Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skąd info o mniej znanych bokserach?
01-12-2014, 07:44 PM
Post: #11
RE: Skąd info o mniej znanych bokserach?
Niski, z nadwaga, chaotyczny 23 latek z niezla kondycja i twarda szczeka - tyle wyczytalem na szybko. Troche jak Andy Ruiz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2014, 07:45 PM
Post: #12
RE: Skąd info o mniej znanych bokserach?
Hryniuk to mistrz Polski do lat 23. w kategorii +91kg. Ogólnie całkiem ciekawy bokser, nie oglądałeś jego ostatniej walki z wierzbickim? W 2009 r. startował na młodzieżowych mistrzostwach Europy, ale co ciekawe walka odbyła się w kategorii 75 kg, a Hryniuk w pólfinale przegrał z Niemiecką nadzieją Tyronem Zeuge. Nie przejdzie raczej w najbliższym czasie na zawodostwo, ale kto wie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2014, 08:03 PM
Post: #13
RE: Skąd info o mniej znanych bokserach?
Jak widziałem ważenie przed walką z Rekowskim (na youtube) to od razu mi się skojarzył z Andy Ruizem. Wink Walki z Wierzbickim jeszcze nie oglądałem. Ale o której mówisz bo są dwie. Jedna z 2013 a druga z 2014. Któraś z nich taka warta obejrzenia?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2014, 10:02 PM
Post: #14
RE: Skąd info o mniej znanych bokserach?
https://www.youtube.com/watch?v=CBW6tfBfv20 Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2014, 11:04 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-12-2014 11:06 PM przez CCConeser2.)
Post: #15
RE: Skąd info o mniej znanych bokserach?
@Wilczekstepowy dam ci krótki poradnik, jak np. znaleźć coś o mało znanym bokserze.
Strony, na których możesz polegać:

Wikipedia 1/5 - Dlaczego taka niska skala? Otóż dlatego, że boks na tej stronie upada. Skąd mam takie informacje? Otóż jestem redaktorem (tutaj masz mój profil https://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedysta:Nedd767) i informacje na temat nieznanych bokserów są nieosiągalne. Dlaczego? Kiedyś na wiki był BigEgo i Kika59, którzy nadrabiali czerwone pola (brak artykułu) w ekspresowym tempie, ale powiedzmy szczerze, to byli bokserzy znani, mistrzowie świata. Problem na tej stronie jest taki, że administratorzy nie za bardzo akceptują mało znanych jako artykuł, gdyż trudno o przypisy do nich bądź inne (Chociaż dwa ostatnie artykuły zrobiłem o zupełnych anonimach).

BoxRec 2/5 - Niby ma spisy walk zawodowych, ale nic poza tym. BoxRec skupia się na uzupełnianiu profili, jeśli bokserzy zbliżą się do czołowych miejsc (Młodych bokserów z listy 2-3-4) trudno wyszukać. Jeśli chcesz sie dowiedzieć przynajmniej jednej drobnostki, czy np. miał karierę amatorską, to pokażę ci mój sposób.

Sports-reference.com 4/5 - Strona genialna, bo zawiera nawet szczególne informacje chociażby arubiańskich olimpijczyków (terytorium zależne w Holandii). Na tej stronie znajdziesz wszystko, każdy rocznik i dzień, ale jaki jest minus? Otóż taki, że na stronie znajdują się tylko uczestnicy Igrzysk Olimpijskich.

Amateur-boxing.strefa.pl 5/5 - Strona genialna, możesz znaleźć informacje na temat Mistrzostw Albanii aż po Zimbabwe (Z Zimbabwe spoko goście, mam jednego w klasie Big Grin). Jak to działa? Otóż tak. Naszła mnie chęć na jakiegoś afrykańskiego boksera, o którym mało wiem. Znajdujemy boksera np: Alexis Boureima Kaboré - 31.letni Burkińczyk, który w rankingu zajmuję 52. pozycję w kategorii superkoguciej.

Po wpisaniu jego imienia w google niestety jakieś zagraniczne informacje, żadnej kariery amatorskiej, a więc co zrobić?

otóż to: [Obrazek: wxv2cbbgl1b7_t.jpg]

Jak widzisz doszło się dowiedzieć jednej malutkiej rzeczy - w 2003 r. był srebrnym medalistą Wojskowych Mistrzostw Afryki Zachodniej (niezbyt ciekawie brzmi).
"Przeniosłem" to, że tak powiem na wiki - https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojskowe_M...oksie_2003

W finale, Burkińczyk przegrał z Ibrahimem Keitą. Jak się okazało brązowym medalistą Igrzysk Afrykańskich, a więc już najbardziej popularnej imprezy w Afryce. (Moim zdaniem najwazniejsze są Igrzyska Afrykańskie, potem Mistrzostwa Afrykańskie, potem Mistrzostwa Afrykańskie danych stref np. Zone3, Zone4,Zone5, które są przepustką do właśnie tych lepszych zawodów, potem stawiam na Wojskowe Igrzyska Afrykańskie, o których jest już cichutko w ostatnich klatach i na koniec coś takiego jak: Wojskowe Mistrzostwa Afryki Zachodniej. ) Nie biorę pod uwagę memoriałów.

O karierze amatorskiej notowanego na 52. miejscu w "komercyjnym" rankingu światowym trudno coś więcej znaleźć, ale jest wielce prawdopodobne, że był mistrzem Burkina Faso w kategorii, co pozwoliło mu właśnie wziąć udział w tych skromnych zawodach. Kaboré, urodzony w 1983 r. na zawodostwo przeszedł w roku 2004. Czy 21. latek z Burkina Faso mógł dokonać więcej poza krajowymi tytułami? Nie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2014, 11:13 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-12-2014 11:15 AM przez Wilczekstepowy.)
Post: #16
RE: Skąd info o mniej znanych bokserach?
Dziękuję CCConeser2 za taką szczegółową pomoc, za takie szczegółowe naprowadzenie, jak szukać tego, czego się nie wie. Smile Właśnie wypróbowałem dwie ostatnie stronki i działa. Smile Znalazłem trochę info o Erislandy Savonie i wydaje mi się, że nieznany jest jeszcze na dziś dzień, ale w przyszłości możemy jeszcze coś o nim usłyszeć. Bo chyba już na Kubie nie robią bokserom problemów z wyjazdami i przechodzeniem na zawodowstwo?
_________________
A co do walki Hryniuka z Wierzbickim to była bardzo, bardzo emocjonująca. Werdykt doczytałem w innym artykule i moim zdaniem równie dobrzy mógłby wygrać Hryniuk i krzywda nikomu by się nie stała. Wink Zdziwiło mnie tylko, że walczyli bez kasków.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: