Ankieta: Kto i w jaki sposób wygra walkę?
Pacquiao przed czasem (TKO, KO)
Mayweather Jr. przed czasem (TKO, KO)
Pacquiao na punkty
Mayweather Jr. na punkty
Remis
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
05-05-2015, 09:00 PM
Post: #1061
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Nie ma potrzeby wysyłać Floyda do GGG bo to GGG powinien iść w górę, a nie na odwrót.

Thurman i Brook to wystarczające wyzwanie dla 38 latka.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-05-2015, 09:07 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-05-2015 09:17 PM przez Wietnam.)
Post: #1062
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Masakra na TBE?

(05-05-2015 08:35 PM)Krzych napisał(a):  Lepiej od razu Kliczkę.

Mówią że TBE, nie dopiera sobie rywali, a z tego co widzę to na ostatnią walkę chce tak zrobić, chcą kogoś łatwego? To niech ponownie biorą Pacquiao, kur×a.

Niby to jest ostatnia walka Floyda, i ma nie ryzykować, mocnym rywalem, , wybierze Thurmana czy Brooka i ich dojebie do zera w rundach, , Muhhamad Ali mierzył by się z najlepszymi w ostatnim pojedynku, gdyby kończył karierę nie pokonany, a tak Floyd nie weźmię Cotto czy GGG wyżej, bo boi się na koniec nabić guza na głowie, proszę was,. Wink
Wiek 38 lat too jest wymòwka?? Do nie dostania wpierdolu? Floyd nie jest tak rozbity,
jak np Manny Pacquiao.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-05-2015, 09:16 PM
Post: #1063
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Prawilnie przypominam, że od lat czytałem jak to Maniek ma zmasakrować TBE.
Swoją drogą, Floyd zapewne nie wie o istnieniu takiej osoby jak GGG.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-05-2015, 09:19 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-05-2015 09:20 PM przez Wietnam.)
Post: #1064
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Tak bo nie ogląda boksu w tv, a o Pacquiao dowiedział się dopiero w 2015 roku Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-05-2015, 09:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-05-2015 09:24 PM przez KrychuTMT.)
Post: #1065
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Golovkin to no name, nie pokonał żadnego panującego mistrza świata. Teraz obije sobie prospekta i on ma dostać walkę z 1P4P ???? Tyson też błyszczał na tle średnich rywali, brutalna weryfikacja przyszła z czasem.
Tylko nie piszcie, że Floyd boi się Golovkina... bo znowu się ośmieszycie tak jak w przypadku Mańka"The best excuses" Pakiało.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-05-2015, 09:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-05-2015 09:43 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #1066
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Cotto nie zawalczy z Floydem ponieważ TV nakazała mu walkę z Canelo, a WBC nakazało walkę z GGG.

Wystawcie Durana na Monzona albo GGG to skończy jak z Hearnsem znokautowany. Po prostu to nie jest realne, taka konfrontacja i tyle. Floyd nie błyszczał na tle Pacquiao to co dopiero z GGG.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-05-2015, 09:50 PM
Post: #1067
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Tak dał dobrą walke z Haglerem to odrazu skończyłby szybko z Gołowkinem #logika
Hearns to inna bajka wielki,potężnie bijacy,swietnie poruszajacy,wybitnie nie pasujacy Roberto.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-05-2015, 09:53 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-05-2015 10:00 PM przez Wietnam.)
Post: #1068
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
chce go zobaczyć w ostatniej walce z kimś z trójki Khan,Matthysse, Garcia, rewanż z Pacquiao, , (rewanż z Pacquiao, jeżeli zrobił coś raz, ,niech zrobi to jeszcze raz) ) trafiłeś tyłem do kosza z 15 metrów, zrób to jeszcze raz Wink za 200 mln,,.

Floyd Mayweather do dziennikarza ESPN: mogę dać rewanż Pacmanowi. Za
rok,w maju 2016. Sprytne. FMJ nie miałby już kontraktu z SHO.
twitter, P.ganc
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-05-2015, 10:56 PM
Post: #1069
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Akurat RSC wróci aby się ponownie założyć Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-05-2015, 05:51 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-05-2015 05:54 AM przez Krzych.)
Post: #1070
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
(05-05-2015 09:07 PM)Wietnam napisał(a):  Niby to jest ostatnia walka Floyda, i ma nie ryzykować, mocnym rywalem, , wybierze Thurmana czy Brooka i ich dojebie do zera w rundach, , Muhhamad Ali mierzył by się z najlepszymi w ostatnim pojedynku, gdyby kończył karierę nie pokonany, a tak Floyd nie weźmię Cotto czy GGG wyżej, bo boi się na koniec nabić guza na głowie, proszę was,. Wink
Wiek 38 lat too jest wymòwka?? Do nie dostania wpierdolu? Floyd nie jest tak rozbity,
jak np Manny Pacquiao.

Poczytaj trochę o kategoriach wagowych. Floyd zrobił co miał zrobić, teraz planuje pożegnalną walkę. Schyłek kariery i kilka lat past prime dla prawie 39 letniego super piórkowego to nie jest czas na wyskoki na walki z killerem wagi średniej. Rozumiem że można od króla P4P wymagać, ale jakieś minimum rozsądku warto zachować. I nie frustruj się tak, bo przypominam Ci, że Twój idol Pacquiao, wnoszący w dniu walki więcej od Floyda, nigdy nie wystawił nawet nosa powyżej 150 lbs, a nawet w wadze 147 musiał suszyć co poważniejszych przeciwników, także jeżeli już chcesz się frustrować, to rób to odnośnie kariery-szopki Pacmana w 147. Tylko do niego porównuje się Floyda w kontekście tego kto jest najlepszy tej ery, a Mayweather pod każdym względem wypada lepiej, więc po co miałby robić takie szaleństwa jak walka z Golovkinem? Nie ma nic do udowodnienia, walki z zawodnikami cięższymi o 15+ lbs chyba wystarczą, nie potrzebuje walczyć z cięższymi o 25 czy 30.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości