Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
06-11-2016, 12:27 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-11-2016 01:03 AM przez Wilczekstepowy.)
Post: #181
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
A jak Brodnicka? Widziałem tylko początek walki i zdawało się, że całkiem dobrze jej idzie. Wiem, że wygrała. Ale zasłużenie? Jaka była punktacja?

Ok. Punktacje już mam: 100-91, 99-91, 99-91 na korzyść Ewy Brodnickiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2016, 07:26 AM
Post: #182
Bug RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
To wielki sukces Dody polskiego boksu. Pobiła czterdziestoletnią panią adwokat, która boks trenuje w ramach hobby i nawet nie siadała między rundami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2016, 09:18 AM
Post: #183
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Cała gala w Łomiankach bardzo słaba. Chyba tylko Sęk z Chadliouim dali jakiekolwiek emocje, ale to dlatego, że Sęk był beznadziejny.

Oleksandra Sidorenko - Milena Svonja
Ciężko cokolwiek konstruktywnego napisać o tym pojedynku. Sidorenko wyszła do babki, która nie za bardzo potrafi wyprowadzić lewy prosty, zdominowała ją, ale po drodze coś tam zebrała. Ciężko oceniać, ale chyba ciężko może być Saszy cokolwiek osiągnąć na zawodowych ringach, jeśli ma kondycję na 4 minuty walki...

Michał Syrowatka - Norwin Galo
Skąd oni tego zapuszczonego buma sprowadzili to ja nie wiem... Jak to najlepiej podsumował Andrzej Kostyra "Kiedyś sprowadzano puszki soku pomidorowego z Węgier czy Słowacji, a teraz z Nikaragui". Ciężko cokolwiek napisać o Michale, bo jego rywal był zwyczajnie workiem treningowym. Powinien dostać jakąś większą walkę. Nie jestem jego fanem, ale taki przeciwnik w 17 zawodowym starciu to żenada.

Marcin Siwy - Michael Sprott
Siwy nie ma warunków na wagę ciężką. Przy 185 cm wzrostu jest wolny i nie ma kondycji. Ja nie widzę przed chłopakiem żadnej przyszłości. Sprott nawet nie miał ochoty wyprowadzać ciosu, a i tak bez większych problemów dotrwał do końca, i to chyba w lepszej kondycji niż Siwy.

Dariusz Sęk - Mustafa Chadlioui
Bardzo fajna walka. Chadlioui to bardzo prosty bokser, cios w linii prostej, praktycznie jeden przez całą walkę... Już mnie jednak nie dziwi, że na polskich "superhero" to w zupełności wystarcza. Sęk nie pokazał totalnie nic, powinien mieć dwie porażki w tym roku, nie ma żadnej. Narzekamy na wałki za granicą, a u nas w Polsce jest dokładnie taka sama drukarnia.

Ewa Brodnicka - Anita Torti
Na Ewę zawsze można liczyć, jak usnąłem na jej walce to obudziłem się w punkt startu pojedynku Donaire'a z Magdaleno. Dzięki Ewa!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2016, 11:33 AM
Post: #184
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Przynajmniej Sęk nie chodzi z głową w chmurach jak taki jeden lżejszy Polak

Paweł Wójcik: Jesteś zadowolony z werdyktu?
Dariusz Sęk: Absolutnie nie! Nie można być zadowolonym po takim werdykcie. Muszę na spokojnie obejrzeć walkę i wtedy wyciągnę wnioski. Zdaję sobie sprawę, że ta walka kompletnie nie wyszła. Nie czułem dystansu. Dostawałem zbyt dużo ciosów. Pchałem się do tak niskiego zawodnika co jest niedopuszczalne przy moich warunkach fizycznych. Jestem mega niezadowolony ze swojej postawy.

Gdyby walka była punktowana w innym kraju to najprawdopodobniej przegrałbyś...
Dlatego tym bardziej jestem niezadowolony z tego co zaprezentowałem w ringu. Z zawodnikami tej klasy co Mustafa Chadlioui muszę wygrywać.

Przed walką mówiłeś, że jesteś świetnie przygotowany, ale w trakcie walki tego nie udowodniłeś.
Zgadzam się, ale jeśli walczy się dwa razy do roku to może brakować właściwego rytmu. Ewidentnie zabrakło mi wyczucia dystansu i zbyt mocno wpadałem głową do niego. A z takim pięściarzem była to śmierć na miejscu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2016, 12:58 PM
Post: #185
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Dobrze, że przynajmniej jest szczery. To rzadka cecha Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2016, 12:57 PM
Post: #186
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
My się tu raczymy walką Kowaliow vs Ward a tymczasem na naszym własnym podwórku szykuje się hicior nad hiciorami Sosnowski versus Najman. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2016, 11:07 PM
Post: #187
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Koszmar...
Niech Najman jeszcze zagrozi Albertowi w początkowych rundach, bo jest to możliwe, a ja już sobie odpuszczę chyba z P. Sosnowskim. Taki fajny bokser, pracowity, niezły komentator, a odwala takie szopki i rozmienia się na drobne. Sam sobie zabiera szacunek, na który zapracował.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2016, 11:11 PM
Post: #188
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Juz się kiedyś prawie pobili......w studiu telewizyjnym, chyba w orange-sport.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2016, 11:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-11-2016 11:13 PM przez Wietnam.)
Post: #189
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Ale o jaki pas ? Wink o ten WKU najmana?,... o matko^o
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2016, 12:42 AM
Post: #190
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
(19-11-2016 11:11 PM)Martin napisał(a):  Juz się kiedyś prawie pobili......w studiu telewizyjnym, chyba w orange-sport.

No tak. Pewnie na tym będą ciągnąć promocję tej walki.

Przypomniałem sobie. Wrzucam, jeśli ktoś nie widział. Poszło o Big Brother'a. Big Grin


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości