Forum - BOKSER.ORG
Kliczko vs Povetkin - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Kliczko vs Povetkin (/thread-1168.html)



RE: Kliczko vs Povetkin - Sander - 13-09-2013 08:50 AM

Zawsze to jakaś motywacja ale gdy zapalają się światła, słychać gong to pozostają tylko pięści i nic poza dwoma bokserami się nie liczy.

P.S
Ciary to były przy wejściu Sosny do Vita i ' i feel good'.
Podobno Vit chciał zrezygnować z walki tak go spaliła ta nuta Polaka.


RE: Kliczko vs Povetkin - RedHawk - 13-09-2013 08:58 AM

@Sander
Właściwie to nie sądzę aby Kliczko w ogóle słyszał swoją piosenkę na wejście gdy wchodzi na stadion między kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Dla przykładu Waszka musiał wparować ze słuchawkami.


RE: Kliczko vs Povetkin - Sander - 18-09-2013 04:11 PM

Polsat Sport pokaże ten pojedynek.


RE: Kliczko vs Povetkin - Jerome - 18-09-2013 06:36 PM

Nie czytałem poprzednich stron ale spytam dla pewności.
Nikt nie daje Saszce szans prawda?


RE: Kliczko vs Povetkin - Sander - 18-09-2013 06:44 PM

Poczytaj a zobaczysz, że ja daję Wink Jestem pewny dobrej, twardej postawy Powietkina i ciężkiej walki dla Wladimira.


RE: Kliczko vs Povetkin - Jerome - 18-09-2013 07:03 PM

Dobra ale to już nie dziś. Jestem w szoku muszę przyznać. Wład jest nie do tknięcia ale spokojnie, robi się coraz bardziej leniwy więc i na niego przyjdzie pora ^^


RE: Kliczko vs Povetkin - Sander - 18-09-2013 07:10 PM

Powietkin jest twardy i nie będzie się bał. Walka jest u niego w kraju, kasę dobrą zarobi. Powinien mieć spokojną głowę i dobierać się do Wlada wściekle. Kliczko bardzo nie lubi gdy ktoś wywiera na niego presję. Inna sprawa, że nikt tego nie próbuje robić. Wierzę w Powietkina.


RE: Kliczko vs Povetkin - Martin - 18-09-2013 07:33 PM

Przed walką zawsze jest jakaś nadzieja, ale w przypadku pojedynku braci otrzeźwienie przychodzi bardzo szybko...lubie Powietkina i chciałbym żeby pokonał Wlada, ale wiem, że tak się nie stanie...


RE: Kliczko vs Povetkin - KrychuTMT - 18-09-2013 08:04 PM

Niestety jedyną szansą dla Povietkina jest jakiś cep(zza dupy a'la Wilder) , lucky punch którym by obalił Władka ale jakoś nie wydaję mi się aby to się wydarzyło ;(


RE: Kliczko vs Povetkin - Splint3rPL - 24-09-2013 06:19 AM

Zapowiedź walki: