Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rankingi - Light Welterweight
11-04-2014, 12:54 PM
Post: #1
Rankingi - Light Welterweight
Light Welterweight top10- kwiecien 2014

1. Danny Garcia
2. Lucas M. Matthysse
3. Ruslan Provodnikov
4. Mauricio Herrera
5. Khabib Allakhverdiev
6. Thomas Dulorme
7. Lamont Peterson
8. Humberto Soto
9. Brandon Rios
10. Karim Mayfield


Na pierwszym miejscu wciaz Danny Garcia, choc ostatnia walka powinna pojsc moim zdaniem dla Herrery. Ciezko jednak bylo mi wyrzucic Garcie, ktory zasluzenie wygral z kims takim jak Matthysse, ale i innymi wciaz prezentujacymi co najmniej solidny poziom rywalami. Byc moze nie jestem w tym przypadku do konca konsekwentny, ale Danny zostaje tu gdzie jest. Tuz za jego plecami kolejno na miejscach 2 i 3 bombardier z Argentyny Matthysse, i kolejny ringowy killer Provodnikov. Na czwartym miejscu Herrera. Tu mialem problem bo gosc przegral kontrowersyjnie z Dannym, ale jak dla mnie wygral kontrowersyjnie z Provodnikovem(wygrana Herrery jest dopuszczalnaWink). Na piatym miejscu(zapewne zaraz ktos napisze, ze na wyrost-nie bede prostestowal) utalentowany Allakhverdiev, ktory juz niebawem powinien potwierdzic swoja wartosc wygrywajac ze znanym balonem Jesse Vargasem. Miejsce 6 to Thomas Dulorme, ktory choc wydaje mi sie dosc "delikatny", to jednak pokaal wielki boks ogrywajac Mayfielda w ostatniej walce. Praca z Gracia, to moze byc to czego potrzebowal mlody Portorykanczyk. Na siodemce bardzo dobry Peterson, ktory ma potencjal na duzo wyzsze miejsce i w przypadku przekonywujacej wygranej na 100% go awansuje. Na osmym miejscu umiescilem wielkiego wojownika Soto, ktory mimo ze walczy juz od lat 90tych(dokladnie 97), to wciaz trzyma pion, a w ostatnich kilku latach tylko Lucasowi Matthysse udalo sie pokonac Humberto. Miejsce dziewiate i mam tu problem... Brandon Rios- tylko zastanawiam sie w jakiej on teraz bedzie walczyl wadze? Zakladam, ze walka z Mannym to jednorazowy wyskok do WW, wiec zostawiam go tu na nizszym miejscu. Jego miejsce podpieram wygrana w pierszej walce z bardzo dobrym Alvardo(Mike, to chyba idzie wyzej, wiec wspomne o nim jak juz wygra z Marquezem). Na ostatnim miejscu Mayfield, ktory nie tylko przegral z Dulorme, ale zostal zdominowany w niemal z kazdej z rund. Jakby walczyl od poczatku tak jak to zrobil w ostatniej odlsonie, to kto wie..?
Zostawiam jak jest, jednak patrzac calkiem uczciwie, to sa tu mozliwe zmiany w kazdym miejscu tego rankingu... od samej czolowki, do koncowki zamykajacej liste. Po prostu bardzo ciekawa dywizja, gdzie wbrew pozorom nie ma tu miejsca na jednego dominatora.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-04-2014, 05:11 PM
Post: #2
RE: Rankingi - Light Welterweight
1. Danny Garcia
2. Lucas Martin Matthysse
3. Ruslan Provodnikov
4. Lamont Peterson
5. Khabib Allakhverdiev
6. Mike Alvarado
7. Mauricio Herrera
8. Amir Khan
9. Brandon Rios
10. Humberto Soto

Danny Garcia królem i tu też nie ma specjalnie o czym mówić.
Lucas Martin Matthysse po nieznacznej porażce z Garcią jeszcze nie wrócił na ring ale i tak pozostaje numerem 2.
Ruslan Provodnikov - "Nie chcem ale muszem"
Lamont Peterson przegrał sromotnie z Matthysse ale nadal pozostaje czołowym zawodnikiem tej wagi, jest mistrzem, udanie powrócił na ring.
Khabib Allakhverdiev to ciekawy zawodnik. Próbkę jego umiejętności zobaczymy już jutro. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem to umocni swoją pozycję w rankingu.
Mike Alvarado przegrał z Provodnikovem ale musi być szósty ponieważ pokonałby każdego kogo sklasyfikowałem pod nim.
Mauricio Herrera dał świetne walki z Provodnikovem, Alvarado i Garcią. Trzyma poziom, choć do zwycięstwa w takich walkach jeszcze trochę mu brakuje.
Amir Khan niby przechodzi do półśredniej ale wydaje mi się, że Collazo szybko wybije mu to z głowy. Jeżeli nie dostanie walki z Floydem to pewnie wróci do junior półśredniej dlatego też jak na razie go tu zostawiam.
Brandon Rios nigdy do mnie nie trafiał ale z braku maku muszę go tu wstawić.
Humberto Soto nie jest już może w najlepszej formie ale nadal trzyma poziom i należy mu się to dziesiąte miejsce. Ale jest to miejsce bardzo zagrożone, w każdej chwili może wypaść.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-05-2014, 08:12 PM
Post: #3
RE: Rankingi - Light Welterweight
1. Danny Garcia
2. Lucas Martin Matthysse
3. Ruslan Provodnikov
4. Lamont Peterson
5. Jessie Vargas(Nowy w rankingu)
6. Mike Alvarado
7. Mauricio Herrera
8. Khabib Allakhverdiev(-3)
9. Adrien Broner(Nowy w rankingu)
10. Brandon Rios(-1)

Vargas wchodzi do rankingu.
Khan wypada ze względu na zmianę wagi.
Allakhverdiev spada o 3 pozycje ze względu na porażkę z Vargasem.
Broner niestety debiutuje w rankingu.
Rios spada na 10 pozycję i jest gotowy do wylotu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-06-2014, 12:58 PM
Post: #4
RE: Rankingi - Light Welterweight
1. Danny Garcia
2. Lucas Martin Matthysse
3. Lamont Peterson(+1)
4. Chris Algieri(Nowy w rankingu)
5. Ruslan Provodnikov(-2)
6. Jessie Vargas(-1)
7. Mauricio Herrera
8. Khabib Allakhverdiev
9. Adrien Broner
10. Viktor Postol(Nowy w rankingu)

Po przegranej Provodnikov spada o 2 pozycje. Na jego miejsce awansuje Peterson.
Za Petersona wchodzi pogromca Ruslana czyli Algieri.
Vargas siłą rzeczy spada o 1 miejsce.
Alvarado wylatuje z rankingu.
Na wole miejsce wchodzi Viktor Postol.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2014, 11:13 AM
Post: #5
RE: Rankingi - Light Welterweight
1. Danny Garcia
2. Lucas Martin Matthysse
3. Lamont Peterson
4. Chris Algieri
5. Jessie Vargas
6. Rusłan Provodnikov
7. Adrien Broner
8.Mauricio Herrera
9. Khabib Allakhverdiev
10. Humberto Soto

Czołówka bez zmian, zastanawiałem się czy Matthysse nie dać za Peteresona, ze względu na męczarnie Argentyńczyka w ostatniej walce, ale biorąc pod uwagę jego resume (jedna porażka w mojej opinii) to nie ma takiej opcji. Ten Algieri trochę kłuje w oczy, ale pokonał urzędującego mistrza, więc niech siedzi. Vargasa dałem nad Provodnikova, ale bardziej żeby "ukarać" Rusłana za porażkę niż nagrodzić Vargasa (choć to oczywiście czołówka). Broner - cholera wie, w jakiej będzie boksował wadze, jeżeli w w obecnej to myślę, że okolice 3-4. miejsca są dla niego realne. Niżej zawodnicy solidni, ale mogą wypaść w każdej chwili - jakby wrócił DeMarco, albo Postoł pokaże się z fajnej strony, to będą zmiany.

Chciałbym, żeby tutaj boksował Broner bo by to trochę rozreklamowało wagę, którą lubię, a która jest w cieniu dwóch wyższych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2014, 08:15 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-10-2014 08:15 AM przez saliman1.)
Post: #6
RE: Rankingi - Light Welterweight
W moim odczuciu jedna z najlepiej obsadzonych wag, bardzo wyrównana.

1. Danny Garcia
2. Lucas Martin Mathysse
3. Mauricio Herrera
4. Chris Algieri
5. Rusłan Prowodnikow
6. Lamont Peterson
7. Adrien Broner
8. Viktor Postol
9. Henry Lundy
10. Emmanuel Taylor

11. Thomas Dulorme
12. Humberto Soto
13. Jessie Vargas
14. John Molina
15. Karim Mayfield
16. Johan Perez
17. Anton Novikov
18. Fernando Angulo
19. Frankie Gomez
20. Khabib Allakhverdiev

Najbliższe walki:
13.12.2014 Mauricio Herrera VS Jose Benavidez
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2014, 02:57 AM
Post: #7
RE: Rankingi - Light Welterweight
1.Danny Garcia
2.Lucas Matthysse
3.Lamont Peterson
4.Chris Algieri
5.Jessie Vargas
6.Mauricio Herrera
7.Rusłan Provodnikow
8. Humberto Soto
9.Adrien Broner
10. Thomas Dulorme
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2014, 03:54 PM
Post: #8
RE: Rankingi - Light Welterweight
1. Danny Garcia
2. Lucas Martin Mathysse
3. Mauricio Herrera
4. Chris Algieri
5. Rusłan Prowodnikow
6. Lamont Peterson
7. Adrien Broner
8. Viktor Postol
9. Thomas Dulorme
10. Emmanuel Taylor

11. Humberto Soto
12. Jesssie Vargas
13. John Molina
14. Henry Lundy
15. Karim Mayfield
16. Johan Perez
17. Anton Nowikow
18. Fernando Angulo
19. Frankie Gomez
20. Jose Benavidez

Dostanie mi się pewnie za Benavideza, ale widzę to jak widzę Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2014, 04:12 PM
Post: #9
RE: Rankingi - Light Welterweight
Czyli nie wygrał z Herrerą?
Nawet jeśli nie wygrał Twoim zdaniem to dał dobrą walkę Twojemu numerowi 3. Więc jak to jest? Przereklamowany? Czy zdominowany przez Herrerę?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2014, 04:39 PM
Post: #10
RE: Rankingi - Light Welterweight
Dał dobrą walkę, ale nie licząc tej z Herrerą (nie zgadzam się z werdyktem) to nie ma na koncie żadnego wartościowego zwycięstwa (jak na standardy top 20). Perez też dał dobrą, ale przegraną walkę z Maurico, ale on chociaż pokonał Spafadorę i Kamegaia. Benavidez nie ma na razie takiej wygranej na koncie. Herrera jest u mnie tak u wysoko, bo dla mnie pokonał Garcię. Gdyby nie to miałbym go chyba pod koniec pierwszej dziesiątki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: