Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saul Alvarez
11-05-2016, 12:21 PM
Post: #211
RE: Saul Alvarez
Ja też bardzo bym chciał tej walki. Dla mnie murowanym faworytem GGG. Co tu dużo gadać. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2016, 01:16 PM
Post: #212
RE: Saul Alvarez
To chyba byłoby nie tylko najciekawsze zestawienie w średniej, ale P4P. Można do Alvareza mieć dużo pretensji i zastrzeżeń, ale kiepski bokser to przecież nie jest. Taka walka, w której w każdej chwili może paść nokautujący cios z jednej i drugiej strony to naprawdę wzbudza emocje. W przeciwieństwie do starcia dwóch choćby perfekcyjnie wyszkolonych waciaków, gdzie wiadomo, że musi się skończyć na punkty.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2016, 08:04 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-05-2016 08:04 AM przez kubala1122331.)
Post: #213
RE: Saul Alvarez
Pan Saul "nikogo się nie boję" Alvarez właśnie zwakował pas WBC, aby wymigać się od walki z Gołowkinem. Jak wam Kuba mówił, że tak będzie, to nieeeee, bo przemawia przez niego nienawiść, a Kuba po prostu zna się na boksie Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2016, 08:07 AM
Post: #214
RE: Saul Alvarez
Heh, szkoda. Ale lepsze to niz kiszenie pasa i jakies wymysly jak ominac GGG. Teraz Golovkin jest jedna walke od zunifikowania wszystkich pasow.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2016, 08:53 AM
Post: #215
RE: Saul Alvarez
Ciekawe z kim i o co stoczy następną walkę Canelo. Bradley? Vargas? Rios? Berto?

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2016, 09:13 AM
Post: #216
RE: Saul Alvarez
Można było się tego spodziewać, bo z pasem WBC u Rudego obowiązywałby podział 55/45 co jest kpiną patrząc na zarobki zawodników. Teraz Gienia dostanie 20% na które zasługuje, odrzuci ofertę i powie, że Rudy się go boi oraz, że dają mu ochłapy( 20% to i tak największy payday w życiu GGG). #teamcanelo

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2016, 09:32 AM
Post: #217
RE: Saul Alvarez
Ech, i mi zarzucają brak obiektywizmu XD
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2016, 09:50 AM
Post: #218
RE: Saul Alvarez
Nie no Gołowkin pomimo generowania kilkakrotnie mniejszego dochodu zasługuje na podział 55/45 albo więcej XD Jakby paski w tym biznesie odgrywały jakąś rolę.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2016, 10:08 AM
Post: #219
RE: Saul Alvarez
Nie no, teraz jak GGG jest mistrzem, a Alvarez pretendentem to podzial bedzie wynosil jak w przypadku Wilder-Povietkin na korzysc Kazacha, oczywiscie jesli dojdzie do przetargu.

Jak idzie o negocjacje to wg mnie NIC sie nie zmienilo i podzial pieniedzy bedzie taki sam niezaleznie od tego ktory w danej chwili ma pas.

Nie zdziwie sie jak podzial bedzie wygladal jak z Khanem - GGG dostanie z 5-10 baniek, a Alvarez 3-5 + PPV.

Oczywiscie jesli walka w ogole dojdzie do skutku.

Z innej beczki: Canelo nie jest jakos scisle zwiazany z Showtime i walka spokojnie odbedzie sie na HBO?

Ponoc limit nie byl zadnym problemem podczas negocjacji a do walki dojdzie - jest iskierka nadziei bo to glos z obozu Kazacha.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2016, 10:38 AM
Post: #220
RE: Saul Alvarez
Nieprawda, bo teraz żaden z nich nie jest obowiązkowym pretendentem. Domyślam się, że teraz stawka zależy od negocjacji.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości