Ankieta: Czy Artur Szpilka ma szanse zdobyc w przyszłosci poważny tytuł??
Nie, wręcz przeciwnie - pierwszy lepszy średniak go zleje i będzie po karierze.
Wątpię, nie ma umiejętności/jest źle prowadzony/jego przeszłość i charakter.
Ma szanse, ale jedynie na skalę Europejską.
Przyszły Polski mistrz świata w kategorii ciężkiej.
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Artur Szpilka
07-11-2016, 11:30 PM
Post: #1321
RE: Artur Szpilka
Moim zdaniem Szpillka napisał dobrze, przynajmniej ja to tak odebrałem. Wypomniał jakim gnojem był, a teraz jakiego zgrywa świętego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-11-2016, 12:02 AM
Post: #1322
RE: Artur Szpilka
Trochę hipokryzja ze strony gita,kiedyś kibol i charakterniak,potem patriota-prawilniak a teraz znowu łańcuchy cygara i biedą umyslowa(jak zawsze)Zależy kto mu co tam powie.Co do masy,głupi ludzie lubią słuchać równych sobie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-11-2016, 06:23 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-11-2016 06:25 AM przez Wit.)
Post: #1323
RE: Artur Szpilka
No ale Szpilka coś tam sobą prezentuje sportowo. Podobnie jak Gołota, który w Polsce "grzecznym chłopczykiem" nie był, a w Stanach go lubili i mu się powodziło. Pośrednio ma na to wpływ ostra przeszłość, bo w boksie tacy ludzie się odnajdują(ale warto wspomnieć, że często też wychodzą na prostą: Joshua?); no a Masa w sumie bazuje bezpośrednio na przeszłości kryminalnej i na niej buduje swoją "karierę". Szkoda tylko, że media, w poszukiwaniu taniej sensacji, interesują się takim typem i tym samym go promują.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-11-2016, 05:54 PM
Post: #1324
RE: Artur Szpilka
Szpilka wraca na przełomie stycznia i lutego. Jak sam twierdzi z przeciwnika będziemy zadowoleni. A więc skoro sam Artur tak twierdzi to znaczy, że nie będzie to byle leszcz. Zapewne ktoś dosyć znany z TOP 50.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-11-2016, 06:26 PM
Post: #1325
RE: Artur Szpilka
Może Mansour lub Washington.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-11-2016, 07:19 PM
Post: #1326
RE: Artur Szpilka
Po tak długiej przerwie i powrocie po ciężkim KO dobry byłby bezpieczny rywal, na przetarcie - 8 rund. Aguilera, Rossy, Donovan Dennis byliby ok. Ciut ambitniej to Thompson, ewentualnie Chambers, o ile jeszcze chce mu się walczyć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-11-2016, 07:29 PM
Post: #1327
RE: Artur Szpilka
Stawiam na Krzysia Arrerole.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-11-2016, 07:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-11-2016 07:32 PM przez Wietnam.)
Post: #1328
RE: Artur Szpilka
Ałreola jest już zarezerwowany dla Adamka wielki rewanż po latach Wink na pbn
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-11-2016, 12:01 PM
Post: #1329
RE: Artur Szpilka
Arreola, Breazeale i Washington na celowniku Szpilki

Wysoko mierzy - patrząc na to, że jednak miał długą przerwę to taki Breazeale czy Washington mogą być poważnym wyzwaniem. Wszystkiego mamy się dowiedzieć za 2 tygodnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-11-2016, 12:18 PM
Post: #1330
RE: Artur Szpilka
Arreolę pozamiata, ale szczególnie Brezaele przez swoje gabaryty może być bardzo niewygodny.
Niczego nie brakuje Szpilce tak bardzo jak drugiej porażki z rzędu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości