Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
14-04-2014, 07:08 PM
Post: #701
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Drogi @RSC

@BMH ustawił sobie taką sygnaturę ponieważ @RedHawk zwrócił się do niego "ty nie do uczony draniu" a jak widzisz sam zawarł w tej pouczającej wycieczce błąd.

A Ty to przedstawiasz tak jakby @BMH tak sobie po prostu postanowił zakpić z @RedHawka i jego pisowni i sobie w sygnaturę wstawił dowolny tekst jakiegoś usera bo ten wali byki...

A więc tępiąc głupotę i zwalczając gościa który sam popełnia błędy a poucza innych krytykujesz tak @BMH jak i również swojego przyjaciela @RedHawka Wink

Sorry @RedHawk, że wyciągam tą sprawę ale @RSC jest tak niepocieszony brakiem ripost ze strony @BMH, że raz za razem próbuje go sprowokować i zwyczajnie irytuje.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-04-2014, 07:31 PM
Post: #702
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
@Sander.

I własnie o tym piszę.

Niczego nie pomyliłem.

Wiem czyj jest to tekst.


Tylko napisz mi po co umieścił to w sygnaturze?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-04-2014, 07:48 PM
Post: #703
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
RSC
A w ogóle jak stoi sprawa kupowania przez ciebie udziałów bokser.org? Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-04-2014, 08:05 PM
Post: #704
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Sprawy biznesowe zawsze objęte są tajemnicą handlową.

[Na razie czekam aż Bokser.org pojawi się na GPW albo przynajmniej na NewConnect]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-04-2014, 02:18 PM
Post: #705
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
"Najlepszy bokser świata Floyd Mayweather Jr (45-0, 26 KO) jest też najlepiej zarabiającym sportowcem, wynika z rankingu przygotowanego przez ESPN. Według zestawienia telewizji "Money" zarobił w minionym roku 73,5 miliona dolarów."

Autor komentarza: KapralWiaderny
Data: 16-04-2014 15:09:28
O jejciu, jejciu ... i niech ma nawet te 150 mln zielonych albo nawet 300 - co jednak i tak nie zmieni nigdy faktu że "obsrał się" przed Packmanem i tak zapamięta go historia.




Powaga... Zal mi takich ludzi, bo czytajac to mam wrazenie, ze to nie sa zarty.Sad

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-04-2014, 03:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-04-2014 03:04 PM przez Krzych.)
Post: #706
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
@BMH

Mam to samo. I tu jest na prawdę ciężko odnieść inne wrażenie niż to, że oni na prawdę wierzą w to co mówią i że to jest wszystko w pełni serio... Ale patrząc akurat po nicku tego użytkownika to można wytłumaczyć to sobie tym, że jest po prostu wiecznie zjaranym gimbusem, o ile to wiadro w nicku to jest co myślę...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-04-2014, 03:51 PM
Post: #707
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Ale prawda jest taka, że Floyd obsrał się przed Pacquiao.... i mimo, że nawet teraz Manny nie stanowi jakiegoś większego ryzyka i jest już past prime to i tak Mayweather nie chce z nim walczyć. Na początku wymówką były pieniądze, Floyd nie chciał podziału 50/50, mimo, że Pacmanowi należał się taki podział zysków jak psu buda to i tak poszedł na ustępstwa i zgodził się na podział zysków na jego korzyść. Teraz Floyd wiedząc, że tak czy siak zebrałby lwią część kasy zwala wszystko na promotora Pacquiao i mówi, że on nie będzie robił z Arumem żadnych interesów. Trzeba być ślepym żeby tego nie zauważyć. Jeszcze 4-5 lat temu to własnie Pacquiao był jedynym, który mógł pokonać Floyda, dlaczego do tej walki nie doszło? tylko nie mówcie, że to wina Manny'ego. Każdy wielki mistrz w boksie miał swoje wielkie walki, Ali miał Fraziera/Foremana, Lennox miał Gołote/Tysona/Holyfielda, Witalij miał Lewisa/Adamka, Najman Pudzianowskiego, nawet Władimir miał Haye'a. A kogo miał Floyd? tylko nie piszcie Alvareza...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-04-2014, 04:23 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-04-2014 04:23 PM przez BMH.)
Post: #708
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Krzychu, obadaj tych pacjentow(oba te wpisy sa pod tym powyzszym KapralaWiadernego):



Autor komentarza: JAx00
Data: 16-04-2014 15:29:27
@KapralWiaderny

dokladnie! ;p



Autor komentarza: derfelcadarn
Data: 16-04-2014 16:33:59
ze też ludzie płacą żeby oglądać tą parówe i miekką faję,gdyby nie był amerykańcem dostawał by za walkę 100tys,bo na więcej tchórz nie zasługuje


Potrafia poprawic humor skurczybyki! Big GrinBig Grin

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-04-2014, 04:30 PM
Post: #709
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
@RedHawk
Lewis miał Gołotę, Witalij miał Adamka? Big Grin Wink

O w mordę... Floyd miał Oscara, Marqueza, Corralesa, Gattiego, Alvareza i wielu innych - każdy z nich w świecie boksu znaczył zdecydowanie więcej niż Gołota czy Adamek.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-04-2014, 04:32 PM
Post: #710
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
@Sander
Z tym Gołotą i Adamkiem to oczywiście był żart. Chodziło mi o taką walkę gdzie wymiar sportowy i medialny byłby ogromny. Walka Pacquiao-Mayweather to była walka, która zapisałaby się w historii boksu. Floydowi już zawsze będą wypominać, że nie zawalczył z Pacquiao.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości