Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adamek vs Walker
08-09-2012, 11:04 PM
Post: #151
RE: Adamek vs Walker
Bardo emocjonująca walka. Włączyłem streama podczas drugiej rundy i od razu nokdaun. Myślałem przez moment, że Walker skończy Tomka. Sporo ognia i wymian, Adamek pokazał serce. Ale też muszę napisać o negatywnych przemyśleniach dotyczących tego pojedynku. Adamek toczył wojnę na śmierć i życie, oraz zaliczył nokdaun z Walkerem, który przecież... jest journeymanem. Martwi to, że Tomasz przyjął kilka sygnalizowanych ciosów i na jego twarzy dosyć szybko pojawiły się ślady walki.
Cieszę się z tego zwycięstwa, ale mam odczucia takie jak po walce Gatti vs Daamgard (czy jak go się pisze) - niby super, że zwycięża, ale coś się zbliża ku końcowi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-09-2012, 11:15 PM
Post: #152
Bug RE: Adamek vs Walker
[hate mode on]
Ok, wszyscy się cieszymy ze zwycięstwa Adamka, ale zapominamy o poziomie jego rywala. Niektórzy tu uważają go za całkiem solidnego boksera, a w rzeczywistości to jest poziom Charra. Zachęcam wszystkich do zerknięcia na jego rekord. Zdarzało mu się przegrywać w pierwszej rundzie. Z ośmiu już teraz porażek aż sześć było przed czasem. Cóż, po zrezygnowaniu z Toneya każdy rywal wyglądałby lepiej.
[hate mode off]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-09-2012, 11:21 PM
Post: #153
RE: Adamek vs Walker
@Metzger
[anty hate mode on]
Nie zmienia to faktu, że Adamek dał świetną walkę, walkę, która na długo pozostanie w głowach kibiców boksu. A cios Walkera przetrzymać nie jest łatwo (spytajcie Arreoli). Mimo to Adamek posadził Walkera a później pięknie skończył. Zresztą Walker był w na prawdę świetnej formie.
[anty hate mode off]

Dawno nie widziałem Adamka tak wkurzonego!! to co zrobił po zakończeniu walki, ten przytup. Przez chwilę widzieliśmy dawnego Górala!!! brawo Tomek!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-09-2012, 11:24 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-09-2012 11:27 PM przez Kikas.)
Post: #154
RE: Adamek vs Walker
Jakbyście trochę więcej czasu poświęcili na prześledzenie poprzednich walk Walkera, a mniej czasu na trwanie w swojej nieświadomości i wypowiadanie się, to może doszlibyście do wniosku że ten Travis nie jest taki zły i Adamek może mieć z nim ogromne problemy.

No ale oczywiście na polskich forach dyskusyjnych jest cala masa ekspertów, którzy albo na silę szukają dziury w całym, albo bezmyślnie gloryfikują swoich idoli. Do tego trzeba się po prostu przyzwyczaić.


@AdamekFightPL

Dokładnie, to był ten Tomek z walki z Cunninghamem, zacięty i zadziorny, który przed oczami ma tylko zwycięstwo albo ciemność.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-09-2012, 11:27 PM
Post: #155
RE: Adamek vs Walker
Pisałem wcześniej, że walka będzie ciekawa w ringu nie poza. Miałem rację, ale niestety nie przewidzałem tego, że Adamek poleci na dechy. Myślałem, że będzie tylko pływał.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-09-2012, 11:30 PM
Post: #156
RE: Adamek vs Walker
@Tar-Ellendil

Dlaczego niestety? Bardzo dobrze się stało, że Tomek leżał na dechach, dzięki temu, walka stała się naprawdę epicka i jak ktoś wcześniej wspomniał, chyba najciekawsza w karierze Adamka w HW.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-09-2012, 11:42 PM
Post: #157
Bug RE: Adamek vs Walker
(08-09-2012 11:24 PM)Kikas napisał(a):  Travis nie jest taki zły i Adamek może mieć z nim ogromne problemy.
Za kogo Ty masz Adamka? Za jakiegoś kelnera? Ogromne problemy z Walkerem mógłby mieć Maddalone albo Charr, a nie solidny bokser z Top20.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-09-2012, 11:44 PM
Post: #158
RE: Adamek vs Walker
haha pastuch posadził na tyłku Tomcia, szkoda, że sam był szklany. Zwycięstwo na miare tego z Maddaolone, najwyższa światowa klasa. Aż żałuję, ze nie zaplaciłem 40 zł za taki boks, normalnie Adamek to legenda wagi ciężkiej. Teraz już żaden Kliczko nie będzie miał szans, teraz to już na pewno nie. Będą go unikać, Witalij już ponoć chce uciekać na emeryturę, a Władek wykręci się kontuzją.

[Obrazek: dec13f89a383bd20gen.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-09-2012, 11:46 PM
Post: #159
RE: Adamek vs Walker
Adamek to nie Klitschko, starzeje się, a Walker sprawił też problemy Arreoli, Chagaevowi. Puleva też z tego co pamiętam w pewnym momencie zranił. To są solidni bokserzy top 20.
Aha, I o Co chodzi z tym zdjęciem w podpisie, mam nadzieję, że to nie ma być zabawne/prześmiewcze?

Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-09-2012, 10:13 AM
Post: #160
RE: Adamek vs Walker
Wczoraj zamiast walki Adamek-Walker ogladałem Kliczko-Charr i żałuję swojego wyboru bo Kliczko jak zwykle rozprawił się ze swoim rywalem bawiąc się nim jak z dzieckiem natomiast dopiero dzisiaj oglądnąłem walkę Adamka za którym nie przepadam a jego walki są dla mnie nudne i muszę przyznać, że to chyba jego najlepszy występ w wadze ciężkiej a walka była zarąbista;d
2 runda to po prostu mistrzostwo świata. Pokazała jak piękny jest boks.
jestem BARDZO ZACHWYCONY postawą Walkera oraz Adamka. Nie obchodzi mnie jak walczył wcześniej Walker i jak daleko jest w rankingach i z kim przegrywał bo najważniejsze dla mnie jest, że dali tak piękną i wspaniałą walkę, że zostanie ona zapamietana do końca życia.
Adamek przyjął potężny cios w 2 rundzie i upadł na deski. To było świetne. Potem był w dużych tarapatach a mimo wszystko wyszedł z nich a podejrzewam, że wielu bokserów a nawet większość przegrałoby już tę walkę gdyż Walker miał całą rundę na obijanie go a co najlepsze Adamek na tyle się pozbierał, że pod koniec sprawił problemy Walkerowi. ZAJEBISTE!!
3 oraz 4 runda oczywiście na korzyść Adamka no i piąta runda bardzo mi się spodobała bo mogłem zobaczyć wściekłego Adamka, który pięknie i dynamicznie obija Walkera aby na koniec po wygranej tupnąć nogami tak aby pokazać wszystkim dookoła "I co cwaniaczki, którzy uważaliście, że Adamek nie może nokautować w wadze ciężkiej"

PODOBAŁO MI SIĘ TO.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: