Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obiektywność portalu ringpolska.pl
16-07-2012, 07:17 PM
Post: #1
Obiektywność portalu ringpolska.pl
Może i wiele osób nie zgodzi się ze mną, ale mam dziwne wrażenie, że portal ringpolska.pl nie jest obiektywny. Pamiętam jak na bokser.org był artykuł dotyczący przegranej walki Głażewskiego z RJJ. Pojawiło się tam nazwisko Andrzeja Wasilewskiego, który jak dla mnie nie jest uczciwym człowiekiem i chciałby chyba rządzić polskim boksem robić gale tak jak w stanach, nie zważając przy tym czy jego rodak wygra czy przegra walkę. Kiedyś umieściłem wasz przekopiowany art w komentarzu pod artykułem dotyczącym oszukanego Głażewskiego i od razu moje konto zostało zlikwidowane na portalu ringpolska.pl. Jak patrzę na ich artykuły to zawsze nie mogę dostrzec u nich tego czego potrzeba dziennikarzom - bycia obiektywnym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-07-2012, 07:42 PM
Post: #2
RE: Obiektywność portalu ringpolska.pl
Ringpolska.pl ma u mnie duży plus za dostęp do 12RoundKnockOutPromotions czego bokser.org nie ma. Każdy przeczytany przez nas artykuł nie ważne gdzie napisany i opublikowany uważam, że musimy sami przeanalizować, czy to co jest tam napisane może być prawdą. Każdy portal, gazeta ma swoich pupili i ulubieńców a więc trzeba przywyknąć i mieć swoje zdanie na jakiś temat a nie wkurzać się, że ktoś tego nie akceptuje.

Co do Pana Wasilewskiego to ja do niego nic nie mam. Wawrzyk to ciota więc z ciotami się bije. Wybaczcie.. Tak samo Kostecki i reszta nie są klasą światową wiec rywali mają takich a nie innych. Jedyni porządni moim zdaniem to Szpilka, Diablo, Jackiewicz i Izu. Pierwsza dwójka rywali ma niezłych. Szału nie ma ale najgorzej nie jest. Jackiewicz walczy dla kasy więc się w niego tak nie inwestuje.. Chociaż Kell Brook był dla mnie miłą niespodzianką... nie powiem. Izu w boksie raczkuje więc nie ma co się spodziewać, że będzie dostawał Cunninghamów czy innych znanych zawodników.

Więcej luzu i tolerancji proponuję. Bokser.org to też nie święty portal. Mamy wolną wolę i nikt nas do wchodzenia tu i tam nie zmusza. A nawet jeśli decydujemy się na wizytę tu czy tam to tak jak mówię... musimy sami stwierdzić ile jest prawdy w tekście tam napisanym. I tyle...

(16-07-2012 07:17 PM)kadoel napisał(a):  Pojawiło się tam nazwisko Andrzeja Wasilewskiego, który jak dla mnie nie jest uczciwym człowiekiem i chciałby chyba rządzić polskim boksem robić gale tak jak w stanach, nie zważając przy tym czy jego rodak wygra czy przegra walkę.

A jak ma być przepraszam? Chcemy oglądać wałki na galach? Chyba dobrze, że nie patrzy na to kto wygra tylko stara się dawać dobre walki? Głażewski akurat nie jest jego zawodnikiem więc tym bardziej nie bał się go puścić na Roya. Kosteckiego też się nie bał więc o co chodzi? Chyba coś źle napisałeś a jeśli nie to moje zdanie na ten temat już znasz.

Pozdrawiam...

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-07-2012, 07:58 PM
Post: #3
RE: Obiektywność portalu ringpolska.pl
(16-07-2012 07:17 PM)kadoel napisał(a):  Może i wiele osób nie zgodzi się ze mną, ale mam dziwne wrażenie, że portal ringpolska.pl nie jest obiektywny. Pamiętam jak na bokser.org był artykuł dotyczący przegranej walki Głażewskiego z RJJ. Pojawiło się tam nazwisko Andrzeja Wasilewskiego, który jak dla mnie nie jest uczciwym człowiekiem i chciałby chyba rządzić polskim boksem robić gale tak jak w stanach, nie zważając przy tym czy jego rodak wygra czy przegra walkę. Kiedyś umieściłem wasz przekopiowany art w komentarzu pod artykułem dotyczącym oszukanego Głażewskiego i od razu moje konto zostało zlikwidowane na portalu ringpolska.pl. Jak patrzę na ich artykuły to zawsze nie mogę dostrzec u nich tego czego potrzeba dziennikarzom - bycia obiektywnym.
Jak maja byc obiektywni skoro rp to serwis promujący grupe Wasilewskiego? Tam newsy zagraniczne służą tylko jako wypełniacze między 50 a 51 wywiadem ze Szpilką w tym miesiącu. Wcześniej 12KP miało swoją oficjalną strone internetową, teraz strona nie działa, bo przenieśli wszystko na rp. Tamci dziennikarze to zwykli najemnicy piszący za kasę to co Wasyl im każe, a Ty wymagasz od nich obiektywizmu? No proszę Cie... Ja tam nic do nich nie mam, kazdy moze pisac co uważa, bo to czytelnik powinien weryfikować czy warto to czytać. Niech jednak nikt nie nazywa tego serwisem bokserskim, bo to za duże słowo.

[Obrazek: dec13f89a383bd20gen.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-07-2012, 08:54 PM
Post: #4
RE: Obiektywność portalu ringpolska.pl
Ja napisałem tylko jakie mam odczucia i tyle bez spiny. Kostecki to dla mnie bokser ze stylem i uważam, że Szpila nie ma talentu tak wielkiego ak to się mówi, chociaż chce się mylić. Nie jest to też biały Tyson. Jerome eięcej luzu i tolerancji proponuję i bez spin chłopaku Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-07-2012, 09:14 PM
Post: #5
RE: Obiektywność portalu ringpolska.pl
Ale czy ja się spiąłem? Przestań, zapytałeś co o tym sądzimy to napisałem a w ani jednej literce mojego posta nie byłem spięty :/ Nie wiem skąd to spostrzeżenie...

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-07-2012, 04:17 PM
Post: #6
RE: Obiektywność portalu ringpolska.pl
@kadoel
ok już?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-07-2012, 06:16 PM
Post: #7
RE: Obiektywność portalu ringpolska.pl
Mówię bez spiny Smile I nie chodziło tu o Ciebie, że się spinasz tylko o to, że głupoty napisałeś bo się spiołeś.

"Co do Pana Wasilewskiego to ja do niego nic nie mam. Wawrzyk to ciota więc z ciotami się bije. Wybaczcie.. Tak samo Kostecki i reszta nie są klasą światową wiec rywali mają takich a nie innych. Jedyni porządni moim zdaniem to Szpilka, Diablo, Jackiewicz i Izu. Pierwsza dwójka rywali ma niezłych. Szału nie ma ale najgorzej nie jest. Jackiewicz walczy dla kasy więc się w niego tak nie inwestuje.. Chociaż Kell Brook był dla mnie miłą niespodzianką... nie powiem. Izu w boksie raczkuje więc nie ma co się spodziewać, że będzie dostawał Cunninghamów czy innych znanych zawodników."

Do Wasilewskieog mam - dla mnie cwaniaczek, widziałem jego reakcje tuż po werdykcie Głaz - RJJ i to co mówił po walce.
Wawrzyk - nie ciota, ale stoi od dłuższego czasu w miejscu, kiedyś miał świeżość jak Gołota, często do niego go porównywano, a dzisiaj wygląda jak świnia zalana tłuszczem

Jackiewicz - przeciętny, nic specjalnego dla mnie.
Kostecki miał pecha i to często , dużo kontuzji etc. , jak dla mnie zajebisty bokser i nie pokazał nigdy na co go do końca stać, nie było mu dane.
Szpilka - zobaczymy, jak by był młodym Tysonem, to Mccline leżał by na deskach w pierwszej rundzie.

Diablo - dużo gada mordo i mało inteligentny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-07-2012, 06:57 PM
Post: #8
RE: Obiektywność portalu ringpolska.pl
@kadoel
Przestań sobie wmawiać coś czego nie było. Nie spiąłem się, jeszcze raz Ci to powtarzam. Jak tak ma wyglądać z Tobą dyskusja to ja dziękuje. To co napisałem o Wasilewskim, Wawrzyku i innych pisałem spokojnie wygłaszając swoje zdanie. Dlaczego miałbym się spinać? No bez sensu.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-07-2012, 09:37 PM
Post: #9
RE: Obiektywność portalu ringpolska.pl
Nie widzisz, że Cię podpuszczam i się spinasz;p elo Smile bekaSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-08-2012, 08:03 PM
Post: #10
RE: Obiektywność portalu ringpolska.pl
Co by nie powiedzieć o Ringpolska, to póki co tylko u nich głośno o walce Proksy ...

Wszystkie media milczą.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: