Ankieta: Jak zakończy się ten pojedynek?
Adamek wygra na punkty
Szpilka wygra na punkty
Adamek wygra przed czasem
Szpilka wygra przed czasem
Remis
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
09-11-2014, 05:18 PM
Post: #371
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Dwie wazne rzeczy:
1)Jakby Adamek mial sombrero a'la Floyd gdy walczyl z Oscarem, to jego szanse by wzrosly.
2)Moze gdyby byl ktos taki co umie wyliczyc sile ciosu to mogloby sie okazac, ze Tomasz mial przewage nad Szpilka.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2014, 05:39 PM
Post: #372
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Powróciłeś?
A było trochę spokoju.

Dlatego ja także wracam.
Jeżeli będziesz próbował wprowadzać to co wcześniej , czyli poniżać każdego przeciętnego kibica boksu ,który ma inne zdanie i może nawet nie zna limitów wagowych i wstawiania obraźliwych tekstów do swoich profili jak to robiłeś wcześniej to od razu masz mnie na karku.
Jeżeli zaczniesz poniżanie z powodu wiedzy i będziesz chciał z tego forum zrobić forum tylko dla „ekspertów” to musisz się liczyć ,że ci nie odpuszczę.
Będę cię pilnował bardziej niż moderator.
Na razie masz czystą kartę. Ale pamiętaj ,że „styl” robi walkę.
Wybaczam ,ale pamiętam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2014, 05:44 PM
Post: #373
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Nasunęło mi się parę uwag, w kontekście dyskusji, jak się wywiązała:

1. Taktyka Łapina = Szpilka jako kontrbokser. Zawsze ją krytykowałem, a wczoraj okazała się słuszna, ale... Po pierwsze, Szpilka wreszcie się nauczył w ten sposób boksować, bo wcześniej mu to nie wychodziło. Po drugie, ona jest dobra, ale tylko na rywali mniejszych lub równych. Z kimś, kto ma dużą przewagę wzrostu i zasięgu, będzie nieskuteczna. Po trzecie, z tak słabym Adamkiem inna taktyka mogłaby się okazać jeszcze lepsza.

2. Szpilka jako cruiser. Byłoby super, ale chyba nie da się zrobić. Odchudzony Szpilka ważył 101 kg i nie za bardzo było z czego zbijać, a do limitu cruiser jeszcze 10 kg. Trzeba by wezwać na pomoc meksykańskich specjalistów. Z Chavezem lub Alvarezem oni nie takie rzeczy robili.

3. Możliwy kant, co sugeruje powyżej RSC. Mało prawdopodobne, ale teoretycznie możliwe. Zwłaszcza, że mieli do tego motywację w postaci 100 tys. zł premii dla Szpilki za wygraną, podczas gdy gaża Adamka była stała. Dogadać podział pół na pół to nic trudnego. Chyba dlatego tego rodzaju premie są rzadkością w zawodowych walkach bokserskich.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2014, 06:55 PM
Post: #374
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Sander, jeszcze raz mnie złapiesz na przedmuchanym napisaniu "deklasacja" (wcześniej przy walkach Calzaghe z Biką Tongue) to chyba się w końcu oduczę skracania i będę pisał "wyraźna porażka" bo to właśnie miałem na myśli.
Choć samą walkę wypunktuję jak będzie dostępna w obiegu.

Ogółem największym przegranym całej gali jest Proksa. Człowiek, który chciał wrócić do czołówki średniej teraz powinien chyba myśleć o końcu kariery. Drugim przegranym jest Kostecki, nie ukrywam że po przytaczanym przeze mnie wywiadzie dla Przeglądu Sportowego wiązałem z nim ogromne nadzieje. Normalnie byłby dla mnie przegranym nr 1, ale lekko tłumaczy go rozbrat z ringiem (choć przecież Sołdra był właśnie rywalem na przetarcie).

Co do walki Syrowatki, to tam wynik jakiś super adekwatny nie jest, zadecydowała jedna akcja, możliwe że ew. rewanż wygrałby dzisiejszy pokonany na pkt?

Co do Adamka - czas kończyć i on też zdaje sobie z tego sprawę. Jak idzie o Szpilkę to gratulacje i póki co tyle, wypowiem się szerzej po obejrzeniu walki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2014, 08:38 PM
Post: #375
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Jak uważacie, a inne walki z tej gali będą jeszcze w przyszłości dostępne w sieci? Walka Szpilki z Adamkiem już jest, a mnie interesuje Kostecki - Sołdra, to był ponoć mega fajny festiwal. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2014, 09:35 PM
Post: #376
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
(09-11-2014 08:38 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Jak uważacie, a inne walki z tej gali będą jeszcze w przyszłości dostępne w sieci? Walka Szpilki z Adamkiem już jest, a mnie interesuje Kostecki - Sołdra, to był ponoć mega fajny festiwal. Wink
na Polsat sport jutro Retransmisja od 20.00, jak masz oczywiście.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2014, 09:38 PM
Post: #377
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
A mnie ciekawi ile tych gówien się sprzedało. Oby jak najmniej. Życzę tego filantropowi z całego serca. Coś sie nie chwalą...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2014, 10:16 PM
Post: #378
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Martin
Ja już wiem ile szacunkowo sprzedali i obawiam się, że nie będziesz zadowolony...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2014, 10:19 PM
Post: #379
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
@kuba
Ile =D ?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2014, 10:21 PM
Post: #380
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Krychu
Nie mogę za bardzo podać dokładnej liczby, ale powiem tak dość pragmatycznie, nic nie wyjaśniająco Smile
150-250 tysięcy przyłączy :_:
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości