Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na jakie filmy w tym roku czekacie?
29-08-2016, 04:58 PM
Post: #111
RE: Na jakie filmy w tym roku czekacie?
"Nie oddychaj" ponoć zbiera świetne recenzje. Był ktoś z Was na tym w kinie?: http://www.filmweb.pl/film/Nie+oddychaj-2016-727968

Opis, choć krótki wydaje się intrygujący:

Cytat:Grupa nastolatków włamuje się do domu niewidomego mężczyzny. Ze względu na okoliczności są przekonani, że dokonują przestępstwa doskonałego, które ujdzie im na sucho. Nic bardziej mylnego...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2016, 06:12 PM
Post: #112
RE: Na jakie filmy w tym roku czekacie?
U nas premiera dopiero za 3 tygodnie, ale wybiorę się na pewno. Najlepsze horrory/thrillery to niskobudżetowe produkcje z wielkim pomysłem. Mam nadzieję, że takim filmem będzie "Nie odddychaj". Dużo na to wskazuje.

Widziałem ten sławny "Legion samobójców". Potencjał był rzeczywiście na mocne 10/10, wyszło tylko 7/10. Świetny soundtrack i ogólnie klimat, dobre zdjęcia, fajny montaż, błyskotliwy momentami humor. Scenarzysta jednak powinien mocno oberwać po głowie, bo mając tak świetnych i niewymiarowych bohaterow, tak bardzo ich nie wykorzystać... Sad

Niedługo w kinach "Kamienne pięści" o Roberto Duranie. Pozycja obowiązkowa Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2016, 11:51 AM
Post: #113
RE: Na jakie filmy w tym roku czekacie?
Też miałem udać się na Suicide Squad, ale jakoś trailer mnie nie przekonał. Swoją drogą świetne tłumaczenie na Polski. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2016, 12:00 PM
Post: #114
RE: Na jakie filmy w tym roku czekacie?
Niby ma jakieś uzasadnienie względem fabuły, ale faktycznie, tłumacz mocno poleciał względem oryginału Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2016, 01:58 PM
Post: #115
RE: Na jakie filmy w tym roku czekacie?
Ogółem w pełni zgadzam się z Kubalą, Legion miał mega potencjał i można było ulepić jeden z najlepszych filmów komiksowych ever, a wyszło "tylko" dobrze, choć wizyty w kinie nie żałuje.

Żałuje natomiast trochę pójścia na "Mechanik 2" - jedynka była świetna, oryginalna i jak na film sensacyjny miała fajny pokręcony scenariusz.
Moja druga połówka podsumowała dwójkę jako "trochę za dużo strzelania i akcji jak na Mechanika".
Film dobry, ale jako film sensacyjny, ale nie jako Mechanik.
Do tego szkoda minimalnego wręcz powiązania między częściami (de facto nie ma ich prawie wcale).

No i szkoda, że Alba znów pokazuje że aktorką jest mierną.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-09-2016, 12:41 PM
Post: #116
RE: Na jakie filmy w tym roku czekacie?
Widział już ktoś z Was "Kamienne pięści"? Na razie noty ma takie średnie. Na filmweb 7.0 a na imdb jeszcze słabiej - czego się nie spodziewałem - 6.7. Zresztą po ilości oceniających widać, że biograficzny film o bokserze nie jest tym na co współczesna gawiedź najbardziej czeka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2016, 11:04 PM
Post: #117
RE: Na jakie filmy w tym roku czekacie?
Czekam na serial Westworld. Jutro premiera w USA...

Zwiastun
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2016, 10:55 AM
Post: #118
RE: Na jakie filmy w tym roku czekacie?
Milczenie w reżyserii Scorsese. Pewnie Misji i tak nie dorówna ale zapowiada się smakowicie:



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-11-2016, 06:13 PM
Post: #119
RE: Na jakie filmy w tym roku czekacie?
Byłem niedawno w kinie na "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" - spin-off Harry'ego Pottera dziejący się w latach 20-tych poprzedniego wieku w Nowym Jorku.
Film dobry, znajomość książek HP niewymagana. Zdziwiło mnie spore zagmatwanie fabuły i prowadzenie de facto dwóch wątków naraz, które splatają się ze sobą dopiero pod sam koniec. Film nie jest bajką dla dzieci, więc zabieranie młodych pociech na to mija się z celem. A i zakończenie mimo ogólnie "dobrego" wydźwięku ma gorzki posmak.

8/10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-11-2016, 07:21 PM
Post: #120
RE: Na jakie filmy w tym roku czekacie?
Dla mnie max 6/10, bohaterowie są tak płytcy, a ich zachowania zupełnie nieuzasadnione i czasami aż żenujące. Fajne to jest od strony wizualnej, w sumie sympatycznie się ogląda, ale scenarzysta się tutaj zdecydowanie nie popisał. Zresztą sam Yates na rezyserce zawsze mnie niepokoi, bo my się nie zgadzamy, jeśli chodzi o filmy Wink Ciężko mi to porównywać choćby do jakiegokolwiek dzieła Marvela, bo to dwie półki niżej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: