świetne czucie dystansu, bił w tempo, nie podpalał się, świetne ciosy proste, dobra praca nóg, uważny w defensywie - kawał boksu. Na pewno nie stawiałbym go na straconej pozycji w walce z Garcią. Imponuje też hala wypełniona fanami Crawforda. Mamy nową gwiazdę boksu, wszystko na to wskazuje.


RE: Terence Crawford vs Raymundo Beltran - Krzych - 30-11-2014 01:32 PM

Bardzo dobrze, bo to jest gość z typu tych, którzy robią 100% zyskanego zainteresowania w ringu, a nie jak wielu 20% w ringu i 80 poza nim. Czysty boks, nic więcej.


RE: Terence Crawford vs Raymundo Beltran - kubala1122331 - 30-11-2014 01:56 PM

hehe... To nam Fury z Chisorą ochotę na boks odebrali. Ja miałem dokładnie to co Martin. Odechciało mi się wszystkiego oprócz snu. Pięknie powiedziane! Smile Gradovicha z Velezem już zassałem, dzisiaj nadrobię, Crawforda z Beltranem kiedyś się zobaczy Smile


RE: Terence Crawford vs Raymundo Beltran - Wietnam - 30-11-2014 02:15 PM

Dołączam się do klubu, w połowie walki Gradowicza padłem jak komar, wszystko przez tą 4 rundowke ktòrą wlepili przed Gradowiczem.