Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 1.6 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
08-09-2015, 07:44 PM
Post: #131
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
@Metzger

To fakt, ale jeśli chodzi o to by nie przegrać to Nagy jest ok. Ale żeby coś pokazać sportowo, tym bardziej, że Rekowski to już nie młodzieniaszek, nie jest to najlepszy wybór. No chyba, że pogodził się z tym, że stoczy jeszcze parę nieistotnych sportowo walk, żeby dorobić i tyle, a o karierze zapomniał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2015, 12:34 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-09-2015 12:35 AM przez Krzych.)
Post: #132
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Aguilera ostatnio całkiem dobrze się prezentuje, a było sporo takich którzy uważali jego porażkę z Washingtonem za niesłuszną, więc chyba nie jest tak źle. W kontekście takiej gali jak PBN i PPV za 40 zł to na pewno nie jest walka spełniająca wymagania, ale mogło być znacznie gorzej.

Co do samej gali to obejrzę Ewa-Ewa, ale Adamka i Saletę też. Dlaczego? Dlatego że nie mogę wymazać z pamięci Adamka potykającego się o własne nogi w walce ze Szpilką, a na tle Salety prawdopodobnie będzie błyszczał, przynajmniej na tyle na ile w obecnej formie jest to możliwe, więc może jakoś uda się zamazać te traumatyczne wspomnienia z poprzedniego PBNTongue

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2015, 03:32 PM
Post: #133
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Aguilera wydaje się być niezłym wyborem, spodziewałem się gorszego rywala dla Rekowskiego.

Mam nadzieję, że Nagy, który nie walczył rok, nie zapuścił się za bardzo i jakąkolwiek formę będzie miał.

Optymalnie przygotowany Aguilera mógłby wygrać z Rekowskim, jednak nie spodziewam się, aby pięściarz z Dominikany wniósł tak wysoką dyspozycję.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2015, 07:51 PM
Post: #134
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Oglądając dzisiejszego punchera odnoszę wrażenie, że panie Ewy naprawdę za sobą nie przepadają........gdyby rok temu po PBN III ktoś mi powiedział, że podczas PBN IV jedyną w miarę elektryzującą walką będzie starcie Piątkowskiej z Brodnicką to bym nie uwierzył...
Ciekawe jak zmiana trenera/sztabu wpłynie na dyspozycję Brodnickiej, którą do tej pory uważałem za minimalną faworytką, a teraz to już sam nie wiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2015, 08:45 PM
Post: #135
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Dwie opcje co do tej walki,
Piątkowska może dosyć łatwo śiłowo przełamać Brodnicką,a nawet znokautować
Ale i również, Ewa Brodnicka może i łatwo wypunktować Piątkowską,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2015, 08:28 AM
Post: #136
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Wczoraj w Polsacie rzucili następującym tekstem w odniesieniu do gali i PPV: "W walce gigantów zmierzą się Tomasz Adamek i Przemysław Saleta".

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2015, 09:22 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-09-2015 09:23 AM przez kubala1122331.)
Post: #137
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Cytat:Oglądając dzisiejszego punchera odnoszę wrażenie, że panie Ewy naprawdę za sobą nie przepadają.....

Serio Martin? Ja natknąłem się przypadkowo na tego Punchera w środę wieczorem i to była jawna kpina. Panie to niestety kiepskie aktorki, bo odgrywanie scenariusza wypadło im tragicznie. "Pojazdy" po sobie były tak recytowane i mówione bez emocji, że chciało mi się zwyczajnie śmiać. Brakło tylko, żeby panie patrzyły się w monitor i czytały to, co maja mówić. Co za marna szopka. Polsat widzi, że gala jest gównem i PPV się pewnie średnio sprzedaje to próbuje nagrać wielki konflikt w i tak najciekawszym starciu. Tylko, że robi to strasznie nieudolnie. Legendarna już konferencja Mosley - Mayorga była bardziej wiarygodna, bo chociaż aktorzy lepsi.
I jeszcze uwaga SENSACJA!
http://www.polsatsport.pl/Wiadomosc/os/O...index.html

Po prostu miazga, jak się robi idiotów z kibiców. Niesamowite. Jeszcze po Brodnickiej mogłem się tego spodziewać, ale Piątkowską jestem zaskoczony, że się dała namówić do tego kabaretu. Jednak i tak mam nadzieję, że jedyną sensowną walkę na gali (jak to brzmi), z której zrobiono marną szopkę, wygra Piątkowska, bo Brodnickiej powoli nie mogę już strawić, choć na początku bardzo ją lubiłem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2015, 11:06 AM
Post: #138
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
To całe towarzystwo (a przynajmniej uczestnicy walki głównej i uczestniczki) bardziej nadaje się do walk w kisielu, niż na ringu. Mogliby nawet w tym kisielu stoczyć we czwórkę walkę w wersji mixt, para na parę.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2015, 01:00 PM
Post: #139
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Otoczka walki kobiet to jedna z najbardziej żenujących rzeczy, jakie oglądałem w Polskim boksie. Już wolałem Najmana. Tutaj mamy sztucznie nakręcane napięcia poprzez babskie gadanie o dupie marynie. Zupełnie mnie ta potyczka nie interesuje.

Jestem ciekaw walk Szeremeta vs Mendy, Cieślak vs Cox i Gargula vs Miszkiń. Ewentualnie Reks vs Aguilera, ale jestem ciekaw ile na wagę wniesie Nagy. W tych walkach rywalizacja zapowiada się nawet ciekawie, choć oczywiście nie są to zestawienia na miarę PPV.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2015, 01:26 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-09-2015 01:27 PM przez Martin.)
Post: #140
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
@Kubala
Wg mnie konflikt między nimi jest autentyczny. Jakby się rzuciła jedna na drugą w studio i Pindera z Borkiem musieliby je rozdzielać to uznałbym, że to szopka. A tu w ich wypowiedziach (nie tylko podczas tego programu) aż bije niechęcią jednej do drugiej.


(18-09-2015 11:06 AM)Hugo napisał(a):  To całe towarzystwo (a przynajmniej uczestnicy walki głównej i uczestniczki) bardziej nadaje się do walk w kisielu, niż na ringu. Mogliby nawet w tym kisielu stoczyć we czwórkę walkę w wersji mixt, para na parę.
Hehehe to by się podejrzewam nawet lepiej sprzedało niż ppv na tą "walkę gigantów". Saleta/Brodnicka vs Adamek/Piątkowska Big Grin w kisielu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości