Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TOP 20 HW Ranking by @redd
21-07-2015, 09:46 PM
Post: #191
RE: TOP 20 HW Ranking by @redd
(06-06-2015 11:50 PM)redd napisał(a):  
Consuegra pokazał ciekawy boks, tu się odchylił, tam uderzył jabem na korpus, a to zaraz trzepnął sierpem na górę. Fajnie to wyglądało, jednak do momentu, gdy Breazeale zrobił remizę (za przyzwoleniem ringowego). Z chęcią zobaczyłbym Kubańczyka np, z Charrem.
A będziesz miał okazję ze Szpilką. Tego się nie spodziewałeś, co? Tongue Mógłbyś coś szerzej odnieść się do tej walki w temacie o Szpilce (aby nie pisać o tym na kilku frontach Wink ), chyba, że ktoś założy temat Szpilka-Consuegra to wtedy tam. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-07-2015, 01:54 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-07-2015 01:56 AM przez Krzych.)
Post: #192
RE: TOP 20 HW Ranking by @redd
To będzie dobry test dla progresu Szpilki, szczególnie tego defensywnego. Consegura to nie jest zawodnik, który wychodzi na egzekucję i jest totalnie bezradny, nie potrafi zadać ciosu i padnie od lewego prostego. Zapewne spróbuje czegoś w ofensywie i to będzie zasadnicza różnica między nim a poprzednimi rywalami Szpilki, którzy nawet nie próbowali zadać ciosu. Takie pojedynki są bez sensu, bo Szpilka potrzebuje weryfikacji głównie pod względem defensywnym i taktycznym. Tutaj może być nawet ciekawie, bo jeżeli Szpilka nie zrobił postępu w defensywie a jego ciosy nie będą robić wrażenia, tak jak nie robiły wrażenia na Jenningsie, to może się okazać, że Consegura będzie go bez problemu trafiać bez większego ryzyka. A jeżeli Szpilka dobrze sobie poradzi to w końcu będzie to jakieś miarodajne, bo np. Breazeale dawał się trafiać praktycznie każdym ciosem Consegury. Te prawe proste po lewym na korpus miały chyba 100% skuteczności.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2015, 11:42 AM
Post: #193
RE: TOP 20 HW Ranking by @redd
Widowiskowy Smile powrót Derecka Chisory po słabej walce z Furym.



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2015, 12:31 PM
Post: #194
RE: TOP 20 HW Ranking by @redd
Z Chisory nic nie będzie. Dostanie jakiegoś średniaka jak wcześniej Palę, zostanie podłączony i tyle. Mówi, że chce Tepera. Teper wysyła go na emeryturę tak samo jak Price'a. Obecny Chisora, który drżał po prawych prostych Fury'ego nie poradzi sobie z kimś takim jak Teper. O ile jeszcze Price ma warunki do walki na dystans, o tyle stylem Chisory zawsze będzie tylko parcie do przodu czyste swarmerowanie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2015, 02:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-07-2015 02:33 PM przez redd.)
Post: #195
RE: TOP 20 HW Ranking by @redd
Aktualizacja na: 25.07.2015

Przez długi czas w rankingu nie działo się nic, ale w chwili obecnej, postanowiłem przeprowadzić małe przewietrzenie.

- Erkan Teper, po łatwej wygranej nad Price’m awansuje 11 pozycję.
- Price po porażce wylatuje z rankingu.
- Zdecydowałem się wprowadzić do rankingu, z powrotem, Czagajewa. Chłop jest już past – prime, ale pobicie Oquendo, czy demolka na Pianecie dają mu nie najgorsze świadectwo. Zdecydowałem się wprowadzić go na 14 lokatę.
- Arreola po kolejnej, bardzo słabej walce wylatuje z rankingu. W jego miejsce wchodzi Charles Martin.


1.Władimir Kliczko
2. Alexander Powietkin
3. Tyson Fury
4. Kubrat Pulew
5. Deontay Wilder
6. Bryant Jennings
7. Wiaczesław Głazkow
8. Bermane Stiverne
9. Steve Cunningham
10. Carlos Takam
11. Erkan Teper (+2)
12. Tony Thompson (-1)
13. Anthony Joshua (-1)
14. Rusłan Czagajew (!)
15. Dereck Chisora
16. Mike Perez
17. Luis Ortiz
18. Joseph Parker (+1)
19. Artur Szpilka (+1)
20. Charles Martin (!)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-08-2015, 09:54 PM
Post: #196
RE: TOP 20 HW Ranking by @redd
Dzisiaj przeczytałem, że Dillian "Dawno temu pokonałem Joshuę" Whyte może zmierzyć się, albo z Gerberem, albo z Duhaupas. O ile z Gerberem, postawiłbym pewnie na Brytyjczyka, to z Duhaupas niekoniecznie. Francuz jest niedoceniany. Ma naprawdę dobre umiejętności, całkiem niezłe warunki fizyczne. Jak obejrzałem kilka pojedynków Whyte'a, stwierdzam że Brytyjczyk do najszybszych i najbardziej mobilnych nie należy. Francuz po pełnych przygotowaniach, walczący tak jak z Charrem, mógłby solidnie napsuć krwi faworyzowanemu rywalowi, jak nie nawet wypunktować. Z jednej strony, wybór takiego rywal, cieszy mnie, ale również dziwi. Raczej spodziewałbym się, że przed pojedynkiem z Joshuą, Whytowi będą dobierani rywale, na tle których będzie mógł błyszczeć. Z Duhaupas wieszczę mu trudną przeprawę, w której wypadnie średnio przekonująco.

Z innej beczki, Joseph Parker ma zmierzyć się z weteranem, Kalim Meehanem. Meehan to nie jest żaden bum, nawet teraz prezentuje się nie najgorzej, ale wolałbym, aby Parker dostawał rywali z wyższej półki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2015, 10:10 PM
Post: #197
RE: TOP 20 HW Ranking by @redd
Aktualizacja: 13.09.2015 - część pierwsza.

Po długim czasie, postanowiłem trochę pozmieniać w rankingu:
- Nieaktywny Pulew spada o dwie pozycje. Wprawdzie ma walczyć pod koniec miesiąca (jak na razie rywalem jest słynny TBA Wink ), ale niekoniecznie jestem pewien jego dyspozycji po ciężkiej porażce i całkiem długiej nieaktywności. Powinien dostać jakiegoś buma do obicia. W każdym razie, na dzień dzisiejszy, Wilder i Jennings przekonują mnie trochę bardziej.
- Joshua przeskakuje nieaktywnego Thompsona. Tony walczy rzadko, a do tego lepszy już nie będzie. Anthony wręcz przeciwnie.
- Parker przeskakuje Ortiza. Dlaczego? Po namyśle, stwierdziłem Joseph do tej pory pokonał lepszych rywali na zawodowych ringach.

Mam wątpliwości przy miejscu Cunninghama, dlatego nie wrzucam jeszcze pełnej dwudziestki. Gdzie umiejscowilibyście go, po remisie z Tarverem? Wszelkie sugestie mile widziane Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2015, 07:28 AM
Post: #198
RE: TOP 20 HW Ranking by @redd
(13-09-2015 10:10 PM)redd napisał(a):  Mam wątpliwości przy miejscu Cunninghama, dlatego nie wrzucam jeszcze pełnej dwudziestki. Gdzie umiejscowilibyście go, po remisie z Tarverem? Wszelkie sugestie mile widziane Wink [/align]

@Redd
To twój autorski ranking więc nas się nie pytaj, które miejsce ma mieć Cunningham tylko go gdzieś ulokuj Smile. U mnie już definitywnie wypadł z pierwszej 15-tki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2015, 08:08 AM
Post: #199
RE: TOP 20 HW Ranking by @redd
Moim zdaniem Cunn powinien oscylować w okolicach końca dyszki do 15 napewno nie dalej,lepszych nie ma.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2015, 09:57 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-09-2015 09:58 AM przez Metzger.)
Post: #200
Bug RE: TOP 20 HW Ranking by @redd
(13-09-2015 10:10 PM)redd napisał(a):  Mam wątpliwości przy miejscu Cunninghama, dlatego nie wrzucam jeszcze pełnej dwudziestki. Gdzie umiejscowilibyście go, po remisie z Tarverem? Wszelkie sugestie mile widziane
Skoro Thompson dopiero teraz spadł o jedno miejsce za Joshuę, to znaczy, że Cunningham rozszarpałby Antka na strzępy. A więc musi być w najgorszym wypadku na 11 miejscu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: