Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adamek vs Walker
07-09-2012, 04:41 PM
Post: #111
RE: Adamek vs Walker
@Jerome
Ale tu nie ma nic do bronienia. Adamek sam żył w pewności, że to walka o #2 IBF...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-09-2012, 04:42 PM
Post: #112
RE: Adamek vs Walker
@AdamekFightPL
Wow Wink
Wobec tego pytam jakim prawem?
To nie jest zmiana decyzji IBF tylko przedstawienie oficjalnej. IBF od początku tej walki nie sankcjonowało jako "eliminator".

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-09-2012, 04:51 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-09-2012 04:51 PM przez Metzger.)
Post: #113
Bug RE: Adamek vs Walker
Jerome, nie atakuj biednego Tomaszka. Przecież on w każdym wywiadzie powtarza, że nic nie wie, nic go nie interesuje (poza treningiem), bo wszystko za niego załatwiają Kasia, Zbyszek i Roger.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-09-2012, 05:18 PM
Post: #114
RE: Adamek vs Walker
@Jerome
Duva to zły człowiek, oszukała Adamka jak i innych fanów boksu w Polsce. It's not good Kathy... not good.

@Metzger
Dokładnie!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-09-2012, 05:59 PM
Post: #115
RE: Adamek vs Walker
Adamek w takim razie albo jest konkretnym kretynem albo strasznym oszustem.
Jak dla mnie to jest i kretynem i oszustem.
Trzeba być naprawdę głupi żeby nie interesować się swoimi sprawami. Wyobrażacie sobie, że macie za kilka tygodni walkę, którą obejrzy kilkaset(?) tysięcy ludzi? i wyobrażacie sobie iść spokojnie spać nie myśląc o tych wszystkich ludziach co będą o Tobie mówili po walce i o samej walce?
Chodzi mi po prostu o to, że jeśli w moim życiu ma zdarzyć się niebawem ważna chwila w moim życiu to przed snem myślę co najmniej 2-3 godziny o tym jak to wszystko będzie wyglądało, kto co pomyśli i w ogóle staram się w głowie przeanalizować 20 możliwości jakie mogą się zdarzyć. Gdybym był ZNANYM bokserem to presja w ogóle byłaby już ogromna!!! i na pewno WIEDZIAŁBYM wszystko na temat swoich walk!! miałbym rywali na oku z którymi chciałbym się sprawdzić! Wiedziałbym O CO WALCZĘ i kiedy walczę!! A Adamek próbuje WAM/NAM wmówić, że ON NIC NIE WIE bo za niego wszystko ROGER ustala...
BŁAGAM WAS. On nas oszukuje ewidentnie. Albo jest takim tumanem, że nie potrafi się spytać swoich przełożonych "NA CO MI TA WALKA? I CO Z NIEJ BĘDĘ MIAŁ? W JAKI SPOSÓB NA TYM ZYSKAM?"
Ja nie rozumiem. Ta sytuacja w 100% uświadomiła mnie, że Adamka nie należy szanować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-09-2012, 06:30 PM
Post: #116
RE: Adamek vs Walker
Rozumiem wasz żal i wściekłość, ale moglibyście przystopować trochę z tym ubliżaniem Adamkowi. To kawał historii polskiego boksu zawodowego i były mś w 2 kategoriach. Mimo ostatnich wydarzeń, za które go nie pochwalam należy mu się szacunek.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-09-2012, 06:38 PM
Post: #117
RE: Adamek vs Walker
@Crumb
Stary, dla mnie przez takie wypowiedzi jak Twoja uważam, że o to Ty jesteś kretynem do potęgi entej. Ludzie przyjdą zobaczyć walczącego Adamka i nie ważne czy stawką walki będzie numer 2 w IBF czy coś innego... ale nie oczywiście forumowi znawcy przeżywają to jak by nie wiem co się stało, jak by ich oskubali na co najmniej kilka patoli... paranoja. Nikt wam nie kazał wierzyć Adamkowi, istnieją też różne źródła informacji o boksie, przecież na tym forum jest tyle znawców boksu, że z tym nie powinien być problem. Nie wiesz jak wygląda sprawa za kulisami więc nie oskarżaj Adamka tylko poczekaj na rozwój sytuacji jeżeli aż tak cie to interesuje. Nie wiem stary kto cie wybrał na moderatora tego forum, ale ta osoba popełniła duży błąd. Zapytam kogo trzeba czy moderator forum (jakaś cząstka tworząca bokser.org) może tak wprost wypowiadać się na dany temat nie zważając na słowa a znając pewnych ludzi z orga jest to nie do pomyślenia bo gówno wiesz, gówno widziałeś, wierzysz tylko w to co przeczytasz i usłyszysz i na to opierasz swoją teorię spiskową jakoby Adamek miał nas wszystkich oszukać. Pozdro!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-09-2012, 06:57 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-09-2012 07:02 PM przez Jerome.)
Post: #118
RE: Adamek vs Walker
@AdamekFightPL
A jednak zacząłeś.. no cóż..

1. Po pierwsze to nie obrażaj Crumba bo nie powiedział nic na Twój temat tylko Tomka Adamka.
2. Po drugie BARDZO WAŻNE jest to czy walka jest o pozycję nr2 w rankingu IBF czy też nie, ponieważ kibice Adamka słyszą o tym od dwóch miesięcy od jego teamu i jego samego więc dlaczego mają być okłamywani? Do tego co mnie obchodzą inne źródła informacji skoro mam je od najbliższego otoczenia Adamka? Twoja interpretacja tego mnie po prostu rozbraja.. "nikt mu nie kazał wierzyć".. to jest dopiero smutne.
3. Po trzecie Ty też nie wiesz co jest za kulisami kariery Tomka więc tak samo się nie wypowiadaj jak jego członek teamu. Może być tak, że Adamek, Ziggy, Roger i Kathy liczą tylko kasę nabijając się z naiwnych ludzi.
4. Po czwarte zapytaj przy okazji o bana dla siebie za poglądy rodem z komuny. Crumb ma prawo wypowiadać się na dany temat kimkolwiek by nie był. Cenzura z tego co wiem jest karalna, i co teraz powiesz?

Aha i przestańcie dosłownie pie*dolić o osiągnięciach Adamka. Ten człowiek czynnie uprawia sport zatem jego pozycja w historii może się jeszcze diametralnie odmienić. Osiągnął wiele ale w wadze ciężkiej na razie bida z nędzą. On wciąż walczy i wciąż buduje swoją opinię. Czas się nie zatrzymał a Adamek po cruiser kariery nie zakończył. Jego ocena wciąż się waha!

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-09-2012, 07:06 PM
Post: #119
Bug RE: Adamek vs Walker
(07-09-2012 05:59 PM)Crumb napisał(a):  Adamek w takim razie albo jest konkretnym kretynem albo strasznym oszustem.
Ja to widzę tak:

A - Adamek to cwaniak, który nie chce podejmować dużego ryzyka, a jednocześnie nie chce stracić popularności. Dlatego przyjął pozę kolesia, który tak jest pochłonięty treningami, że nie ma czasu na cokolwiek innego. Nawet na takie rzeczy jak wybór rywala. Gdyby okazało się, że ciemny lud nie daje się nabrać na RJJ, Toneya czy inne zwłoki, to zawsze można powiedzieć, że co złego to nie ja. To Ziggy.

B - Adamek jest tak bardzo pierdołowaty, że Ziggy i Duva manipulują nim jak chcą. Adamek w teamie Adamka nie ma nic do powiedzenia. Patrząc z boku wygląda to tak jakby Adamek pracował dla Ziggy'ego, a nie na odwrót. Dał się owinąć wokół palca i jest z tego powodu szczęśliwy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-09-2012, 07:15 PM
Post: #120
RE: Adamek vs Walker
@Jerome
Adwokat?

1. Obrażam Crumba tak samo jak on obraża bezpodstawnie Adamka.
2. Ważne nie ważne nie uprawnia go to głoszenia takich słów pod adresem Adamka.
3. Nie wiem, dlatego się nie wypowiadam a tym bardziej nie ogłaszam Adamka oszustem i kretynem.
4. Ma prawo, ale nie w ten sposób, drogi Jerome. A o poglądach z komuny nic nie wiem, niestety nie mój rocznik.

Aha czyli idąc Twoim tokiem rozumowania Mariusz Pudzianowski ze względu na to, że dalej uprawia czynnie sport tylko w innej dyscyplinie może przestać być jednym z najlepszych strongmanów w historii bo w końcu w MMA nie idzie mu za dobrze. Tego co osiągnął Adamek nikt mu nie zabierze a tym bardziej tacy ludzie jak Ty czy inni znawcy z forum bokser.org nie mają prawa tego podważać. Adamek był mistrzem WBC w LHW, IBF w CW, w wadze ciężkiej walczył już o mistrzostwo świata i mimo porażki utrzymuje się w absolutnej czołówce HW więc pytam Jerome, what's going on?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości