Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cop
02-03-2014, 04:31 PM
Post: #171
RE: Cop
@cop2
Ale adresu mac już nie podrobisz. A to da się sprawdzić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2014, 04:41 PM
Post: #172
RE: Cop
@cop
No tak, tłumacz sobie. Może w ogóle ta ula 1990 to jeden z ''Anonymus'' ? i jaki software? podaj jakiś link bo jak na razie znowu piszesz bajki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2014, 04:56 PM
Post: #173
RE: Cop
@cop
No i o to mi chodziło, o przyznanie się z honorem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2014, 04:59 PM
Post: #174
Bug RE: Cop
Zastanawiające były też momenty pojawiania się tych kont. Kiedy po raz pierwszy zbanowano copa, to pojawił się niejaki F2F. Po jego zbanowaniu pojawiła się ula1990. Potem była pamiętna awaria na stronie, która anulowała wszystkie bany. Wtedy cop, F2F i ula1990 pisali naraz nawet dyskutując ze sobą. W pewnym momencie zaczęło się dziać coś dziwnego i niektóre posty zaczęły się dublować. Tzn. pojawiał się post copa i dokładnie w tym samym momencie post uli1990 o identycznej treści.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2014, 05:17 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-03-2014 05:25 PM przez BMH.)
Post: #175
RE: Cop
Cop, doradzam Ci ostatni raz i definitywnie odbijam od temtu i Twojej osoby... Wiecej o boksie, a mniej dyskusji o rzeczach ktorych nie udowodnisz ani Ty, ani oni. Tyle bylo walk na weekend, a Ty jak stara baba na targu "przekrzykujesz" sie z ludzmi, ktorzy o boksie pisza od swieta. Najwidoczniej, Ty tez zamiast o boksie wolisz pisac o... sobie.

Ja naprawde liczylem, ze blysniesz tu na forum jakas wiedza. Na ten moment blyszczysz, ale srednia 40postow na dzien.Big Grin Nie jest to zle, po prostu rzadko spotykane.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2014, 05:21 PM
Post: #176
RE: Cop
Mi się pojawienie tego marnego prowokatora na forum nie podoba i mam nadzieję, że szybko stąd tego krętacza wypier***ą.
FBI, CIA i inne pierdoły - ma nas za ciemny lud z Polski a każdy z nas wie jaka jest prawda z ulą, copem i F2F.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2014, 05:23 PM
Post: #177
RE: Cop
Hahaha, cop i BMH piękny duecik. Trafił swój na swego. Banda popierdzieleńców i mitomanów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2014, 05:29 PM
Post: #178
RE: Cop
(02-03-2014 05:21 PM)Sander napisał(a):  Mi się pojawienie tego marnego prowokatora na forum nie podoba i mam nadzieję, że szybko stąd tego krętacza wypier***ą.
FBI, CIA i inne pierdoły - ma nas za ciemny lud z Polski a każdy z nas wie jaka jest prawda z ulą, copem i F2F.

Akurat, Twoje pierwsze zdanie to nie jest prowokacja Sander.Wink Daj spokoj, chlopak ma okazje sie wykazac, i jezeli mam byc uczciwy, to raczej on jest atakowany, a nie odwrotnie.
Nie rozumiem o co ten krzyk chlopaki? Przeciez tu na forum jest co najmniej dwoch, ktorzy sa pospolitymi trollami(jeden samozwanczym), i jakos nie bylo nigdy tematu o wypierdalaniu RSC, czy RH.Rolleyes

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2014, 06:00 PM
Post: #179
RE: Cop
BMH
Co do ataków na Copa to nie da się inaczej(wisz za krzywdy z głównej).Szczerze nie męczy Cię 30postów w 2h w jego wykonaniu a większość o dupie maryny?Dla mnie cop to 5-postowiec tylko w skali makro.Ja na niego kłade lage bo dodałem go ignorowanych jak radził @Krychu Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2014, 06:06 PM
Post: #180
RE: Cop
Też to zrobię z nadzieją, że zniknie niebawem. Liczę, że Dudas wpadnie i rozgoni tego wirtualnego cepa, capa czy tam copa (sam przekręcałeś ksywkę Dudasa więc i Twoją można). Dziwię Ci się @BMH, że cieszy Cię obecność tego szkodnika na forum.

Ale cóż każdy lubi co innego.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: