Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Głowacki vs Cunningham
15-04-2016, 04:38 PM
Post: #51
RE: Głowacki vs Cunningham
Co do szans sportowych, to moim faworytem jest Głowacki. Cunningham w ostatnich dwóch walkach obniżył loty. Myślę, że w Cruiser będzie widać to jeszcze wyraźniej, bo Steve nie będzie miał już przewagi szybkości i ruchliwości nad rywalami (która już nie istniała, gdy USS podejmował Hernandeza, Licinę, czy nawet Rossa). Krzysztof w końcu wciągnie go w wymianę, albo zaskoczy jakimś mocnym ciosem, co będzie początkiem końca Amerykanina. Łapin powinien ułożyć dobrą taktykę, bo ma już Steve'a rozpracowanego na przykładzie Włodarczyka, czy nawet Adamka (założę się, że oglądał potyczki Tomasza z USS), do tego podobno Głowacki jest szybki - jeśli będzie nadążał za Amerykaninem, to będzie bliski celu.

Ogólnie "nie podoba mi się" ta walka, bo walczy dwóch bokserów, których lubię i cenię. Żal będzie przegranego Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-04-2016, 08:26 PM
Post: #52
RE: Głowacki vs Cunningham
Nie wiem czy to są dobre wiadomości dla Głowackiego, ale w następnym pojedynku po ewentualnej obronie, nie zmierzy się z Usykiem, bo ten zerwał więzadła. Około roku ma z głowy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-04-2016, 08:32 PM
Post: #53
RE: Głowacki vs Cunningham
Myślę, że są to dobre wiadomości. W międzyczasie Główka (jeśli przejdzie Cunninghama) może stoczyć jeszcze walkę, albo dwie i trochę zarobić. No i jeśli wyjdzie w końcu do Usyka, ten będzie po długiej nieaktywności i kontuzji, co teoretycznie powinno zwiększyć szanse Krzysztofa w tym bardzo trudnym zestawieniu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-04-2016, 08:41 PM
Post: #54
RE: Głowacki vs Cunningham
Moim zdaniem - szkoda. Niezależnie, czy danego mistrza lubię, czy niekoniecznie, uważam, że powinien walczyć z najlepszymi dostępnymi rywalami. A jednym z takowych w cruiser niewątpliwie jest Usyk.

Niech tylko najpierw przejdzie przeszkodę w postaci starego lisa Cunninghama, który zęby zjadł na walkach z czołowymi pięściarzami ostatnich 10 lat w kategorii junior ciężkiej i ciężkiej. Optymistycznie postawiłem na punktową wygraną "Główki", jednak im bliżej walki, tym mam większe wątpliwości.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-04-2016, 09:15 PM
Post: #55
RE: Głowacki vs Cunningham
Główka wygra to sercem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-04-2016, 09:28 PM
Post: #56
RE: Głowacki vs Cunningham
Co do Usyka... myślę, że dużo będzie zależało kogo Głowacki weźmie na kolejne obrony. Bo jak zamiast Usyka będzie Czakijew, Bellew albo unifikacja to nikt nie będzie kruszył kopii o kontuzjowanego Usyka Wink

Co do samej walki,
mój typ to Głowacki przed czasem. Może trochę na fuksie jak np. Włodarczyk z Greenem, ale raczej po prostu przełamie schyłkowego Cunna i dopisze zajebiste nazwisko do rekordu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-04-2016, 09:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-04-2016 09:59 PM przez Wietnam.)
Post: #57
RE: Głowacki vs Cunningham




Steve jak zwykle terminator, Głòwka jak Głòwka,
ważne że pięści pracują Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-04-2016, 09:56 PM
Post: #58
RE: Głowacki vs Cunningham
Mega meczycho się zapowiada. Mam nadzieję, że uda mi się urwać z wesela przed 2:00, aby na Główkę spokojnie dojechać Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-04-2016, 09:58 PM
Post: #59
RE: Głowacki vs Cunningham
Odbijesz sobie na poprawinach ,.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-04-2016, 10:26 PM
Post: #60
RE: Głowacki vs Cunningham
O... Kuba sie żeni Wink

Właśnie, wiadomo, o której mniej więcej przewidziana jest walka Główki?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości