Ankieta: Czy Artur Szpilka ma szanse zdobyc w przyszłosci poważny tytuł??
Nie, wręcz przeciwnie - pierwszy lepszy średniak go zleje i będzie po karierze.
Wątpię, nie ma umiejętności/jest źle prowadzony/jego przeszłość i charakter.
Ma szanse, ale jedynie na skalę Europejską.
Przyszły Polski mistrz świata w kategorii ciężkiej.
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Artur Szpilka
13-10-2016, 11:18 AM
Post: #1311
RE: Artur Szpilka
(13-10-2016 11:03 AM)Gogolius napisał(a):  Może Breazale albo Martin.
Brezaele raczej nie, bo ten po ostatnim łomocie od Antka pewnie będzie chciał się z kimś "przetrzeć". Martin też odpada, bo jakiś czas temu go postrzelili, co nie sprzyja treningom a w przypadku i tak leniwego Martina zupełnie je wyklucza. Z aktualnie dostępnych Amerykanów mogli być więc Thompson, Mansour, Molina, Washington, Arreola, ewentualnie jakiś Deric Rossy. Albo Briggs Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2016, 12:50 PM
Post: #1312
RE: Artur Szpilka
Ja bym obstawiał Granta .

Mansour nie jest bardzo znany i ceniony.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2016, 09:36 PM
Post: #1313
RE: Artur Szpilka
No i co? Szpilka pierdnął, że chce iść do Cruiser, a teraz "tak po prostu nie". Walk nie ma, to chociaż głupotami fejma sobie utrzymuje... :|
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2016, 11:30 AM
Post: #1314
RE: Artur Szpilka
Na fb niejaki Michael Rufus (może ktoś od nas? ) zapytał Szpilkę o tego ewentualnego rywala ale Szpilka mu odpisał, że nie powie kto to był. Napisał jedynie, że nie był to nikt z wymienionych przez Rufusa rywali czyli Malik Scott, Eric Molina, Charles Martin lub Tony Thompson.

Śledztwo trwa dalej Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2016, 01:17 AM
Post: #1315
RE: Artur Szpilka
Za jakieś 3 walki Szpilka będzie chciał doprowadzić do rewanżu z Wilderem bo oklep od Dzikusa był... przypadkowy. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2016, 02:38 AM
Post: #1316
RE: Artur Szpilka
Szpila boksowaleś bo Wilder cie zlekceważył jak Real Legie, walczył asekuracyjnie
bo wiedział że prędzej czy później na niego wpadniesz, gdybyś jeszcze raz jakim cudem
z nim zawalczył to już by nie był taki miły .And Still...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2016, 06:30 PM
Post: #1317
RE: Artur Szpilka
Piszecie prywatnie na temat tego dna sokołowskiego pseudonim cwel masa ....odpowiadam ...Co sie mam kurwa odnosić czy was już kurwa popierdolilo ? Największy cwel w Polsce ,rozjebal sie na pół Polski i gra nawróconego jak gwałcił wymuszał ,napadał to był gangster a jak przyszło siedzieć to dupsko pękło i kurwa sie "nawrócił " do czego to doszło ze świadek koronny wypisuje jakies bzdety na fb a my sie mamy do tego odnosić .... litości Ludzie.

Arczi na FB.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2016, 07:36 PM
Post: #1318
RE: Artur Szpilka
Fb usunęło już ten post, a ja nie wiem, jak go mam zrozumieć? Arturowi podobało się, gdy Masa był gangsterem, który gwałcił? Chyba nie to miał na myśli ale tak jakoś nieskładnie się wyraził.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2016, 08:31 PM
Post: #1319
RE: Artur Szpilka
Raczej nie podoba mu się, że "nawrócony " gangster stoi teraz na straży moralności i pierdoli farmazony na wszystkich aby tylko chwilę o sobie przypomnieć. Zresztą Szpila wywodzi się z nizin społecznych, z środowiska kiboli ( przynajmniej taki stworzył wokół siebie wizerunek) oraz jego fanbase to w większości Sebixy i gimbusy a tam masa to "pierwszy rozjebus III RP" więc Arczi musiał mu pojechać XD.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2016, 09:06 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-11-2016 09:09 PM przez Metzger.)
Post: #1320
Bug RE: Artur Szpilka
Faktycznie, ostatnimi laty Masa stał się niemal celebrytą. Wydaje książki, komentuje różne wydarzenia, zgrywa wielkiego moralizatora, a dziennikarze mu nadskakują. A kiedyś był kompletnym zwyrodnialcem.

Props dla Szpilki za tego posta, choć podejrzewam, że główną przyczyną jego wkurwienia jest fakt, że Masa był "konfidentem".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości