Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adamek - Głazkow
13-03-2014, 04:04 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-03-2014 04:12 PM przez Krzych.)
Post: #211
RE: Adamek - Głazkow
@RedHawk

Ja nie lubię Adamka? To był zawsze jeden z moich ulubionych bokserów i idol dopóki nie zacząłem szerzej interesować się boksem. Teraz trochę spuścił z tonu, a Vitalij sprowadził nas wszystkich na ziemię w bardzo bolesny sposób, ale i tak pozostaje mi ogromny sentyment do niego. Nawet na Guinna wstawałem, sam nie wiem po co... Po prostu mówię jak jest, Głazkow jest bardzo przeciętny i Adamek spokojnie z nim wygra. A że walka nie budzi emocji, to dlatego, że sam Głazkow nie budzi ani żadnych emocji ani żadnego zainteresowania.

Kolejny już raz gadasz jak potłuczony a ten komentarz jest niemal prosto repertuaru copa.

(13-03-2014 12:59 PM)RedHawk napisał(a):  że to jedna z niewielu walk Tomka, którą pooglądasz itd...

Nie bardzo rozumiem co tu masz na myśli, bo napisane jest to tak jakbym napisał, że walka z Glazkowem to jedna z niewielu walk Adamka, którą będę oglądał. Pewnie chodziło Ci o to, że rzekomo napisałem, że oglądałem niewiele walk Tomka czy coś w ten deseń. W każdym razie w obu przypadkach poproszę cytacik z miejsca, w którym tak napisałem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2014, 04:23 PM
Post: #212
RE: Adamek - Głazkow
@Krzych
Zwracam honor, pomyliłeś mi się z KrychuTMT. Podobne nicki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2014, 07:24 PM
Post: #213
RE: Adamek - Głazkow
Kariera Tomka stanęła na zakręcie, ewentualna porażka z Głazkowem chyba definitywnie skreśla Adamka z szans na wielką wypłatę i walkę o pas z Władimirem.Adamek IMHO stracił już sporo zdrowia i fizycznie nie ten sam zawodnik co kiedyś.Głazkov to naprawdę dobry bokser i może się okazać nie do przejścia dla tomka, oby okazało się inaczej.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2014, 07:56 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-03-2014 07:58 PM przez Krzych.)
Post: #214
RE: Adamek - Głazkow
@RedHawk

Nie wiem jak to zrobiłeś, ale ok, rozumiem.

@BESTIA

Szanse Adamka na walkę z Kliczko już nawet teraz są mocno niepewne. Pierwszy w kolejce jest Pulev, który idzie z mandatory. Następna obrona będzie dobrowolna, więc przeciwnikiem będzie zapewne Chisora celem wyrównania rachunków. Argument kasy, wypełniania stadionu i PPV w Polsce nie będzie po stronie Tomka, bo Wladimir może to samo zrobić w UK z Chisorą, zgarniając funty a nie złotówki. Zakładając, że nie będzie walki Chisora-Pulev to Adamek dobije się do Kliczki najwcześniej za rok. Kto wie co się do tego czasu stanie... Do tego dochodzi potencjalne starcie Kliczki w nowym mistrzem WBC. Adamek wcale nie jest tak wysoko w kolejce. Jest obowiązkowy Pulev, następnie mistrz WBC, którego Kliczko zawsze wybierze najpierw jeżeli będzie taka okazja, potem jest Chisora, który ze względu na aspekt finansowy i dawne porachunki ma pierwszeństwo przed Tomkiem i wtedy być może, podkreślam, być może jest Adamek. Optymistycznie licząc Adamek i tak ma rok czekania, a zapewne wyjdzie więcej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2014, 09:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-03-2014 09:38 PM przez Krzych.)
Post: #215
RE: Adamek - Głazkow
"Po jednym z ostatnich treningów Roger pokazywał dziennikarzom pęknięte szkła w okularach. Podobno podczas tarczowania jeden z ciosów Adamka przeszył powietrze, ale podmuch powietrza był tak duży, że trenerowi aż pękły szkła w okularach. To świadczy o tym, że Adamek jest w niezłej formie – mówi Kostyra."

HahahahahaBig Grin Oooo nie, nie wytrzymam... Umieram... HahahahaBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2014, 09:50 PM
Post: #216
RE: Adamek - Głazkow
Krzychu
O kurw... hahaha zaraz wkleje to na wszystkie portale gdzie jestem zalogowany.Big Grin Perelka!! Zrodlo tych idiotyzmow to gdzie znajde?

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2014, 09:58 PM
Post: #217
RE: Adamek - Głazkow
@BMH

Ja to wyczytałem na głównej: http://www.bokser.org/content/2014/03/13.../index.jsp
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2014, 10:03 PM
Post: #218
RE: Adamek - Głazkow
Ok, ok juz to rozkminilem. Teraz pytanie-czy to Roger opowiada te bajki, czy moze sam Andrzej Kostyra buduje atmosfere przed walka, i wciaska taka ciemnote? Andrzej K. ma ostry balagan na strychu.Big Grin

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2014, 10:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-03-2014 10:06 PM przez Krzych.)
Post: #219
RE: Adamek - Głazkow
Nie wiem, na prawdę nie wiem, takie rzeczy po prostu przekraczają moje zdolności rozumowaniaBig Grin To jest po prostu beyond belief i over my headBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2014, 10:26 PM
Post: #220
RE: Adamek - Głazkow
Kostyrze to ślina leci jak usłyszy gdzieś coś głupiego co później może sprzedać na wizji... Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości