Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 1.6 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
22-09-2015, 03:36 PM
Post: #151
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
http://www.filmweb.pl/film/Bokser-2012-594842
Choć wiele osób się upierało, że to "Nie film o Salecie, a film inspirowany jego historią", blabla... Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2015, 05:10 PM
Post: #152
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Nowy tekst Adamka w polsatowskim spocie reklamowym: "Wychodząc do ringu, ryzykujesz życie".

Kto ryzykuje, ten ryzykuje. Saleta owszem, bo jak przypadkiem oberwie mocny strzał w tą swoją jedyną nerę, to może być z nim nieciekawie. Ale Adamek? W jego przypadku ryzyko jest nie większe, niż przy meczu w pingponga.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2015, 12:39 AM
Post: #153
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Wiadomo, Adamek murowanym faworytem, ale nie zdziwię się jak mimo wyraźnej przewagi, wręcz o klasę, nad rywalem, zobaczymy najsłabszego Górala w karierze. Mam wrażenie że wypalił się już całkowicie. Z drugiej strony, nie daj Bóg żeby dobrze się zaprezentował, bo dalej będzie szukał zarobku i dalej próbował ukazać "prawdziwego Adamka". Trochę smutny koniec kariery, mimo wszystko. Ale tak to jest, jak na siłę idzie się do HW, bo lepsza forsa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2015, 06:48 AM
Post: #154
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
(23-09-2015 12:39 AM)born2kill napisał(a):  Wiadomo, Adamek murowanym faworytem, ale nie zdziwię się jak mimo wyraźnej przewagi, wręcz o klasę, nad rywalem, zobaczymy najsłabszego Górala w karierze. Mam wrażenie że wypalił się już całkowicie. Z drugiej strony, nie daj Bóg żeby dobrze się zaprezentował, bo dalej będzie szukał zarobku i dalej próbował ukazać "prawdziwego Adamka". Trochę smutny koniec kariery, mimo wszystko. Ale tak to jest, jak na siłę idzie się do HW, bo lepsza forsa.

Dokładnie. Jak chcę wyrównanej walki i słabego występu Adamka, żeby już dał sobie spokój. Bo jak wypadnie dobrze, co na tle Salety jest niestety bardzo prawdopodobne, to zaraz się zacznie Adamek Reborn.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2015, 07:49 AM
Post: #155
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Adamek resurrection
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2015, 09:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-09-2015 09:32 PM przez born2kill.)
Post: #156
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
The Real Adamek. Walki promowane np. W sieci Real...

edit:
Ale mógł odejść u szczytu swojej forny, chwały, z osiągnięciami. Ale niee, hajs się nie zgadzał, trzeba było zgrywać głupa udając podbój wagi ciężkiej, a tak naprawdę rzucić się na forsę. To samo z politykowaniem. Nie mogę uwierzyć, jak kiedyś go lubiłem, szanowałem, a jaki stosunek mam do niego teraz. Naprawdę szkoda. Oby jak najmniej takich końców kariery.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2015, 10:48 PM
Post: #157
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Bawi mnie powoli cała otoczka wokół tej gali. Skoro Gargula i Miszkiń trzy dni przed walką kłócą się w jakim limicie wagowym walczyć, to ja tu czegoś nie rozumiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2015, 12:07 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-09-2015 12:08 PM przez Krzych.)
Post: #158
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Ale żałosny jest ten team Brodnickiej. Teraz im Granty nie pasują, bo oni nie mają Grantów. Waga rękawic nie ta, limit nie ten, marka rękawic nie ta... Poprzewracało im się kompletnie. Gwiazda kurwa... Jak można w ogóle dopuścić do takiej sytuacji, że na dwa dni przed walką ustalane są takie rzeczy. Powinien być kontrakt 2 miesiące przed walką i by się skończyło gwiazdorzenie. Już na prawdę to PBN się robi z gali na galę coraz bardziej żałosne.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2015, 12:46 PM
Post: #159
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Przez takie gwiazdorzenie Brodnickiej przybywa, coraz więcej antyfanów a Piątkowskiej sympatyków.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2015, 01:03 PM
Post: #160
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Wilku
Ja należę do jednej z tych osób o których piszesz. Dziś zdecydowanie kibicuję Piątkowskiej w tej walce, bo niektórym, tu zacytuję klasyka, to się w dupach poprzewracało.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości