Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.17 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MMA
05-12-2014, 09:20 PM
Post: #681
RE: MMA
Jakby bylo naprawde zle, a bol by uniemozliwial mu walke, to by zrezygnowal. Jezeli bedzie sie bil, to znaczy, ze czuje sie na silach by wygrac.Smile

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-12-2014, 09:46 PM
Post: #682
Bug RE: MMA
(05-12-2014 09:17 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Ponoć Mamed nie jest do końca zdrowy: http://www.sportfan.pl/artykul/szef-ksw-...ampaign=o2
Chodzi o to, że zakontraktowali mu przeciwnika, który nie stanowi zagrożenia, więc aby dodać choć trochę dramaturgii ogłoszą, że Czeczeniec ma jakąś kontuzję, ale jest takim wielkim fajterem, że nawet nie do końca zdrowy będzie trenował, walczył i da z siebie wszystko. Janusze to kupią.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2014, 04:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-12-2014 04:33 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #683
RE: MMA
Rzuci ktoś linkiem do gali, jak już się zacznie? Pewnie będzie się gryźć z walką Głażewskiego...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2014, 04:43 PM
Post: #684
RE: MMA
Spór o wartość sportową Chalidowa nigdy nie zostanie rozstrzygnięty, bo nigdy nie zawalczy w UFC. Zresztą na jego miejscu podejrzewam, że 99% zawodników wybrałoby KSW. Przecież w UFC na start miałby kilkakrotnie mniejszą kasę, straciłby sponsorów, a na start dostałby zawodników nawet słabszych od tych, których ściąga mu KSW. Totalna głupota. Nie mogę zgodzić się z Metzgerem, że ściągają mu tylko takich zawodników, którzy nie stanowią dla niego zagrożenia. Pierwsza walka z Sakuraiem trwała 4 rundy i skończyła się remisem. Był to naprawdę kawał dobrego MMA. Taylor, Manhoef czy Falcao to też bardzo dobry zawodnicy i podejrzewam, że poskładaliby niejednego czołowego zawodnika w Polsce. Ta mityczna walka z Drwalem też jest strasznie przereklamowana. Nie mam pojęcia na jakiej podstawie niektórzy dają mu większe szanse w walce z Mamedem niż dziś temu Cooperowi. To byłaby typowa walka w wykonaniu Czeczena, czyli poddanie z pleców w pierwszych dwóch minutach. Ogólnie KSW mimo swoich wielu wad zrobiło ogromną promocję dla MMA w Polsce i wyniosło ten sport na inny poziom popularności. Powiem więcej. Ktoś taki jak K&L przydałby się u nas w boksie.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2014, 07:00 PM
Post: #685
RE: MMA
Też nie rozumiałem głosów że Drwal miałby pokonać Khalidova,nie przepadam za Mamedem,ale przecież Drwal od zwolnienia z UFC wygrał 4 walki z zawodnikami,którzy nie dorastali do pięt takiemu Falcao czy Grove'ovi.Ja żałuje że wypadło starcie Materla-Manhoef,przy dziurawej obronie Cipka i bardzo ciężkich rękach holendra wynik nie był taki łatwy do wytypowania,przynajmniej dla mnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2014, 07:30 PM
Post: #686
RE: MMA
Nie mogę żadnego linku znaleźć z tą galą. Ma może ktoś coś, czym może się podzielić? Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2014, 08:01 PM
Post: #687
RE: MMA
http://ksw29mma.okis.ru/ksw-1.html

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2014, 10:14 PM
Post: #688
Bug RE: MMA
Ten pajac co na KSW robi za etatowego konferansjera to jakaś karykatura.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2014, 10:31 PM
Post: #689
RE: MMA
Kasta jest dobry ale nie jako konferanjer,juz chyba lepszy jest Michał Milowicz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2014, 10:43 PM
Post: #690
RE: MMA
(06-12-2014 10:31 PM)Joker napisał(a):  Kasta jest dobry ale nie jako konferanjer,juz chyba lepszy jest Michał Milowicz.

Kasta, jest dobry i na "majku" i w klatce. Prywatnie tez podobno bardzo w porządku. Szkoda, ze nie moge obejrzec KSW, bo dzis wyjatkowo bym mial ochote od samego poczatku do konca zalukac kazda walke.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości