Ankieta: Piątkowska vs Brodnicka
Brodnicka wygrywa przez KO
Brodnicka na punkty
Piątkowska wygrywa przez KO
Piątkowska na punkty
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 1.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brodnicka i Piątkowska
27-11-2015, 10:33 AM
Post: #51
RE: Brodnicka i Piątkowska
Ewa "Tygrysica" Piątkowska 11 listopada, pisała tak na Facebooku:

"Dostałam propozycję walki o mistrzostwo świata w Argentynie. Ponieważ byłoby to przed moją walką w Rzeszowie, musieliśmy odmówić. Cieszę się jednak, że zaczęły napływać zaproszenia na takie pojedynki. Przy bardziej dogodnym terminie na pewno
skorzystam. "

widzę że w boksie pojedynki o poważniejsze pasy można dostawać bardzo łatwo, nawet po porażce
nie ma chyba dużej konkurencji, przy dobrych sprzyjających okolicznościach Ewka może w przyszłym roku
już być opsypana pasami Wink
Ale to dobrze kibicuje jej,skromna, nie gwiazdorzy i o to chodzi, jak najwięcej pracy , mniej celebryctwa i gotowania,
nie to co Brodnicka,.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2015, 11:51 PM
Post: #52
Bug RE: Brodnicka i Piątkowska
Tygrysica z pasem EBU. Brodnica pęknie z zazdrości Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2015, 11:53 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-11-2015 11:54 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #53
RE: Brodnicka i Piątkowska
Super i to wyraźne zwycięstwo! Smile A tak bardzo obawiałem się o tą walkę. Wink

Brodnicka będzie miała swoją szansę za 3 tygodnie. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-11-2015, 12:42 AM
Post: #54
RE: Brodnicka i Piątkowska
Łatwe zwycięstwo, piękny pas, skromne zwycięstwo.
Punktowanie na dystans, jaby i prawe proste, 10-0 oczywiście w rundach, Niemka za mało
atutów, wolna chaotyczna nie miała jak postawić się Tygryśicy, brawo,.
No jak Brodnica przegra swoją walkę, to dopiero ją zazdrość złapie, . Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-11-2015, 05:18 PM
Post: #55
RE: Brodnicka i Piątkowska
Boxrec: Piątkowska pierwsza na świecie w wadze półśredniej

Co prawda bardzo lubię Piątkowską ale uważam, że portal boxrec ostro przesadził z tym rankingiem. A tak poza tym, czy to jest jej "naturalna" kategoria? Nie powinna się znajdować pięterko niżej?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-11-2015, 08:23 PM
Post: #56
RE: Brodnicka i Piątkowska
Jak to w ogóle wygląda na tym boxrecu, pierwsze miejsce 35 punktów, dziesiąte 6, a dwudzieste 0. Dziwnie to zrobili, jakoś inaczej to liczą niż w przypadku mężczyzn czy co?

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-11-2015, 05:07 PM
Post: #57
RE: Brodnicka i Piątkowska
Co prawda bardzo lubię Piątkowską ale uważam, że portal boxrec ostro przesadził z tym rankingiem. A tak poza tym, czy to jest jej "naturalna" kategoria? Nie powinna się znajdować pięterko niżej?
[/quote]

Półsrednia to własnie najbardziej "naturalna" kategoria Ewy. Czy ja wiem czy jest to przesadzone.Z rankingami tak to juz jest ze zawsze beda dyskusyjneSmile. Jednak jesli chodzi o tą kategorie to niekwestionowaną mistrzynią posiadajacą 4 pasy jest Norweska KolumbijkaSmile ,Cecilia Braekhus, a potem kilka zawodniczek, które walcza o miano tej numer 2 i marza zeby zmierzyc sie z Cecilia. Na pewno do ich grona zalicza sie Ewa Piatkowska a oprocz niej pewnie jeszcze :Ornella Domini,Esther Phiri,Bintou Schmill, moze Jennifer Retzke? ta ostatnia walczyła juz o pasy mistrzowskie z Cecylia, ale bezskutecznie. Tak zastanawiajac sie i przegladajac walki tych pan wyzej wymienionych to tak w miare obiektywnie nie wiem czy to Ewa nie ma najwiekszych perspektyw, zeby w przyszlosci niedalkiej pokrzyzowac plany Braekhus.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-11-2015, 05:34 PM
Post: #58
RE: Brodnicka i Piątkowska
Coś jest nie tak z tym boxrec, ponieważ w rankingach w ogóle się nie pojawia ta norweska Kolumbijka.

Za to zobaczyłem sobie, tak fragmentami walkę Braekhus z Lamare i obydwie Panie wydają mi się o wiele potężniejsze od naszej Ewy. Polka po prostu szczuplejsza jest.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-11-2015, 07:27 PM
Post: #59
RE: Brodnicka i Piątkowska
Chyba juz wiem o co chodzi. Otóz ten ranking Boxreca jest tylko i wyłaczie za rok 2015, a nie za całokształt, a Cecilia Braekhus ostatnią walke stoczyła w listopadzie zeszlego roku, w tym nie miala zadnej obrony. Zreszta pewnie Lemare , skoro walczyła o mistrzowskie pasy i ze swoim rekordem 22-4-0 tez powinno się znalesc w rankingu najlepszych piesciarek w tej kaategorii, czy tych zblizonych, a nie ma jej w ogole, zapewne tez z powodu tego ze ostatną walke miala w tamtym roku. Swoja drogą tej lamerre naturala waga to niby ta o "szczeblek" nizej od wagi polsredniej, taka sama w jakiej chodzi Brodnicka, wiec dziwne troche bo faktycznie jak ja obejrzalem to jakby wygladala potezniej i od Brodnickiej i od Piatkowsiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2015, 12:38 AM
Post: #60
RE: Brodnicka i Piątkowska
Brodnicka mistrzynią Europy! Ale ponoć walka była brzydka, a niektórzy na głównej sugerują, że Ewka została pociągnięta trochę za uszy przez punktowych. Nie wiem, jak było nie oglądałem. A ktoś z Was widział walkę?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości