Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3.63 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manny Pacquiao
01-11-2016, 02:57 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-11-2016 02:57 AM przez Terminator.)
Post: #281
RE: Manny Pacquiao
Roach chyba wie co mówi. Własnie dlatego, że przez większość swojej kariery Pacquiao walczył w zbyt wysokiej kategorii i nie musiał osłabiać organizmu zbijaniem wagi jego forma teraz mimo zaawansowanego wieku jak na lżejsze kategorie prezentuje sie wciąż świetnie. Nawet kiedyś Adamek wspominał że zbijanie wagi mocno eksploatuje boksera i miedzy innymi dlatego najdłuższe kariery mają bokserzy wagi ciężkiej

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2016, 06:00 PM
Post: #282
RE: Manny Pacquiao
Manny Pacquiao (58-6-2, 38 KO) jeszcze wiosną zapowiadał możliwe zakończenie kariery, ale teraz chyba na dobre porzucił myśli o sportowej emeryturze. Filipińczyk myśli nawet o rewanżu z Floydem Mayweatherem Jr.

- Zaprosiłem Mayweathera na moją sobotnią walkę z Jessie Vargasem. Mam nadzieję, że on przyjdzie, ja zaprezentuje się w ringu z dobrej strony, a w przyszłym roku stoczymy rewanż. Jesteśmy to winni kibicom, bo nasza pierwsza walka nie dostarczyła tylu emocji, ilu powinna - mówi "Pac Man".

Do pierwszej walki Mayweathera z Pacquiao doszło w maju ubiegłego roku. Amerykanin wygrał wysoko na punkty a kilka miesięcy później zakończył swoją przygodę z zawodowymi ringami. Co jakiś czas pojawiają się jednak informacje dotyczące jego powrotu na ring.

- W pierwszej walce byłem kontuzjowany. Nie mogłem pokazać tego co potrafię. Bardzo chciałbym, żeby doszło do naszej drugiej walki - podsumowuje Pacquiao.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2016, 06:12 PM
Post: #283
RE: Manny Pacquiao
Ciekawe czy wysłał mu zaproszenia Pacman z messengera czy może z WhatsApp Wink w końcu numerami się wymienili
podczas meczu koszykówki.

Wątpię aby Floyd przyszedł obejrzeć występ Pacquiao Wink ale w końcu gali nie transmituje HBO to kto wie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2016, 06:20 PM
Post: #284
RE: Manny Pacquiao
Jak to jest w Las Vegas to w sumie co mu szkodzi podejść, wpuszczą go bez problemu. Miło ze strony Manny'ego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2016, 07:09 PM
Post: #285
RE: Manny Pacquiao
Floyd i gala Top Rank Wink

Prędzej poszedł by na gay party.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2016, 07:14 PM
Post: #286
RE: Manny Pacquiao
Ostatnio zakopali topór wojenny, więc może i się przejdzie Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2016, 08:30 PM
Post: #287
RE: Manny Pacquiao
Floyd nie zwykł oglądać walk innych zawodników, nawet w tv, chyba że tych których sam prowadzi .
Ale gdyby się już pojawił , to pomyślał bym naprawdę że byłby chętny na rewanż z Pacmanem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2016, 01:37 PM
Post: #288
RE: Manny Pacquiao
Być może Broner będzie następnym rywalem Pacquiao. I tak szczerze to już bym wolał taką walkę niż rewanż z Mayweatherem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2016, 02:22 PM
Post: #289
RE: Manny Pacquiao
A ja nie.
Walka z Mayweatherem nosić będzie miano wyrównanego starcia, do tego to ciągle walka dwóch zajebistych bokserów.
Walka z Bronerem w 147 to wyraźne zwycięstwo Pac-Mana. Walka w 140 bardziej równa, ale Manny dalej ogromnym faworytem.
Większym niż Money z Pac-Manem.

Inna rzecz, że walka się sprzeda a Manny zarobi - ale są lepsi rywale dla Filipińczyka: Crawford w 140lbs, Arum gada z Haymonem więc może Porter albo Brook. Może Khan. Każdy lepszy niż Broner.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2016, 02:47 PM
Post: #290
RE: Manny Pacquiao
Też bym wolał np. z Brookiem ale Bronera i tak bardziej wolę niż powrót Moneya. Jak już zakończył karierę to niech siedzi na tej emeryturze i zabawia się w promotorkę czy w co tam chce się zabawiać. A, co do ich poprzedniej walki zwanej stulecia to dla mnie było to wielkie rozczarowanie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości